Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına, arabasını ve toprağının olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak iş arkadaşlarının tecrübe sahibi olması sağlanacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada abi evi görmek zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, malların artacağına, geleceğine bakacağına rivayet eder.

Rüyada abla evi görmek aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada adada ev görmek zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağaç ev görmek sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ahırdan ev görmek gelirinin çoğalacağına, istediği gibi yaşayacağına, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada ahşap döşemeli ev görmek bir girişimi yaptığı için tabiri caizse kendisine methiyeler düzüleceğine, imkânsız denilen kavramı kafasında yıkmış olacağına, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada akıllı ev görmek özel hayatında bazı yeni kararlar alacağına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına rivayet eder.

Rüyada alevi evi görmek sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına rivayet eder.

Rüyada alim evi görmek kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına delalettir.

Rüyada allahın evini görmek bilgisine güvendiği kişilerin gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı örnek olacağına, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına yorumlanır.

Rüyada altın ev görmek enerjisini de, sermayesini de helal yollarda kullanacağına, günahlarından kurtulmak için Allah’a sığınacağına, hayatında saygının hiç eksik olmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada altın kaplamalı ev görmek çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada altın varaklı ev görmek uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine yorulmaktadır.

Rüyada altın yaldızlı ev görmek işlerini büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada amirini evinde görmek girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, çok geçmeden hayallerine kavuşacağına inanılır.

Rüyada annemlerin evini görmek kazalardan ve belalardan korunacağına, pek bilinmeyen bir işi insanlara sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada antik ev görmek her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına alamettir.

Rüyada apart ev görmek kardeşlerin birlikte iş kuracağına, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına delalettir.

Rüyada apartman ev görmek girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, işyerindeki uzman kişilerin bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine inanılır.

Rüyada arabadan ev görmek bolluk içinde yaşayacağına, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına, kendi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada arsa ev görmek hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına, aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, elinin bollaşacağına rivayet eder.

Rüyada aş evi görmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada asansörlü ev görmek yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, hayatında olumlu gelişmelerin olacağına, kazancın her daim artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada aşiret evi görmek endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, esenlik bulacağına, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına işaret etmektedir.

Rüyada asker evi görmek anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada askeri evde görmek çok büyük çaba sarf edeceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aslanı evde görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada asmalı ev görmek girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, mutlu bir beraberlik yaşanacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada atatürkü evinde görmek yaşamın kolay hale geleceğine, kötü şansının yakasını artık bırakacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada ayıyı evde görmek hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada aynalı ev görmek gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, afiyette olacağına, feraha ereceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada azraili evde görmek karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, daha rahat bir hayatı olacağına işaret eder.

Rüyada bacası tüten ev görmek sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının hiç girmeyeceğine, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına delalettir.

Rüyada badanasız ev görmek evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, hayatında temiz ve yeni bir sayfa açacağına, haksızlıklara karşı geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bahçe evi görmek kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, mutluluğunu ve huzurunu hiçbir şeyin bozamayacağına delalettir.

Rüyada bambu ev görmek rakiplerini üzeceğine, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada basamaklı ev görmek ele geçen fırsatların heba edileceğine, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada başbakanı evde görmek kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, hayırlı günlerin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada başka şehirde ev görmek üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bayırda ev görmek akrabaları ile hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, rakiplerine karşı kazanacağı galibiyetin iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada bayraklı ev görmek geleceğinin güzel olacağına, kötü niyetli kimselerle hadlerinin bildirileceğine, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bayram evi görmek uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bekar evi görmek sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, kazancının ve rızkının garanti olacağına, başarı elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bekarlık evini görmek kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, yeni girilen bir işin kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada betonarme ev görmek umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine, para biriktirebileceğine, işinde çok daha iyi yerlere geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz prefabrik ev görmek hayırlı ve güzel günler göreceğine, tecrübe sahibi olacağına, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada böceklenmiş ev görmek sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına inanılır.

Rüyada bodrum ev görmek kısmetlerin ve işlerin açılacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, sorunlarını değer verdiği kişilerin alacağı yardımlar sayesinde yakın bir süre zarfında sonuca ulaştıracağına delalet etmektedir.

Rüyada boğazda ev görmek işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, işinin erbabı olmasının ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada boklu ev görmek yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada bombalanan ev görmek güzelliklere rast gelineceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bomboş ev görmek büyük bir aşk yaşayacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada bordo ev görmek ilim irfan sahibi olacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada boşalan ev görmek kurtuluşa ereceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, darlık çektiği günlerini unutacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada boşaltılmış ev görmek ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine rivayet eder.

Rüyada boyasız ev görmek yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin son bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bozuk ev görmek herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, güzel günlerin geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada briket ev görmek başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, zorlukları aşacağına yorulmaktadır.

Rüyada buluttan ev görmek sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, işlerine yeni işler katacağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına işarettir.

Rüyada bungalov ev görmek kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyücü evi görmek karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada buz ev görmek mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına alamettir.

Rüyada buz tutmuş ev görmek uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, ters giden işlerin normale döneceğine, projenin gerçekleştirileceğine yorumlanır.

Rüyada cadı evi görmek işlerin yeni kapılar açacağına, hayırlı bir evlilik yapacağına, azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine yorulur.

Rüyada çadır ev görmek herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine ve bu sayede verdiği kararların hep doğru olacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada camekanlı ev görmek huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlara karşı göğüs gerilip o kişiyi doğru yola çekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada cami evi görmek işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada camiye benzer ev görmek eşinin çok mutlu olacağına, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine alamet eder.

Rüyada çamur ev görmek makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına işaret eder.

Rüyada çardak ev görmek işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına yorulmaktadır.

Rüyada çay evi görmek çekilen sıkıntıların sona ereceğine, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına delalet eder.

Rüyada çelik ev görmek hedeflerini tutturmayı başaracağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, rahat bir nefes alacağına inanılır.

Rüyada cem evini görmek beklentilerin gerçekleşeceğine, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine yorulur.

Rüyada cemaat evi görmek zenginliği bulacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, yaşamına farklı bir yön vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cennet evi görmek çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada çerçevesiz ev görmek değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, sıkıntılarının kısa süreceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine alamet eder.

Rüyada çeşitli evler görmek işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada çikolatadan ev görmek kahkahalara boğulacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada çimenli ev görmek çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine yorulur.

Rüyada çimenlikte ev görmek zorlukların son bulacağına, zor da olsa bazı kararlar vereceğine, işlerinde büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada çimentolu ev görmek bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, karakterinden asla ödün vermeyeceğine, aksiliklerin aşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada cinayet işlenmiş ev görmek müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine, bir büyüğünden aldığı tavsiyenin kendisini çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada çingene evi görmek çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çinkolu ev görmek hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, hayır dualarına nail olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çok katli ev görmek güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, şansının iyiye döneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çok sayıda ev görmek mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, maddi anlamda güç ve kuvvet kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada çok yataklı ev görmek yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, yaşam enerjisine kavuşacağına, şansın ve istikbalin açık olduğuna delalet ettiği söylenir.

Rüyada çölde ev görmek çok rahat bir döneme gireceğine, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, zenginliğe kavuşacağına inanılır.

Rüyada çöp ev görmek kendisine düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, duygularının karşılık bulacağına, huzurlu bir yaşam sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada cüce evi görmek içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, işinin en iyisi olan insanlarla ortak iş yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çukurda ev görmek ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, bolluk, bereket ve zenginlik içinde olacağına, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada cumbalı ev görmek büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, kendini dinine daha fazla vereceğine işaret eder.

Rüyada cumhurbaşkanı evde görmek evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, daha fazla dünya malı sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada çürük ev görmek hayallerine kavuşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dağ eteğinde ev görmek kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına, hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dağılmış ev görmek kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına inanılır.

Rüyada daire ev görmek önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, önemli sorumluluklar alacağına alamettir.

Rüyada damsız ev görmek ağız tadının yerine geleceğine, ticarette şansının yaver gideceğine, mutluluğunun katlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada darmadağın ev görmek çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, akıl danışılan bir kişinin sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada değerli ev görmek maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, rahatının yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada değişik ev görmek neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, kırgınların barışacağına, kurulu düzeni olacağına inanılır.

Rüyada demir ev görmek endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine işarettir.

Rüyada demir parmaklı ev görmek seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, eşi ile olan muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, pişman olup, tövbe edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada demir parmaklıklı ev görmek uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada deniz açılan ev görmek birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, büyük başarılar kazanacağına, hayırlı bir yola girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada deniz evi görmek çok iyi yerlere geleceğine, dini bütün bir eşe sahip olacağına, kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada deniz kıyısı ev görmek adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine işaret eder.

Rüyada denize bakan ev görmek iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada denize nazır ev görmek yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına işaret eder.

Rüyada denizin önünde ev görmek dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına tabir olunur.

Rüyada denizli ev görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dergah evi görmek mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, bir kişinin kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada derme çatma ev görmek çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada deveyi evde görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada dikim evi görmek işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada direkli ev görmek bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının giderileceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların bir araya geleceğine delalet eder.

Rüyada dışarıdan ev görmek ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada dizili ev görmek hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada doğum evi görmek kendini mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, spor yapmaya başlanılacağına, düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına alamet eder.

Rüyada döküntü ev görmek çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada döküntülü ev görmek kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına inanılır.

Rüyada dolaplı ev görmek zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı güzel gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada donanmış ev görmek uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, anne ve babasının her zaman başında olacağına rivayet eder.

Rüyada dumanlı ev görmek ünleneceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına işarettir.

Rüyada dünürünün evini görmek büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, mutluluk ve heyecandan yerinde duramaz hale geleceğine işarettir.

Rüyada düşman evi görmek yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, kendisini üzen konuların kapanacağına, yardıma muhtaç bir dostunun teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada düzenlenmiş ev görmek ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada düzgün ev görmek düşmanlık besleyen birinin kötü bir emeline ulaşamayacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eflatun ev görmek sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eğik ev görmek birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eğilmiş ev görmek maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, ruhani önderlik yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eğimli ev görmek insanlar tarafından takdir edileceğine, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, ne kadar çalışırsa kazancının aynı oranda artacağına işaret eder.

Rüyada ekmek evi görmek ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eltimin evini görmek dua alacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına delalet etmektedir.

Rüyada emanet ev görmek bahtının açık olacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eniştenin evini görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine delalettir.

Rüyada enkaz ev görmek maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski kocayı evde görmek mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, umutlarının tazeleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski model ev görmek yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada eski nişanlının evini görmek her işinde iyilikle karşılaşacağına, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski tarz ev görmek kırgınların barışacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına inanılmaktadır.

Rüyada eski zaman evi görmek işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına, bol nimete kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evlenmek ev görmek çok büyük mutluluk duyacağına, konfor içinde yaşayacağına, çok istenen hedeflere ulaşılacağına yorulur.

Rüyada evliya evi görmek eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, çözümlere ve çarelere kavuşacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada fakir ev görmek işlerinde herhangi zarara uğramayacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gece ev görmek bereket ve zenginlik sahibi olacağına, maddi açıdan birçok rakibin önüne geçileceğine, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına delalettir.

Rüyada geçmişteki evini görmek daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına inanılır.

Rüyada gelecekteki evini görmek kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, başına çok güzel olaylar geleceğine, zararların telafi edileceğine alamettir.

Rüyada gelin gittiği evi görmek hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, çıkılan bir yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada gemiden ev görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, para sahibi olacağına, en gösterişli arabalara bineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada genişleyen ev görmek sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine delalettir.

Rüyada gizemli ev görmek tövbelerin kabul olacağına, birçok yeni fikir edinileceğine, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gizli ev görmek çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, canla başla çalışacağına, başarılarının katlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada göçük ev görmek insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, kıskanılacak projelere imza atılacağına, sorunların teker teker aşılacağına delalet eder.

Rüyada gökdelen ev görmek zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, spora başlayacağına ve bu sayede kondisyonunu sağlamlaştıracağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gökte ev görmek ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, sayısız hayır işleyeceğine, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının güzelleşeceğine yorumlanır.

Rüyada gökyüzünde ev görmek hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada göl evi görmek arkadaşları ile yapılan bazı tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, yeni işler yapılacağına, hayırlı kapıların açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada görümcenin evini görmek ticarette öne geçeceğine, sevineceğine ve mutlu olacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözlem evi görmek kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına işarettir.

Rüyada gri ev görmek rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, zevcesi ile aralarındaki saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına tabir olunur.

Rüyada gümüş ev görmek hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada güneşli ev görmek eşlerinin kapanacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada haç işaretli ev görmek çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine işarettir.

Rüyada hacı evi görmek evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada halasının evini görmek başarıyla geleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada halısız ev görmek her şeyin en kalitelisine sahip olacağına, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamettir.

Rüyada hamamlı ev görmek aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, zarar ettiğini düşünürken bir işten kat be kat gelir elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hasarlı ev görmek tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, çok mutlu bir yuva kurulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hasır ev görmek iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, dertlerin bir anda sona ereceğine, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına yorulur.

Rüyada hasta evi görmek isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada havada duran ev görmek hayatını olumsuz etkileyen bir konuda doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre yorumlanır.

Rüyada havada ev görmek istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, anne babanın sayesinde mutlu olacağına, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına rivayet etmektedir.

Rüyada hayalindeki evi görmek sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve güzelleşeceğine yorulur.

Rüyada hayatlı ev görmek insanların saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına işaret eder.

Rüyada hazır ev görmek büyük takdir toplanacağına, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına inanılır.

Rüyada hep ev görmek zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, zorlukların aşılacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına delalet eder.

Rüyada heybetli ev görmek yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada hırsız evde görmek çözümsüz sorunları olmayacağına, çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hoca evi görmek şifa bulacağına, güzelleşeceğine, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Rüyada hristiyan evi görmek binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada hurda ev görmek tersliklerin yoluna gireceğine, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iki ev görmek işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, ailesi ile mutlu olacağına, parasal sıkıntılarının sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ikinci ev görmek kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, herkesin bir işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, hayatının daha keyifli hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ikiz ev görmek kazancın katbekat artacağına, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına rivayet eder.

Rüyada ilk evini görmek iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada imam evi görmek hesapta olmayan bir maddi gelirin kendisine ilaç gibi geleceğine, ev halkından birinin sağlık sorununun tamamen ortadan kalkması ile neşeli zamanlar geçirileceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada ışıltılı ev görmek dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, dünya malına kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ıslah evi görmek saygın ve ünlü biri olacağına, başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada ıslak ev görmek rakiplerine karşı zafer kazanacağına, bir meselenin aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada ıslanmış ev görmek ticarete atılacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına yardım etmekte ve Allah yolunda harcamaktan çekinmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girip mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada isli ev görmek hayatından razı geleceğine, alacağı sevinçli bir haberi yakınlarıyla paylaşacağına, sevdikleri ile birlikte olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ıssız ev görmek her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, dileklerinin yerine geleceğine, cesaretini yeninden toplayacağına inanılır.

Rüyada izbe ev görmek bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, yüzün güleceğine, rahata kavuşacağına inanılır.

Rüyada japon evi görmek gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada kabeyi evinde görmek çok güzel günler yaşanacağına, eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına delalettir.

Rüyada kabristanda ev görmek yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kağıt ev görmek başının hiç dara düşmeyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kahverengi ev görmek yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, sevinçli haberlere tabir olunur.

Rüyada kale ev görmek az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına rivayet eder.

Rüyada kaloriferli ev görmek gönlünün ferahlayacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına, daha fazla maddi olanak sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kamıştan ev görmek yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapadokya evleri görmek işlerinde başarı elde edeceğine, hiç riske girmeyeceğine, kendi işini kurup başına geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaplumbağa evi görmek geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, dualarının kabul olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kara ev görmek sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkmayacak bir şekilde kaybolacağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada karavan ev görmek sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, sevdiklerinin kıymetini bileceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada karınca evde görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına alamet eder.

Rüyada karkas ev görmek atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına, edilen zararların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada karşılıklı ev görmek kötü bir durum ardından çabuk toparlanacağına, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, gayrimenkul sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada karton ev görmek makamının yükseleceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada kasvetli ev görmek sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içerisinde biteceğine, aile bireylerinden birine iş kurulacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine delalettir.

Rüyada kaya ev görmek başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine, hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına delalettir.

Rüyada kayan ev görmek sayısız fırsatlar elde edeceğine, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, dertlerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaybettiğin evi görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kayınbiraderin evini görmek kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, çok büyük mutluluklar duyulacağına tabir olunur.

Rüyada kaymakam evi görmek önünün açık olacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, iş hayatında yeni bir dönem açılacağına alamet eder.

Rüyada kaynının evini görmek sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, güzel haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kazılmış ev görmek borçların ve dertlerin biteceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kedi ev görmek yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, varlıklı kimse olacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına yorulur.

Rüyada kedi yavrusunu evde görmek çocuklarla ilgili faydalı bir iş yapılacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına alamettir.

Rüyada kelepir ev görmek büyük işlere girerek hayal ettiği her şeye kavuşacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kertenkeleyi evde görmek daha pozitif biri olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kibritten ev görmek verilecek olan kararları tek başına vererek daha iyi bir hale geleceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, kızı olanların kızını gelin edeceğine alamettir.

Rüyada kimsesiz ev görmek rekabet içinde olduğu ya da kendisini çekemeyen kişilerin hayal kırıklığı yaşayacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kına evi görmek işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, doğruluğu bulacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına işarettir.

Rüyada kır evi görmek huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada kiradaki evini görmek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına yorumlanır.

Rüyada kiralanmış ev görmek makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, lükslerinden feragat etmeyeceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine yorulur.

Rüyada kireçlenmiş ev görmek mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, yeni kişilerle tanışacağına, elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına işarettir.

Rüyada kiremit ev görmek arkasından gizli iş çevirenlerin ipliklerini pazara çıkaracağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına alamet eder.

Rüyada klimalı ev görmek işlerin daha iyi bir hal alacağına, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, özel hayatının renkleneceğine delalet eder.

Rüyada kokan ev görmek büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına işaret eder.

Rüyada koltuksuz ev görmek bundan sonra sevdiği kişi ile bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, beklenen iyi günlerin geleceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada konforlu ev görmek elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak negatif bir durumdan kısa sürede kurtulacağına, bazı kötü niyetli kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, hayırlı kararlar alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada konteyner ev görmek yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, çekilen acıların unutulacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada köpek balığını evde görmek sergileyeceği olumlu davranışlar ve aldığı yerinde kararlar ile tüm zararlarını telafi edeceğine, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine delalet eder.

Rüyada korkulu ev görmek iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, ticarette önünün açık olacağına alamet eder.

Rüyada korkutucu ev görmek kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapacağına, eşini kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada koskocaman ev görmek yeni gireceği bir işte büyük bir başarıya imza atılacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, huzurlu bir yaşama sahip olacağına yorulur.

Rüyada kristal ev görmek hayır getirecek işlere girileceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, rahat bir döneme gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küflenmiş ev görmek çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine delalettir.

Rüyada küflü ev görmek doğru adımlar atacağına, emeklerin boşa gitmeyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına delalet eder.

Rüyada kulübe ev görmek iş konusunda değişiklikler yapılacağına, ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına işarettir.

Rüyada kumdan ev görmek rakiplerine karşı üstünlük kazanacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, alnının akıyla sonlandırdığı bir görevinin daha büyük işler için bir örnek olacağına alamettir.

Rüyada kumlu ev görmek kişiliğiyle dikkat çekeceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kumsalda ev görmek geçecek güzel bir ömre, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, evlerindeki huzurun artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kurşunlanmış ev görmek işlerin ve kazancın bir anda artacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, düşmanından kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada kurtlu ev görmek rahat bir hayata kavuşacağına, bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kurulu ev görmek kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, her şeyin yolunda gideceğine, sorunlarını çözmek için kendisine yol gösterileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kuş evi görmek deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza alamet ettiği söylenir.

Rüyada kütük ev görmek makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuzeninin evini görmek uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada labirent ev görmek pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine, aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, ailesini her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada lacivert ev görmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada loş ev görmek iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, rahatlık içinde yaşayacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada mağara ev görmek iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, hayatının zaferlerle dolacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mahkumu evde görmek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına, çok mutlu bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada maket ev görmek özel yaşamda rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mantar ev görmek sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada masal evi görmek kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada masmavi ev görmek hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, kazançlı kapıların açılacağına rivayet eder.

Rüyada mekruh ev görmek kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada memleketteki evi görmek yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, sevdiği kimselere yardım ederek aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine yorulur.

Rüyada meryem ana evi görmek herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, hayatına nitelik ve farklılık geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada metruk ev görmek güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, sadece makamının değil kazancının da artacağına, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada mevlananın evini görmek çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, her şeyi kuralına göre yapacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada mezarda ev görmek iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, kendisine hayırlı kapıların açılacağına inanılır.

Rüyada mezarlıkta ev görmek elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine alamet eder.

Rüyada minareli ev görmek neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına inanılır.

Rüyada minyatür evler görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, kendini hafif ve iyi hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada moda evi görmek işinde geniş yetkilerle donatılacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, işlerin düzgün gideceğine alamettir.

Rüyada modern ev görmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mor ev görmek hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, neşenin yerine geleceğine, sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına rivayet eder.

Rüyada muhteşem ev görmek içine düştüğü maddi sıkıntının sonunun geleceğine, hak yolunda bir yaşam süreceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına alamet etmektedir.

Rüyada mühürlü ev görmek hasretliklerin bir araya geleceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada müze ev görmek önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada natamam ev görmek istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada nehirde ev görmek hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, toplumdaki prestijinin sarsılmaz bir hale geleceğine, kendisini nitelikli bir topluluğa yakın göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nemli ev görmek sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına, takdir edileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada nişan evi görmek aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, iyi noktalara geleceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada nostalji ev görmek şölen tadında günler yaşayacağına, etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, çalıştığı yerde amir olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nurlu ev görmek çocuklar gibi şen olacağına, kazancının önce azalacağına fakat sonra katbe kat artacağına, fakirlerin güleceğine işarettir.

Rüyada odun ev görmek gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine, kısmetinin bollaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlunun evini görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, istediği noktalara ulaşacağına, işlerinin açılmasının ve kazancının artmasının avantajlarını kullanmayı başaracağına inanılır.

Rüyada öğretmenin evini görmek uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına tabir olunur.

Rüyada okulu ev görmek çok büyük çalışmalara girileceğine, ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine, sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına alamettir.

Rüyada okyanusta ev görmek hayırlı evlat sahibi olacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle dolacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada ölü evi görmek iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölüm evi görmek büyük bir saygınlık kazanacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada onarılmış ev görmek çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, sevdiklerinin sürekli yanında olacağına inanılmaktadır.

Rüyada ortak ev görmek yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine yorumlanır.

Rüyada örümcek ağı sarmış ev görmek mutlu bir yuvaya sahip olacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına alamettir.

Rüyada otantik ev görmek yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kendini mutsuz eden sorunları kafasından atacağına alamettir.

Rüyada padişah evi görmek tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada pahalı ev görmek geçim derdinin biteceğine, başarılı bir işini daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, işlerin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada parkeli ev görmek solmuş olan yüzünün sonunda güleceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parlayan ev görmek sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada pasaklı ev görmek büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada paslanmış ev görmek sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına işarettir.

Rüyada pastadan ev görmek hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına, beklenilen takdiri alacağına tabir olunur.

Rüyada patlayan ev görmek projelerin gereken ilgiyi fazlasıyla göreceğine, hayattan her istediğini alacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine işaret etmektedir.

Rüyada perili ev görmek evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada perişan ev görmek evlerine dünürcü geleceğine, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine yorumlanır.

Rüyada peygamber efendimizin kabrini evinde görmek karlı bir iş ortaklığı yapacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada peygamber evi görmek zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, dua alacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına inanılır.

Rüyada pireli ev görmek atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, mevcut koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada polis evi görmek herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, çok huzurlu bir hayata sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada randevu evi görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, herşeyin çok daha keyifli bir hal alacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada rengarenk ev görmek dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada resimli ev görmek gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, işlerdeki karın artacağına, sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine işarettir.

Rüyada ruhlu ev görmek çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, çok mutlu olacağına, bir durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada rüzgarlı ev görmek aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, sorunlarının yakında biteceğine, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine tabir olunur.

Rüyada safranbolu evleri görmek bütün aile fertlerinin çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sahabe evi görmek bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, hayalini kurduğu her şeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada sahil evi görmek sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada samandan ev görmek sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına alamettir.

Rüyada sanatçı evi görmek musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, göğsünün kabaracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada şarap evi görmek el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada saray ev görmek her şeyi kuralına göre yapacağına, üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, ters giden olayların düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada sarmaşıklı ev görmek fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sarsılan ev görmek yatırımlarının kar getireceğine, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada şatafatlı ev görmek fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sedirli ev görmek edilen duaların karşılığını bulacağına, geriye değil hep ileriye bakacağına, kar elde edileceğine alamettir.

Rüyada şeffaf ev görmek huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına, işlerinde kolaylık elde edeceğine, gelirinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada şekerden ev görmek çok büyük başarılar kazanacağına, hem ailevi sorunlarını çözmüş hem de bu sayede iç huzura sahip olacağına, yaşadığı bir sorunun doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına alamettir.

Rüyada serili ev görmek bereket ve zenginlik elde edeceğine, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada serin ev görmek parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, başarı elde edeceğine inanılır.

Rüyada şeyh evi görmek çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, parasal sorunların giderileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şeytanlı ev görmek parlak bir kariyere sahip olunacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada seyyar ev görmek yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına delalet eder.

Rüyada sıcak ev görmek sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, engellerden kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sihirli ev görmek iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına tabir olunur.

Rüyada sıkıcı ev görmek kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, yepyeni biri haline geleceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Rüyada sıkıntılı ev görmek yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, yüksek makamlara geleceğine, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sıralı evler görmek iyi konumlara geleceğine, âlim kişilerden sayılacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine işarettir.

Rüyada site ev görmek yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, zenginliğe sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada soğuk ev görmek beklediği sevinçli bir haber için gün sayacağına, hayatında esen güzel rüzgarların kendisini keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına yorumlanır.

Rüyada sokakta evler görmek istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama oturacağına, mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, geçimini daha rahat sağlayacağına delalettir.

Rüyada sökülmüş ev görmek uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, kazancının artacağına alamettir.

Rüyada şömineli ev görmek karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, aileye büyük bir ev alınacağına inanılır.

Rüyada soyulmuş ev görmek dua alacağına, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, işlerinin hızlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada su basan ev görmek maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, gireceği bir işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada suda ev görmek hastalıklarından kurtulacağına, kendisiyle övüneceğine, insanlara yardım edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sulu ev görmek yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, para sıkıntısının olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sünnet evi görmek yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sürekli ev görmek iyiliğe ve güzelliğe, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, malının ve parasının artacağına delalet eder.

Rüyada süslenmiş ev görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine alamet eder.

Rüyada sütunlu ev görmek makam sahibi olacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, şifaya kavuşacağına alamettir.

Rüyada tandır evi görmek rahata ereceğine, daha rahat bir nefes alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada tanıdık ev görmek beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, rahata ereceğine, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine rivayet eder.

Rüyada tapusuz ev görmek bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tarihi eser ev görmek elini attığı her işi yerine getireceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine yorumlanır.

Rüyada tatil evi görmek yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada taze ev görmek dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, işlerin açılacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada tek ev görmek herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, her nimetin lezzetine varacağına, çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada tek gözlü ev görmek itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tekerlekli ev görmek büyük bir hastalıktan dönüleceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, zafere giden yolunun önünün açılmasına vesile olacak olaylar yaşanacağına delalettir.

Rüyada temelsiz ev görmek bir bebek sahibi olunacağına, daha büyük adımlar atılacağına, eğlenceli ortamlara gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada teneke ev görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, sevdiği kişilere yardımcı olacağına, arkadaşlar arasında birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına alamettir.

Rüyada ters ev görmek çok büyük kısmetler elde edileceğine, güzel bir yola çıkılacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tertemiz ev görmek kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, konforunun ve lüksünün çoğalacağına, başarısının ve mutluluğunun artacağına yorumlanır.

Rüyada tertipli ev görmek yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına, özel hayatın istenildiği gibi gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tezekten ev görmek çok güzel olaylar yaşanacağına, ferah bir döneme girileceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine alamettir.

Rüyada timsah evde görmek ayrıcalık elde edeceğine, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine alamet eder.

Rüyada tozlanmış ev görmek büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada traktörle eve görmek başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, elinin bollaşacağına, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada trenden ev görmek çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, işlerini çok iyi yerlere getireceğine, hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tripleks ev görmek eve huzur dolacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına delalet eder.

Rüyada tuhaf ev görmek kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, ettiği zararları telafi edeceğine delalettir.

Rüyada türbe evi görmek ömrü boyunca hanesinden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, kısmetin açılacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada turkuaz ev görmek anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, rütbesinin yükseleceğine, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine delalettir.

Rüyada tuzdan ev görmek başkaları ile muhabbetinin artacağına, hiçbir eksiğinin ve derdinin kalmayacağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine inanılmaktadır.

Rüyada üç ev görmek insanların hayır dualarının alınacağına, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, kazancın daha da arttırılacağına delalet eder.

Rüyada üç harfli ev görmek pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada uçaktan ev görmek onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçiren bir kişiye maddi destekte bulunacağına, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine alamettir.

Rüyada üçgen ev görmek kendisi için isabetli kararlar alacağına, zenginliğinin her geçen gün artacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uçuk ev görmek geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada uçurumda ev görmek eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, parasının her zaman bereketli olacağına, aylık gelirinin artacağına yorulur.

Rüyada ucuz ev görmek sevinçli haberlerin alınacağına, maddi anlamda kalkınacağına, büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ünlü evi görmek uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, kötü bir gidişatın ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde bir projenin ayağa kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada uzakta ev görmek güzel günlerin en sonunda geleceğine, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin yüzünü güldüreceğine bunun da kendisi için büyük bir sevinç kaynağı olacağına inanılmaktadır.

Rüyada uzayda ev görmek daha geniş rızık elde edeceğine, ekonomik gücün çoğalacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada uzun ev görmek yakın zamanda yaşanan bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzun koridorlu ev görmek sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, dertlerin biteceğine, en yüksek makamdaki isim haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada vadide ev görmek yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, ailesi rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, hayır duaları alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada vali evi görmek hayatının güzelleşeceğine, iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, işlerin yoluna gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada villa ev görmek tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yabancı ülkede ev görmek güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, makam ve rütbe edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada yamuk ev görmek işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hayatının en güzel günlerini yaşayacağına alamet eder.

Rüyada yan yatan ev görmek kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, eline geçen parada artışlar yaşanacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yapım aşamasında ev görmek aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, işlerini yoluna sokacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yarım ev görmek maddi gücünün artacağına, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına inanılmaktadır.

Rüyada yaşlılar evi görmek Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yatırlı ev görmek sağlığının yerine geleceğine, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yengemin evini görmek kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni alınan ev görmek gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni kurulmuş ev görmek üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni serilmiş ev görmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, evliyseniz eşle iyi geçime, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yenilenen ev görmek yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, kafasını toparlayacağına, şöhretli biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada yepyeni ev görmek yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeraltı evi görmek aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, yetki ve imza sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yıkanmış ev görmek çok hayırlı ve güzel gelişmeleri beraberinde getireceğine, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, yaşamın belli bir düzene oturacağına yorulmaktadır.

Rüyada yıkı ev görmek hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, bir tartışma sonrasında özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yoksul ev görmek yeni bir eve taşınılacağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yokuşta ev görmek hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, maneviyatın zenginleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yosunlu ev görmek sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yürüyen ev görmek geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, büyük mutluluk duyulacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine yorulur.

Rüyada yuvarlak ev görmek ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, güç ve cesaret alacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
30 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevgi

Merhabalar rüyamda apartman dairesinde idik büyük pencereler eski tarz perdelerle kaplıydı,ben camların açıklığını kontrol ederken biri açıkmış bakıyorum sarışın bir kadın balkonda gelmiyor bende camı kapatıyorum.

Sevgi

Teşekkür ederim

Handan gözkaya

Ben rüyamda büyük eski betonden ama tertemiz ev gördüm köy evi gibi kırmızı halili sobalı.Sobanin üstünde gümüşten güğüm vardı ve tanımadığım 2 kadın bir adam.Birtane alman kurdu büyük vardı 1 yaşında oğlum korkunca dışarı çıkarttı adam ve bana elinde bir dilim pasta vardı onu verdi tezgaha koydum.Sonra dışarı çıktım yaşlı bir adami sevdiğine kavuşturdum.ne demek acaba?

Mukaddes

Rüyamda derme çatma tek katlı evlerin olduğu bir mahalledeydim.Sokaklarında yürümek zordu,çocuklar oyun oynuyordu ben de zorlanarak yürüyordum karşıma sürekli pitbull cinsi köpekler çıkıyordu ben de korktuğum için bir evin kapısını çaldım bir adam açtı beni evine aldı ama girdiğim evde kapkaranlık küçücük bir evdi

Sisi

Rüyamda mantı açarken ailem geldi. Abimin eşi mantıyı ben açarım dedi. Mantıyı o yaptı. Evimiz farklıydı, biraz eskiydi ama yeni ev diye düşünüyordum. Gelen ailem için nevresim takımı yoktu. Nasıl alacağımı düşündüm sonra nevresim takımı almaya gittik.