Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek canının sağ olacağına, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, sevdiğine sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, ilerleyeceğine bu sayede amaçlarına nail olacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına rivayet eder.

Rüyada abimin bebekliğini görmek bazı durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada ablamın bebeğini görmek üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada acıkan bebek görmek daha şık mekanlarda eğleneceğine, kısmetlerinin ve şansının artacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada afrikalı bebek görmek tövbelerinin karşılık bulacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ağaç dalında bebek görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, daha önce yaptığı bir ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına rivayet eder.

Rüyada ağaçta bebek görmek aile hayatı içinde mutlu olunacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine delalettir.

Rüyada ağzı sütlü bebek görmek toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, ailesine inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağzından kan gelen bebek görmek onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, bol kazanç ve rızık elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ahırda bebek görmek saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, hanesine bolluk geleceğine delalet eder.

Rüyada ailede bebek görmek sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada akarsuda bebek görmek zenginlik ve bolluk içinde olacağına, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada akraba bebek görmek güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, kavgaların biteceğine, yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada akvaryumda bebek görmek eski sakin yaşantısına geri döneceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada albino bebek görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, hastalıkların kalıcı olmayacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine işaret etmektedir.

Rüyada aldırılmış bebek görmek eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına yorumlanır.

Rüyada altın bebek görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, sevdiği bir kişinin insanlara karşı sevindirici şeyler yapacağına, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada altın takmış bebek görmek yeni bir hayata adım atılacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ameliyatlı bebek görmek sıkıntıların biteceğine, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, varlık içinde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada anomalili bebek görmek yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, sevdiğine kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada anormal bebek görmek çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada araba bagajında bebek görmek iş hayatında terfi alınacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada araba bebek görmek beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına, yaşamının konforlu ve rahat hale geleceğine, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra evlilik planları yapılmaya başlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada araba kullanan bebek görmek eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, ruhunun da güzelleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arap bebek görmek mutlu olacağına ve güleceğine, çok kötü günler gördüğü zaman sevdiği insanların kendisine yardım edeceğine, geniş geniş yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada asansörde bebek görmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada asık suratlı bebek görmek bazı sorunların düzeltileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, her konuda şansın yaver gideceğine delalettir.

Rüyada asılan bebek görmek sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada asker bebek görmek oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına alamettir.

Rüyada aslan bebek görmek kudretinin yerine geleceğine, çevreye karşı itibarın artacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına inanılmaktadır.

Rüyada ateşlenen bebek görmek hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, yakınlarının sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada avucunda bebek görmek eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada aynada bebek görmek yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına yorulur.

Rüyada bahçede bebek görmek daima önüne bakacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, bekarlar için güzel bir evliliğe işarettir.

Rüyada balık bebek görmek güzel bir insan haline geleceğine, yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine rivayet eder.

Rüyada balkonda bebek görmek maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, organ bağışında bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balon bebek görmek işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, fakirlikten kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada banyoda bebek görmek herkesin kendi karşısında düğme ilikleyeceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada bavulda bebek görmek başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, rahatın ve konforun geleceğine, duygularının karşılıklı olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada baygın bebek görmek yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, hayırlı günler görüleceğine işaret eder.

Rüyada bayılan bebek görmek kırılan kalplerin tamir edileceğine, küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına delalettir.

Rüyada bekarın bebek görmesi yapılan hataların telafi edileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bembeyaz bebek görmek kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada benekli bebek görmek çok hayırlı şeylere, iş ortamındaki bir sorunu çözmek için çok büyük çaba sarf edeceğine ve sonunda amacına muvaffak olacağına, dinine bağlı kalacağına delalet eder.

Rüyada beyaz hırkalı bebek görmek halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, hayatında saygının hiç eksik olmayacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada biblo bebek görmek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada bıçaklanan bebek görmek hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, parasız ve ekmeksiz kalan kimselere yardım elinin uzatılacağına, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birleşik bebek görmek ferahlık veren sözler duymaya, herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine ve bu sayede verdiği kararların hep doğru olacağına, mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine işarettir.

Rüyada bitli bebek görmek keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, hayırlı kişiler ile tanışacağına delalet eder.

Rüyada boynu bükük bebek görmek moral bulacağına, düzeninin yıkılmayacağına, iyi insanlar ile birlikte olunacağına rivayet eder.

Rüyada boynuzlu bebek görmek sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada buluttan bebek görmek emeklerinin boşa gitmesinin önüne geçecek bazı atılımlar yapacağına, gözü karalığı sayesinde birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına delalettir.

Rüyada buruşuk bebek görmek yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bir sıkıntıyı çözeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada büyücü bebek görmek amaçlarının gerçekleşeceğine, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük insanı bebek görmek kudretli kişiler arasına gireceğine, sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük kulaklı bebek görmek kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada büyülenmiş bebek görmek hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, en yakınındaki kişinin üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada buzlu bebek görmek iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, yaşanan pozitif gelişmelerin gözünün ve ufkunun açılmasına vesile olacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cadı bebek görmek çok büyük mutluluk duyacağına, kendisini üzen konuların kapanacağına, yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak zengin olacağına rivayet eder.

Rüyada cam bebek görmek hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çamaşır makinesinde bebek görmek işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine alamettir.

Rüyada cami avlusunda bebek görmek dayanışmanın ve düzenin artacağına, sorumluluklarından asla kaçmayacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada camide bebek görmek zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, işinde terfi alacağına, elindekilerle yetinmeyi bileceğine yorumlanır.

Rüyada çamura bulanmış bebek görmek kurtuluşu yakalayacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada çamurda bebek görmek sağlığa önem verilmesi, dinlenilmesi ve beslenmenin geri plana atılmaması sayesinde hasta olunmayacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada can çekişen bebek görmek ilim irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada canavar bebek görmek parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, daha çok kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada canlanan bebek görmek kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına alamettir.

Rüyada çantada bebek görmek gönül hoşluğu yaşayacağına, bir sohbet ortamında ortaya atılan fikirlerin yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada çatıda bebek görmek çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine inanılır.

Rüyada çekmecede bebek görmek çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek kötü bir durumda kendi başının çaresine bakacağına, çarelere kavuşacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada celil bebek görmek çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, çok hayırlı adımların atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cenin bebek görmek hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada cezaevinde bebek görmek içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine tabir olunur.

Rüyada çingene bebek görmek kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine ve gelirinin artacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, kendisine yardımcı olması için birilerinden akıl danışması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çinli bebek görmek hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine işaret eder.

Rüyada çoğul bebek görmek uzun zamandan beri beklenen bir haberin geleceğine, maddi olanaklarının fazlalaşacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çölde bebek görmek hileye ve fesada başvurmayacağına, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çöplükte bebek görmek çok büyük bir işe girileceğine, bazı ortak işlere gireceğine, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada çöpte bebek görmek büyük kazanç elde edeceğine, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çorapsız bebek görmek helal rızıklara kavuşulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cüce bebek görmek işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, zor durumda kalınan bir dönemin son bulacağına, aile bireyleri ile aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada dağda bebek görmek kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına, emeğinden hayır göreceğine işaret eder.

Rüyada deccal bebek görmek aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, parasının ve malının eksik kalmayacağına, hayırlı bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada değişik bebek görmek kazançlı işler yapacağına, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, fakir çocukları giydireceğine inanılmaktadır.

Rüyada deli bebek görmek özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada denizin ortasında bebek görmek sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, isabetli girişimlerde bulunacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına tabir olunur.

Rüyada depremde bebek görmek herkesten ileriye gideceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da
bu huzurun devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada derede bebek görmek daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, gözü karalığı sayesinde birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dev bebek görmek kısmetinin çoğalacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına alamettir.

Rüyada devamlı bebek görmek yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, dost ve akrabaya çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dışarıda bebek görmek hayata karşı zayıf davranmayacağına, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada dişlek bebek görmek elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, işinin yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada dişsiz bebek görmek olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına inandığı işlere girişeceğine, yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, insanlar tarafından takdir edileceğine inanılır.

Rüyada doğum bebek görmek gönül hoşluğunu yakalayacağına, hane içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada doğum sendromlu bebek görmek hem kazancının hem de huzurunun artacağına, işlerine bereket geleceğine, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada doğuran bebek görmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, fakir çocukları giydireceğine, pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dokuz bebek görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri devam eden sorunların sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dolapta bebek görmek bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbir şeyin kalmayacağına, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada domuz bebek görmek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada dondurulmuş bebek görmek geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada dövmeli bebek görmek art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, insanların kendisine her zaman destek olacağına, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına alamet eder.

Rüyada düğünde bebek görmek maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, kafasının rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada düsen bebek görmek Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği atlatacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına işarettir.

Rüyada düşmanının bebeğini görmek keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, giden birinin geri döneceğine yorulur.

Rüyada düşürdüğü bebeği görmek ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine işarettir.

Rüyada duvaklı bebek görmek iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada duvarda bebek görmek gelecek için kişinin hayatını yeni başlayacağı bir işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eltinin bebeğini görmek bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada emanet bebek görmek maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işarettir.

Rüyada embriyo bebek görmek arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada emziren bebek görmek sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada ermiş bebek görmek iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, hayatın temposunun yükseleceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine tabir olunur.

Rüyada eşcinsel bebek görmek güzel bir döneme girileceğine, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada eski kocanın bebeğini görmek çok rahat edilecek bir işe girileceğine, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine delalettir.

Rüyada esneyen bebek görmek çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evladının bebekliğini görmek çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada evlatlık bebek görmek ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, bozduğu bir düzenin eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, değer verdiği bir kişiyle durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evli bayanın bebek görmesi aradığı çareleri bulacağına, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, bir organizasyona katılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evliya bebek görmek üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada ezilen bebek görmek işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, dertlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada fakir bebek görmek kafa karışıklığından sıyrılacağına, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada farklı bebek görmek sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sorunların çözüm bulacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada felçli bebek görmek sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine alamettir.

Rüyada fetüs bebek görmek yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada fil bebek görmek uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına delalet etmektedir.

Rüyada fincanda bebek görmek günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fırında bebek görmek evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, çok üst mevkilere geleceğine, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada garip bebek görmek eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, ferahlığa çıkılacağına, bahtın açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada gayrimeşru bebek görmek hayat boyu çok sevileceğine, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada gazlı bebek görmek hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, az çalışarak çok gezeceğine, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gelecekteki bebeğini görmek istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, nimet bolluğu yaşayacağına, hayırlı bir hayat süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada gemide bebek görmek kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine alamettir.

Rüyada gerçek bebek görmek maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, aile üyelerinin refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada göğsünde bebek görmek tek başına elde ettiği bir zaferin doyasıya keyfini yaşayacağına, yolunun hep açık olacağına, arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gökten inen bebek görmek maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada gökyüzünde bebek görmek endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada gölde bebek görmek hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, mutlu bir evliliğe, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gömülmüş bebek görmek zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine, sevilen bir kişi olunacağına, barış ve sevgi ortamında bulunacağına rivayet eder.

Rüyada görümcenin bebeğini görmek etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada görünmez bebek görmek gösterişli halinin hemen fark edileceğine, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine işarettir.

Rüyada gövdesiz bebek görmek endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, çevresindeki sevdiği kişiler ile büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, adının ve şanının yürüyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada gözleri oyulmuş bebek görmek müşterilerinin çoğalacağına, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, kısa süre içinde sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gözlüklü bebek görmek yaşamına renk geleceğine, hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gözü bozuk bebek görmek haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına işarettir.

Rüyada gözü çapaklı bebek görmek üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına, ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada güçlü bebek görmek kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Rüyada gülümseyen bebek görmek karanlığın biteceğine, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına inanılır.

Rüyada günsüz bebek görmek kendisini ferahlamış hissedeceğine, özgüveninde artış yaşanacağına, işinin en iyisi olan insanlarla ortak iş yapacağına işarettir.

Rüyada gürbüz bebek görmek sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına, iyilik ve hayır bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hacda bebek görmek adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, bir problemi çözmek için kime gideceğine karar verip alınacak tavsiye ile esenliğe kavuşacağına, karşısına çıkacak bir sorunu sakin bir ruh hali içinde atlatacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hafız bebek görmek evli ise bir çocuk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına işaret eder.

Rüyada halsiz bebek görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun kişinin sayesinde çözüme kavuşacağına, sıkıntılarından arınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hamamda bebek görmek hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile bebek görmek göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hamurdan bebek görmek işlerinin bir türlü düzeleceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, mutlu ve huzurlu biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hanede bebek görmek itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, kara bulutların ve melanetin dağılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hapishanede bebek görmek tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, kendisine yapılan iyilikleri karşılıksız bırakmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada hapiste bebek görmek güzel yarınlara olan inancının gerçeğe dönüşeceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hapşıran bebek görmek kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna, tatsız durumlardan kolaylıkla sıyrılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada haşlanmış bebek görmek ticarete atılacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hastalanmış bebek görmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, dünya hayatında huzurlu olmaya, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hastalıklı bebek görmek vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına yorulur.

Rüyada hastane bebek görmek yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada havuzda bebek görmek arabalara ve topraklara sahip olacağına, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına, sevdiklerinin kötü gününde arkalarında duracağına delalet etmektedir.

Rüyada hayalet bebek görmek şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, geçim derdinin son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hep bebek görmek elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine, çok sevilip sayılacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine işaret eder.

Rüyada hintli bebek görmek mevcut bir kötü sürecin kısa zamanda sonlanacağına, meslek hayatının başarılarla geçeceğine, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hırçın bebek görmek sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hırsız bebek görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, vefakar bir insan olunacağına alamettir.

Rüyada hristiyan bebek görmek çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da
bu huzurun devam edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına yorumlanır.

Rüyada huysuz bebek görmek kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine inanılır.

Rüyada huzursuz bebek görmek sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, çevresinin genişleyeceğine, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına alamettir.

Rüyada iki kere bebek görmek şans ve kısmet elde edeceğine, sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki kez bebek görmek yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, gözünün de gönlünün de doyacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iki kişinin arasında bebek görmek kendisini yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iki pipili bebek görmek ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, işinin en iyisi olan insanlarla ortak iş yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ikinci bebek görmek yeni arkadaşlıklar kuracağına, eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ikiye bölünmüş bebek görmek kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine işaret eder.

Rüyada ilginç bebek görmek güzel gelişmelerle karşılaşacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine delalettir.

Rüyada ırmakta bebek görmek çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, kişinin yüzünün artık güleceğine alamettir.

Rüyada ishal bebek görmek sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, üzüntülerinin kısa bir süre içinde kaybolup gideceğine, yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, sevdiklerine imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada ısıran bebek görmek zararlı kişilerden uzak durulacağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine alamettir.

Rüyada iskelet bebek görmek kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, öğretmen veya akademisyen olacağına rivayet eder.

Rüyada japon bebek görmek yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, özlem gidereceğine işarettir.

Rüyada k bebek görmek borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kabirde bebek görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kabız bebek görmek hayallerini gerçekleştireceğine, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına delalettir.

Rüyada kaçan bebek görmek rakiplerini geride bırakacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Rüyada kaçırılan bebek görmek elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına, yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine alamettir.

Rüyada kafası yamuk bebek görmek işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, Allah katında günahlarının affolacağına alamet eder.

Rüyada kafası yarık bebek görmek kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine alamet eder.

Rüyada kafeste bebek görmek borçların kısa sürede kapanacağına, kadim dostlarının acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, anne duasının alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kakalı bebek görmek verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine yorumlanır.

Rüyada kalabalık bebek görmek kafasının rahat edeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada kalabalık ortamda bebek görmek elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, kısa süreli ya da günübirlik bir tatile çıkacağına işaret eder.

Rüyada kambur bebek görmek çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, huzura kavuşacağına işarettir.

Rüyada kanser bebek görmek çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına yorulur.

Rüyada kapı eşiğinde bebek görmek bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bazı olumsuz durumlardan kurtulacağına, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, çalışmaları ile çevresindekileri büyüleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kapkara bebek görmek keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, girdiği her işte büyük adımlar atacağına yorumlanır.

Rüyada kara çarşaflı bebek görmek aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kara kaşlı bebek görmek gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta bebek görmek bol rızık sahibi olunacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, rahat şekilde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada karnı şiş bebek görmek ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, anne ve baba için çok lazım olan bir şey alınacağına, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına delalet eder.

Rüyada karnı yarılmış bebek görmek arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, üzerindeki kötü imajı sileceğine, hayırlı bir kısmet ile evleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada katil bebek görmek korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, önemli işlere imza atacağına, girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kavanozda bebek görmek moral bulacağına, bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına işarettir.

Rüyada kaybolan bebek görmek çalışmalarının takdir edileceğine, hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin gerçekleşeceğine, devlet kapılarından geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kayıp bebek görmek gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kazanda bebek görmek sevdiği insanlarla arasında mutluluk rüzgarları eseceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kedi bebek görmek dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, sevinçli haberler alınacağına, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanacağına işaret eder.

Rüyada kefende bebek görmek bol dua edeceğine, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına tabir olunur.

Rüyada kefenlenmiş bebek görmek kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, çok büyük başarılar kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kesede bebek görmek uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, şansının yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada keseli bebek görmek kulluk derecesinin artmasına, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kilisede bebek görmek bedeninde bir yara veya bir rahatsızlık var ise iyileşeceğine, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırklı bebek görmek bir anda yükseleceğine, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kızgın bebek görmek rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden bertaraf edileceğine, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızıl bebek görmek yakın çevresine fikir danışacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, her çalışması ile büyük ses getireceğine alamet eder.

Rüyada klozette bebek görmek elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına delalettir.

Rüyada kocaman bebek görmek deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, sergileyeceği olumlu davranışlar ve aldığı yerinde kararlar ile tüm zararlarını telafi edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kol kesik bebek görmek kem gözlerden ve nazardan korunacağına, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, elinin bolluk göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kolu kırılmış bebek görmek huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kolu yok bebek görmek gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada komşuda bebek görmek iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada köpek bebek görmek makamının artacağına, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine delalettir.

Rüyada köpüklü bebek görmek yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada koreli bebek görmek hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, bazı kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına alamet eder.

Rüyada korkan bebek görmek çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, keyfinin ve neşesinin yerinde kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada korkutucu bebek görmek hayatının daha keyifli hale geleceğine, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, hayatın tadına varacağına yorulmaktadır.

Rüyada körpe bebek görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına delalet eder.

Rüyada koşan bebek görmek yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, kariyer edineceğine, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına inanılır.

Rüyada koynunda bebek görmek çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuduz bebek görmek çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, büyüklerine karşı saygılı ve vefalı biri olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kulaksız bebek görmek kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kumda bebek görmek uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, yapacağı titiz planların daha büyük başarılar kazandıracağına, işinin başına geçeceğine rivayet eder.

Rüyada kumlu bebek görmek şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına inanılır.

Rüyada kumral bebek görmek bilincin artacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kumsalda bebek görmek küslüklerin biteceğine, dertlerin biteceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kürtaj bebek görmek konuşarak sorunlarını çözeceğine, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, çok güzel günler göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kürtajla alınmış bebek görmek huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete, sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada kurtlanmış bebek görmek aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine işaret eder.

Rüyada kuş bebek görmek iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bir işe bağlayacağına ve işin zaferle sonuçlanacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kusmuklu bebek görmek üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine inanılır.

Rüyada kusurlu bebek görmek saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, kendisine kötü söz sarf eden birisi ile oturup aralarındaki anlaşmazlığı çözeceğine, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına delalettir.

Rüyada kutuda bebek görmek elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, imkânlarının kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada küvette bebek görmek sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına ve tatile çıkılacağına alamettir.

Rüyada kuyruklu bebek görmek sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kuyuda bebek görmek bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, doğru işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuzenin bebeğini görmek geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırım yapacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, yarınlara umutla bakacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada lahana bebek görmek çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, sayısız fırsatlar elde edeceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada lanetli bebek görmek çok daha iyi zamanlar geçireceğine, sevdiği kişi ile tüm özlemini gidereceğine, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine alamet eder.

Rüyada lösemi bebek görmek aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada maket bebek görmek aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına yorulur.

Rüyada makyajlı bebek görmek mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına delalettir.

Rüyada manken bebek görmek kendisini enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, gözü karalığı sayesinde birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına inanılmaktadır.

Rüyada masada bebek görmek adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, insanları hak yoluna çağıracağına, karşısına çıkan bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada maskeli bebek görmek keyifli zamanlar geçireceğine, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, hikmet sahibi olacağına alamettir.

Rüyada masum bebek görmek dost ve akrabaya çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, işlerin yoluna gireceğine ve husumet yaşadığı bir akraba ile aradaki buzların eriyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada maymun bebek görmek üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, iş hayatındaki güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine alamettir.

Rüyada melek bebek görmek çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, maddi olarak güç kazanacağına bu nedenle de zorluklarla mücadele eden kişilere el uzatılabileceğine, şimdiye kadar hiç sevinmediği kadar sevineceğine inanılır.

Rüyada melez bebek görmek uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü bir araya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada merdivende bebek görmek aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, iş hayatında kendi işini kuracağına alamet eder.

Rüyada mezara bebek görmek yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mezarlıkta bebek görmek alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada minicik bebek görmek fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına delalettir.

Rüyada minyatür bebek görmek günden güne daha artan başarılar kazanacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada misafir bebek görmek kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, güzel gelişmeler yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada misafirlikte bebek görmek huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, daha geniş rızık elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada morgda bebek görmek şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mucize bebek görmek beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mühürlü bebek görmek manevi olarak huzurlu olacağına, şansın her zaman kişiden yana olacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada mumyalanmış bebek görmek bir konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, aydınlık bir yola çıkılacağına, alnının akıyla sonlandırdığı bir görevinin daha büyük işler için bir örnek olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mutfakta bebek görmek günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada namaz kılan bebek görmek istediği yola çıkacağına, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada naylon bebek görmek eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada nefessiz kalan bebek görmek hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine delalettir.

Rüyada nehirde bebek görmek makbul olan şeylere, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstlenmeyeceğine, elinin bollaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada neşeli bebek görmek insanları hak yoluna çağıracağına, Allah’a şükredeceğine, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada nurdan bebek görmek bir konuda rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada obez bebek görmek yeni bir ortama girileceğine, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada öğretmenin bebeğini görmek maddi imkanlarının çoğalacağına, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına yorulur.

Rüyada ojeli bebek görmek kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, Allah yolunda olmanın kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına yorulur.

Rüyada öksüren bebek görmek hayır duaları alacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada öksüz bebek görmek çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, mal mülk edineceğine, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada okulda bebek görmek zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, hikmete kavuşacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirileceğine delalet eder.

Rüyada ölüm döşeğinde bebek görmek güzel bir geleceğin yaklaşmasına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, kazancının hiç azalmayacağına tabir olunur.

Rüyada omuzda bebek görmek kazancın günden güne daha da arttırılacağına, düşmanlar ile mücadele edeceğine, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada onlarca bebek görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına rivayet eder.

Rüyada öpen bebek görmek makamını garantileyeceğine, güzel günler yaşanacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada örgü bebek görmek sürekli yakınında bulunan kişiler ile dayanışma içinde kalacağına, anne babaya müjde verileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada ormanda bebek görmek yakın dostlarının sorunlarını çözmek için elinden gelen her şeyi yapacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına tabir olunur.

Rüyada osuran bebek görmek olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, geçmişteki tatsız konuların unutulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada otistik bebek görmek zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, daha lüks bir hayat yaşayacağına, ettikleri duanın kabul olacağına inanılmaktadır.

Rüyada otizmli bebek görmek iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, çözümlere kavuşacağına yorulur.

Rüyada otobüste bebek görmek çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacak dostlarının kendisini bahtiyar edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada oyunca bebek görmek bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada palyaço bebek görmek hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, fakir çocukları giydireceğine, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada parkta bebek görmek hayatın kendisine başarı ve zenginlik getireceğine, ticaret hayatına atılacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada pasaklı bebek görmek sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz diken kimselerle savaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada patronun bebeğini görmek insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, işlerinin büyüyeceğine, parasının, malının ve aşının çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada pencerede bebek görmek aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, zor günlerini arkasında bırakacağına delalet eder.

Rüyada peygamberin bebekliğini görmek kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, çok saygın bir kişi olunacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine işarettir.

Rüyada pişmiş bebek görmek herkesin karşısında el pençe divan duracağına, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada porselen bebek görmek maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada poşette bebek görmek sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına alamettir.

Rüyada rahatsız bebek görmek uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın sonunda istediği gibi olacağına, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, içinden çıkılmaz hallere düşen bir kimseye destek olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada robot bebek görmek ticaretinin ilerleyeceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine inanılır.

Rüyada ruh bebek görmek hayırlı bazı adımlar atacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, iş kurmak için kardeşiyle bir araya geleceğine rivayet eder.

Rüyada saçı gür bebek görmek fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada saçsız bebek görmek bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna alamet etmektedir.

Rüyada sağlıklı bebek görmek ferahlığa çıkılacağına, rahatının yerine geleceğine, bekar bir kadın için hayırlı bir erkek ile evleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sahilde bebek görmek hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine işarettir.

Rüyada sahte bebek görmek sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, çalışkan bir kişi olunacağına, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada sakat bebek görmek nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına, kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sakız çiğneyen bebek görmek zafer elde edileceğine, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, hayaller kurulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada saksıda bebek görmek daha önce çektiği çilelerin mükafatını tez zamanda göreceğine, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine alamet eder.

Rüyada salavat getiren bebek görmek yuva kuracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına yorulur.

Rüyada saldırgan bebek görmek karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına inanılır.

Rüyada salıncakta bebek görmek herhangi bir yardım almadan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, sorunların aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada salyalı bebek görmek işlerinin yolunda gideceğine, ruhunun şifaya kavuşacağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada sanal bebek görmek ayrılmış olanların kavuşacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, mutlu bir hayatı olacağına alamet eder.

Rüyada sandalda bebek görmek büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, darda olan bir aile dostuna maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sandıkta bebek görmek kendini yakın hissettiği bir iş arkadaşının üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, kazancının çoğalacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sarhoş bebek görmek rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine alamettir.

Rüyada sarı bebek görmek hikmete kavuşacağına, dilediği gibi yaşayacağına, başka bir şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına işarettir.

Rüyada şarkı söyleyen bebek görmek zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada savaşta bebek görmek huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada şeffaf bebek görmek yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada şehzade bebek görmek ilerleyeceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine delalettir.

Rüyada sepette bebek görmek çözümsüz sorunları olmayacağına, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, uzun soluklu bir ilişkinin mutlulukla sona ereceğine delalettir.

Rüyada serumlu bebek görmek daha güzelleşeceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada sessiz bebek görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin adamın bebeğini görmek borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine, hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına işarettir.

Rüyada sevdiğini bebekle görmek boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine, kendisine negatif enerji veren birisini hayatından çıkaracağına, rahatının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyle beraber bebek görmek yeni duygular tadacağına, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına ve sözlerinin altın niteliğinde kabul edileceğine, helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada sevimsiz bebek görmek şölen tadında günler yaşayacağına, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şeytan bebek görmek aile içerisindeki herkesin sayesinde rahat edeceğine, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada şeytani bebek görmek başarılarının ve kazancının artacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde çözüme ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada sıçan bebek görmek her zaman çok başarılı olacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada sıçmış bebek görmek maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sidikli bebek görmek can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına delalettir.

Rüyada sihirli bebek görmek büyük bir tasarruf sağlanacağına, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, başarı için yılmadan çalışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sıkıntılı bebek görmek aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine rivayet eder.

