Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin kırgınların ve küskünlerin barışacağına, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, psikolojik olarak toparlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada abiye gelinlik görmek can sıkıntısının sona ereceğine, ailesi ve sevdikleri ile her geçen gün daha bir kenetleneceğine, şansızlığın kırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada altın gelinlik görmek isteklerinin yerine geleceğine, neşesinin yerine geleceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada askıda gelinlik görmek yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada babaannemi gelinlikle görmek çok rahat edilecek bir işe girileceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada baldızı gelinlikle görmek çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine işarettir.

Rüyada balık gelinlik görmek yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, ters giden olayların düzeleceğine, her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada banyoda gelinlik görmek dünya malının çoğalacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başkası gelinlik görmek elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, toplum tarafından sevilen bir kişi ile dünyaevine gireceğine, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bavulda gelinlik görmek işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebek gelinliği görmek yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar içine girileceğine, güzel bir haber almaya, hayırlı bir haber alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada bembeyaz gelinlik görmek sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, malının artacağına, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz elbise gelinlik görmek eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine, etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada boş gelinlik görmek büyük bir ilgi ve değer göreceğine, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada buruşuk gelinlik görmek kötü günleri arkasında bırakacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, dertlerin ve sorunların aşılacağına alamettir.

Rüyada camide gelinlik görmek iş konusunda kısmetin açılacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine yorulur.

Rüyada çamurlu gelinlik görmek uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, sıkıntılarına ve sorunlarına çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada çantada gelinlik görmek sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, herhangi bir sorun yaşamadan kötü bir durumdan kurtulacağına, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına yorumlanır.

Rüyada çatıda gelinlik görmek meslek hayatının başarılarla geçeceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra büyük bir başarı yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cenazede gelinlik görmek sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına yorulmaktadır.

Rüyada çirkin gelinlik görmek atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, yönetici makamına geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çocuğu gelinlikle görmek seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok sayıda gelinlik görmek huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çöpte gelinlik görmek iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada damat olmadan gelinlik görmek dara düşenlerin yardımcısı olunacağına ve onlardan hayır duası alacağına, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada damatlık gelinlik görmek hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, sağlığının ve enerjisinin yenileneeğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kendisine olan güveninin artacağına işaret eder.

Rüyada dar gelinlik görmek sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada delik gelinlik görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, yaraların merheminin bulunulacağına delalet etmektedir.

Rüyada denizde gelinlik görmek ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği olumlu gelişmelerin yaşanacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüyada dolapta gelinlik görmek kafasının rahatlayacağına, kendisi ile baş başa kalacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada düğün gelinlik görmek her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, huzurunu yerine getireceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada dükkanda gelinlik görmek hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşmanı gelinlikle görmek küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına tabir olunur.

Rüyada duvaklı gelinlik görmek her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına rivayet eder.

Rüyada duvarda gelinlik görmek hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, hayata daha olumlu bakılacağına yorumlanır.

Rüyada eflatun gelinlik görmek kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, işindeki verimin artacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına yorumlanır.

Rüyada eksik gelinlik görmek afiyette ve keyifte olacağına, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eltiyi gelinlikle görmek her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, içinin ve kafasının rahatlayacağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Rüyada emanet gelinlik görmek kendisini kötülüklerden ve haset düşünceli kişilerden korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski gelinlik görmek zor günlerin biteceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski zaman gelinlik görmek aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına tabir olunur.

Rüyada evladını gelinlikle görmek hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hayatında olumsuz gittiğini düşündüğü noktaları bir bir kontrol ederek düzelteceğine, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada evlenmek gelinlik görmek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada evlilik gelinlik görmek sorunların yakında çözüme kavuşacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evliyken gelinlik görmek asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, rahat bir dönem yaşanacağına işarettir.

Rüyada gökyüzünde gelinlik görmek hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, helal rızka kavuşacağına, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine alamettir.

Rüyada görümcemi gelinlikle görmek kahkahalara boğulacağına, hayatının yolunda gideceğine, iş üstüne iş teklifi alacağına yorulmaktadır.

Rüyada güpür gelinlik görmek sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine, üstün başarılar alacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada halamı gelinlikle görmek kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına alamettir.

Rüyada halasını gelinlikle görmek dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada halayı gelinlikle görmek bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, daha büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile gelinlikle görmek zor günlerin biteceğine, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına alamet etmektedir.

Rüyada hanımını gelinlikle görmek aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, eğitim hayatında başarıların artacağına alamet eder.

Rüyada hastanede gelinlik görmek kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye el uzatarak onun güvenini kazanacağına delalettir.

Rüyada hastayı gelinlikle görmek önündeki engelleri Allah’ın yardımı ile aşacağına, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bir kişiden çok büyük destek göreceğine delalettir.

Rüyada herkesi gelinlikle görmek hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına delalettir.

Rüyada iki gelinlik görmek yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, haberini alacağı güzel bir olay ile sevineceğine, aile ve iş yaşamında herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ipek gelinlik görmek duygularının karşılık göreceğine, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ışıltılı gelinlik görmek sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına, yeni işlere girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ıslak gelinlik görmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, rahata erileceğine, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine alamettir.

Rüyada ıslanmış gelinlik görmek atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kadife gelinlik görmek mantıklı düşünerek adım atmanın ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kahverengi gelinlik görmek sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, keyfinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada kanatlı gelinlik görmek yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, yaptığı hayırların ve sevapların amacına ulaşacağına, ticarette başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapalı gelinlik görmek karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, düzenli bir işe girileceğine, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine yorulur.

Rüyada kapıda gelinlik görmek kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada katlanmış gelinlik görmek işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada kayınvalideyi gelinlikle görmek sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kaynanayı gelinlikle görmek döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, işlerinde başarılı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kına gecesinde gelinlik görmek insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kırışık gelinlik görmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, kolaylıklara kavuşacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kırmız gelinlik görmek mutluluğun aileye geri döneceğine, hep çaba gösteren kimse olacağına, dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı kurdeleli gelinlik görmek hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına, istediği gibi hareket edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kocaman gelinlik görmek maddi açıdan rahata erileceğine, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına alamettir.

Rüyada kocasını gelinlikle görmek iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, dertlerin yakınları ile bölüşüleceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına işarettir.

Rüyada komşunu gelinlikle görmek parasının her geçen gün artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, yeteneklerini geliştirmeye delalet etmektedir.

Rüyada kucağında gelinlik görmek daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, kendi içindeki gücü keşfedeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küçük gelinlik görmek dileklerin yerine geleceğine, bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kullanılmış gelinlik görmek şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına yorulmaktadır.

Rüyada kutuda gelinlik görmek çevresinin genişleyeceğine, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına ve rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada lacivert gelinlik görmek yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, göstereceği performans sayesinde iş konusunda teklif alınacağına delalettir.

Rüyada mağazada gelinlik görmek uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, ailesini kötülüklerden uzak tutacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mankende gelinlik görmek çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıların biteceğine rivayet eder.

Rüyada mezarda gelinlik görmek vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, sorunlarını halletmeyi başaracağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada mezarlıkta gelinlik görmek zor zamanların ferahlığa çıkacağına, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbir şeyin kalmayacağına, attığı her adımı düşüneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mini gelinlik görmek keyifli sohbetler edeceğine, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine yorumlanır.

Rüyada nişanlık gelinlik görmek ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, insanları sakinleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada oda dolusu gelinlik görmek zevki sefa içinde yaşayacağına, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada öğretmeni gelinlikle görmek dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine inanılır.

Rüyada ölüyü gelinlikli görmek üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, sevilen bir kişi olunacağına, nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bir kişiye destek olup, yardımda bulunacağına tabir olunur.

Rüyada pahalı gelinlik görmek iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, maddi olarak güç kazanacağına alamettir.

Rüyada paketlenmiş gelinlik görmek mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına işaret eder.

Rüyada pakette gelinlik görmek hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pantolonlu gelinlik görmek belli bir kazanç elde edileceğine, hayırlı ve güzel haberler alacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada papatyalı gelinlik görmek epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri katlayarak çıkacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada parlayan gelinlik görmek mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, canlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pazarda gelinlik görmek yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, çok üst mevkilere geleceğine, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada perdeden gelinlik görmek işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, kazancının artacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada pırıltılı gelinlik görmek yeni kısmetlere nail olacağına, canını ve malını garanti altına alacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pırlantalı gelinlik görmek anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada poşette gelinlik görmek başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada pudra gelinlik görmek keyif alacağı şekilde yaşayacağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, çıkılan bir yolculuktan çok güzel haberler ile dönüleceğine yorulur.

Rüyada pullu gelinlik görmek düzenin kurulacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, çalışmalarının takdir edileceğine alamettir.

Rüyada rengarenk gelinlik görmek çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, rahat bir nefes alınacağına, iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına alamet eder.

Rüyada resimde gelinlik görmek endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmetinin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sade gelinlik görmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, farklı kişilerle tanışacağına tabir olunur.

Rüyada sadece gelinlik görmek hanesine bolluk ve bereket dolacağına, evli olması durumunda evlat sahibi olacağına, çok önemli noktalara geleceğine yorumlanır.

Rüyada sanatçıyı gelinlikle görmek kazancının katbekat artacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, elinin darlıktan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şapkalı gelinlik görmek namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına, yüzüne kan geleceğine, patronlarının gayretli çalışmasını fark edip, karşılıksız bırakmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sararmış gelinlik görmek mevcut bir sıkıntının çok sürmeyeceğine, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, maddi olanaklarının artacağına inanılmaktadır.

Rüyada sökük gelinlik görmek çok mutlu bir dönem geçirileceğine, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada sökülmüş gelinlik görmek uzun zamandır çekilen dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada sözlüsünü gelinlikle görmek endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, evlatları tarafından çok sevilip, sayılacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada suda gelinlik görmek kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, başarıya ve zafere doymayacağına rivayet eder.

Rüyada sürekli gelinlik görmek tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, gözyaşının duracağına, kendine olan güvenin tazeleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada süslü gelinlik görmek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, makamının ve itibarının yükseleceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tabutta gelinlik görmek büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığı gelinlikle görmek vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, yakın bir zamanda maddi durumunun düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada temiz gelinlik görmek rekabet içinde olduğu ya da kendisini çekemeyen kişilerin hayal kırıklığı yaşayacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tesettürlü gelinlik görmek çevresinin hep insanlarla dolu olacağına, insanlar tarafından takdir edileceğine, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde çözüme ulaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada torununu gelinlikle görmek yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada tozlu gelinlik görmek uzun ve hayırlı bir ömre, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada transparan gelinlik görmek aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, eğlenceli günler geçireceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada türbanlı gelinlik görmek zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, emeğinden hayır göreceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine delalettir.

Rüyada turkuaz gelinlik görmek sıhhat kazanacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, eve huzur dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada turuncu gelinlik görmek dostları ile dayanışma içinde olacağına, yardım almadan sorunlarından kurtulacağına ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye, akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamettir.

Rüyada tuvalette gelinlik görmek sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada üç gelinlik görmek çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, mutluluğun ve kazancın daim olacağına, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzaktan gelinlik görmek kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına yorulmaktadır.

Rüyada valizde gelinlik görmek kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, kısa bir zaman içinde maddi açıdan kar getirecek bir işe adım atılacağına, hastalıkların şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada vitrinde gelinlik görmek şans, bereket ve kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, kişinin ağız tadına kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yağmurlu havada gelinlik görmek bu süreçte hayatın kıymetinin farkına varacağına, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yanan gelinlik görmek büyük atılımlar yapılacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yarım gelinlik görmek başarı kazanılacağına, işlerinin artacağına, sevdiği kişilerin mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada yatakta gelinlik görmek büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, hak yolunu bulacağına, kısa sürede hayatın düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yavruağzı gelinlik görmek yeterli kimse haline geleceğine, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına inanılır.

Rüyada yengemi gelinlikle görmek iş ve özel yaşamında yüzün güleceğine, daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine delalet eder.

Rüyada yengeni gelinlikli görmek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada yeni gelinlik görmek hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, kafasına göre birini bulacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yerde gelinlik görmek yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, kara bulutların ve melanetin dağılacağına inanılmaktadır.

Rüyada yere düşmüş gelinlik görmek yeni bir hayat kuracağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yıkanmış gelinlik görmek kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun düzelmeye başlayacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada yıpranmış gelinlik görmek çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada yırtılmış gelinlik görmek büyük bir adım atılacağına, endişelerin biteceğine, yüzünün güleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yöresel gelinlik görmek umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, kendi geleceğine yön vereceğine yorumlanmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
28 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zühre

Hayırlı günler, Rüyamda Kendimi Gelinlikli Gördüm,ilk kına gecem var güya ama çok az kişi gelmiş diye üzülüyorum,birde kardeşime içerliyorum çok az kişiyi mi davet ettiniz ,haber vermediniz diye,ama yinede kendimi mutlu etmeye çalışıyorum ,kendi kendime oynuyorum , teyzem beni telefonla arıyor o güya başka bir düğüne gitmiş ama benide merak ediyor onu mavi elbiseli gördüm onunla konuşmak istemedim .annemde ben evlenip gideceğim için üzgündü onu öpüyorum ama rüyamda iki gelinliğim vardı.

Ozlmelif

Ben Rüyamda kocamın cinayet işlediğini görüyorum sonra kocamla beraber o cinayeti saklıyoruz sonra bir kadın geliyor bu kadın elinde kocaman bir valiz o valizdeki kıyafetleri bana veriyor ondan sonra en son bir gelinlik veriyor gelinliği üzerime giydiğin zaman o gelinin Üzerinde kan olduğunu görüyorum sonra kayınpederimin Mevlüt eşime köyde kalmasını söylüyor ve eşim köyde Dursun 5 sene sonra emekli olacak emekli olduktan sonra hapse girse de emekli maaşı bağlanmış olacak diyor ve kendimi ağlark

Fatmanur

Merhaba,ben bekarım rüyamda evimizin duvarında asılı gelinlik gördüm çok beyaz temiz ve ışıl ışıldı gelinlik benimmiş düğünüm olucakmış

Hilal

Rüyamda bekar komşumun evlendiğini görüp çok mutlu oluyordum. Sonra o gelin arabasına binip giderken mahalledeki komşular hediye paketlerini ona getirirken yetişmediği için sonra götürürüz diyorlar.

Esra

ruyamda beyaz gelinligimin eteginin bir kismi (ön taraf saga dogru) iki guneslik perde kenari yan yana getirilmis hafif arasi acikti ne demek tesekkurler

Ceylan

Rüyada kendimi bir ev de,, eski bir gelinlikle ağlarken görüyordum annem ve ölmüş amcamın eşi olan yengem de yanımda konuşuyorlardı bende anneme neden bana eski gelinlik giydiriyorsun diyip aglıodum sonra babam geliyordu beni daha küçükken bile istemediğini amcamın beni götürmesini istediğini söylüyordu keşke küçükken tetiği çekip seni vursaydım diyordu barmağını kafama dayıyordu bende gözüm ü kapatıyorum ağlayarak,,,, bekarım

Şevval

Rüyamda bizim evin kapının önünde toplanmışız. (ben ve bizim ailedeki insanlar) Üzerimde beyaz temiz gelinlik var (tesettürlüyüm) fakat çook kabarık değil. Arabanın yanında bekliyoruz ve dayımın oğlu da -benden 3 yaş büyük- takım elbiseli onunla evleniyorum. (Bekarım)

Nuriye

Merhaba rüyamda benim düğünüm oluyordu gelinlik giymiştim beyaz gelinlik ( bu arada ben 6 ay önce boşandım üstelik 2 yaşında kızım var) liseden hatırladığım bir erkekle evleniyorum ama düğün çok kalabalık yani stadyum gibi bir yer ve bazıları da namaz kılıyor açık alanda çok şaşırıyorum erkekler dışarda namaz kılabilir diyorum kendi kendime damat bekliyor bir yerde ama ben yanına gidemiyorum hem de tuvaletim gelmiş o arada zar zor tuvalet buluyorum gelinlikle küçük tuvaletimi bir şekilde hallediyorum ve o arada da uyanıyorum

Filiz Tunçer

Merhaba..Normalde evliyim ancak rüyamda başımda duvak görüyorum.. Gelinlik yok sadece duvak var başımda..

Sebahat Çini

Ruyamd gelinlik deniyorum esimde yaninda yeter daha deneme dedi evde dugun ortami var bidaha giymemi istedi ablam iki kucuk kizda gelinlik giymis bende bidaha giydim.sonra bebegim uyanigor onu emziriyorum sevincli mutlu bir ortam vardi

Sebahat

Ruyamda kocam ablam yanimda evde dugun ortami var gelinlik giyiyorum deniyorum esimde yardim ediyo sonra cikariyorum ablam diyo tekrar giy esim diyo yeter artik ben yine denemek istiyorum sonra bebegim uyaniyor kucagima aliyorum emzirmek icin kucuk

toprakkx

Rüyamda anneannem kardeşime düğünü için gelinlik veriyor ama benim üzerimde de kısa bir gelinlik vardı ve ne alaka dedim. Ben bunu düğünde giymeyeyim kardeşimin düğününde gelinlikle ne işim var dedim ve yırtmaçlı bir elbise giyeceğimi söyledim. Sonra nasıl geçiş yaptığımı hatırlamıyorum ama eski çalıştığım yere geri başlamışım. Ne işim var benim burda demeye kalmadan dükkana bomba yerleştirildiğini ve bulduklarını söylediler. Elime bombayı verdiler. Bende onu fırlattım uzakta patladı ama kimseye birşey olmadı.

menzilli sofiye

rüyamda halamı gelinlikle gördüm
sonra o odaya gidip gelinliği çıkardı
ben de ona hala ben de bi denim mi dedim
o da sana olmaz çok bol dedi
ama ben yine de giyindim
beli tam oldu
üst kısım bol oldu üzerime
beyaz bi gelinlikti
tesettür gelinlikti
yorumlarsanız çok sevinirim..
( halam da ben de bekarım ve halam kısa boylu kilolu biri
yani gelinlik sana olmaz diyo ya rüyamda ondan yani )
sonra uyandm
sorasnda başka şeyler oldu mu hatrlamıyorm
hatrladğım bu kadar sadece
ama güzel iç açıcı bi rüyaydı
mutlu etti beni
hayırlara vesile olsun
Rabbim hayrla sonuçlandırsın
HAYIRLA KALIN
SELAM VE DUA İLE İNŞALLAH

meral

merhaba, düğünüm olacakmış benim gelinlik bakmaya gidiyorum kız arkadaşımla. çok güzel bir gelinlik dükkanında gördüm kendimi. merdivenle yukarı kata çıktık. ama bir türlü gelinlik seçemedim kendime. kız arkadaşım benim yerime gelinlik giydi denedi. onun kendine gelinlik aldığını gördüm. ben alamadım