Rüyada Kan Hissetmek

Rüyada kan hissetmek kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatındaki yorgunluğunu atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, yeni bir ortama girileceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, ticaretinin de bozulmayacağına yorulur.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, iş yaptığı ortakları ile uzun soluklu projelerde yer alacağına, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine yorulur.

Rüyada kan hissetmek işinin başına geçeceğine, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, geçim derdinin son bulacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kan hissetmek mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, aradığı huzura yeniden kavuşacağına, her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine yorulur.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Kan Hissetmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba
  Bir ev almak niyetindeyiz ancak butcemiz oldukca kisitli dun bir ev icin gorusmeye gittik ve anlastik sayilir. Evin artilari oldugu kadar eksileride var. Yatirimlik alip kiraya verip baska yerde oturabiliriz diye karar aldik esimle ve gece istihareye yattim evi almak hayirli mi diye ruyam soyle;
  Elimden kan aktigini hissediyorum ancak kirmizi rengi gormuyorum yani kani gormuyorum elim kesilmis gibi sadece kan akiyor birde bi devlet dairesine gidiyorum belediye gibi orda calisanlar benim eski isyerinden arkadaslar cikiyor onlara soruyorum ev alcaz o bolge nasil diye onlardan bitaneside iyi oldugunu soyluyor. Ruyamin en belirgin kisimlari bunlar sizinde yorumlamanizi rica edecegim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyada elinden kan aktığını hissetmek ama kan görmemek mutluluğa, mala ve sonuçlara delalet eder. Bu rüya mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına; malından ve parasından en güzel şekilde fayda göreceğine; kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına delalettir.
   Rüyanız Gündüz Niyetine yolunuza ışık tutsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim