Rüyada Ağdan Kurtulmak

Rüyada ağdan kurtulmak yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, kişinin sağlığını geri kazanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine yorumlanır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin rızkın kesilmeyeceğine, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, hayatını olumsuz etkileyen bir konuda doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına işarettir.

Rüyada ağdan kurtulmak iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, maddi gücünün yerine geleceğine, edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin alın terinin karşılığını alacağına, kendi işinin sahibi olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, gelirinin çoğalacağına, maddi açıdan birçok rakibin önüne geçileceğine, mesleki anlamda çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada örümcek ağından kurtulmak düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, malının ve parasının artacağına, çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, hak yolunda hayır işleri yapacağına, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına inanılmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına yorumlanır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Ağdan Kurtulmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda orta boylu bir örümcek görüyorum, fakat çok büyük, bembeyaz, yapışkan, kalın ağ atıyor. tamamen vücudumu sarıyor, bir tek ellerimden başka. bağırıyorum yardım için, sonra kendimi kurtulmuş şekilde bir arkadaşımla konuşurken buluyorum. bana 242 kişiden oluşan bir ekibe davet ediyor, fakat annem kulağıma fısıldıyor ki, hayır sen hakim olacaksın.

    • Sevgili Gulcinay,
      Rüyada örümceğin üzerine beyaz ağ attığını ve ağdan kurtulduğunu görmek cefa çekerek kazanılan hayırlı adımlara, mala ve desteğe rivayet eder. Bu rüya karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceğine; kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına; elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına; zor durumdaki sevdiklerine maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine alamettir.
      Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim