Rüyada Avuç İçi Görmek

Rüyada avuç içi görmek gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, istediği noktalara geleceğine, sıhhate ve saadete kavuşacağına, hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına, kederlerinin son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının avuç içini görmek tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına yorulur.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yapılan işlerin fazla kar getireceğine, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, destek göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada el avuç içi görmek maddi imkanlarının çoğalacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına işaret eder.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, işlerinin çoğalacağına, çok büyük mutluluklar duyacağına, uzun soluklu bir ilişkinin mutlulukla sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada sağ avuç içini görmek kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sağlıklı ve zinde olacağına, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine, uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, yaklaşan güzel günlere, yeni ve güzel makama sahip olacağı bir işe başlayacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, biraz dinleneceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin avuç içini görmek hep alın terini yiyeceğine, tüm sıkıntıları, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, son zamanlarda ortaya çıkan olaylardan çok etkilenileceğine ve mutlu olunacağına, yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, prestij kazanacağına alamettir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, büyük ve önemli bir kimse olacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, konuşarak sorunlarını çözeceğine, üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sol avuç içi görmek sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, işlerin yoluna gireceğine, aile içinde de bereketin artacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, bir tanıdığından alacağı destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre aile hayatından yana yüzünün güleceğine, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, kazancın artacağına, içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine işarettir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Avuç İçi Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Ruyamda sag avucum acık, ortasinda sık, uzun,gür,siyah kıllar var. Sonrasinda bu kıllar dokuluyor ve sağ avucum yine açık, ortası tertemiz, parlak oluyor. Selametle kalın.

    • Sevgili İsmail,
      Rüyada sağ avuç içinden gür siyah kılların döküldüğünü ve avucunun tertemiz olduğunu görmek rüya sahibinin sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu kısmete, güzelliğe ve hoşluğa alamettir. Rüya sahibinin gelecek yaşamında büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine; hayatının çok güzel yönde ilerleyeceğine, ferahlayacağına; sorunlarına çözümler bulup esenliğe kavuşacağına ve hoş zamanlar geçireceğine işarettir.
      Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim