Rüyada Topuklarının Kesildiğini Görmek

Rüyada topuklarının kesildiğini görmek geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin zararlarını telafi edeceğine, çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada topuklarının kesildiğini görmek iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına rivayet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, ailesinden aldığı desteğin kendisine büyük güç vereceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine inanılmaktadır.

Rüyada ayak topuğunun kesildiğini görmek zenginliğe kavuşacağına, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına alamet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, yeni bir iş olanağı yakalamaya, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada Topuklarının Kesildiğini Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. S.a ruyamda sol ayak topugumu arba tekerinin jant kismi kesiyor cok az bir kan çikiyor sonra araçi surun 60 yaşlarinda biridi yaninfa eşide var biraz tartisiyoruz sonra beni hastaneye göturuyorlar fakat hastanede temizlik yapiliyor ve yerler de sanki bir yillik pislik toz var. Tam doktor topuguma bakarken uyaniyorum….

Bu yazıyla ilgili rüyanızı yazın, gün içinde tabir edilsin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.