Rüyada silah bebek görmek kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, bazı yaşanan olayların sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, olumlu şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada simsiyah bebek görmek çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, zorlukları teker teker aşacağına, çok sevilip sayılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sınıfta bebek görmek sabırla aşılan bir süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, insanlar tarafından sevilip sayılacağına ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sinirli bebek görmek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada şirin bebek görmek kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine delalet eder.

Rüyada şişko bebek görmek hayatında yeni bir sayfa açacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine delalet eder.

Rüyada siyahi bebek görmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada soğuk bebek görmek baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, sıkıntı veren durumların ve sorunların ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sokakta bebek görmek öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, beklediklerini duyacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sorunlu bebek görmek yaptığı işte sivrileceğine, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada spastik bebek görmek ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, istediği gibi hareket edeceğine inanılır.

Rüyada sümüklü bebek görmek hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sünnetsiz bebek görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine alamet eder.

Rüyada sürekli bebek görmek kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, makbul olan mallar edineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada suriyeli bebek görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada süs bebek görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına, başarılarının devam edeceğine, kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada susamış bebek görmek kesesinin her daim dolu kalacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada suskun bebek görmek hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tabutta bebek görmek yeni mallara kavuşacağına, işlerinin açılacağına, yapmaya çalıştığı şeyler için gerekli adımları atacağına alamet etmektedir.

Rüyada tahta bebek görmek yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, kazancının çoğalacağına inanılmaktadır.

Rüyada tandırda bebek görmek iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, yanlış yollardan döneceğine, rızkının ve kazancının bollaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tanıdık bebek görmek karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, kötü şartlar altında dahi neşesini ve huzurunu yitirmeyeceğine delalettir.

Rüyada tarlada bebek görmek kısmet dolu işlere gireceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bazı sorunlardan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tavanda bebek görmek günah işlemekten korunacağına, düşmanlarını bile affedeceğine, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada taze bebek görmek iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, rütbesinin artacağına, ticaretinin hızlanacağına, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine yorulur.

Rüyada telefonda bebek görmek yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada temiz bebek görmek çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, anne baba duası alacağına, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tencerede bebek görmek müjdeli haberler alacağına, vereceği yerinde kararların kendisine kar ve mutluluk getireceğine, hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tepside bebek görmek geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırım yapacağına, hayatındaki bundan sonraki kısımlarında şansın kendisinden yana olacağına, ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine yorulur.

Rüyada terleyen bebek görmek bir işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, bazı kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, çevresinde itibar ve saygınlık kazanacağına rivayet eder.

Rüyada terli bebek görmek başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tesettürlü bebek görmek büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada teyzemin bebeğini görmek her şeyin yolunda gideceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, eline hayırlı kazançların geçeceğine delalettir.

Rüyada timsah bebek görmek tartışmaların sona ereceğine, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada titreyen bebek görmek işlerinin açılacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, çevresinde güvenilir ve yardımsever kimselerin bulunacağına inanılır.

Rüyada toplu bebek görmek beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına alamettir.

Rüyada toprakta bebek görmek yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine yorulur.

Rüyada toraman bebek görmek refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada torbada bebek görmek işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, kudret ve hikmet sahibi olacağına, isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına yorulmaktadır.

Rüyada trende bebek görmek iş konusunda sıkılmayacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tuhaf bebek görmek yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tüp bebek görmek kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına delalettir.

Rüyada türbede bebek görmek büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu bebek görmek hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, işveren koltuğunda oturacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tuvalette bebek görmek etrafındaki kimselere verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, başarılı bir kişi olacağına, güzel bir iş fırsatına yorulur.

Rüyada tüylü bebek görmek kendisini nitelikli bir topluluğa yakın göreceğine, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üç elli bebek görmek aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada üç harfli bebek görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, çok mutlu ve güler yüzlü bir insan olacağına, içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına inanılır.

Rüyada ucube bebek görmek aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, borçlarının kapanacağına, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ufacık bebek görmek büyük miktarlarda para kazanılacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve önceden kalan ve ödenemeyen borçlarını kapatacağına, huzurunun yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ufak bebek görmek hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, tecrübelerinin kendisine olayları çözmede kolaylık sağlayacağına, ana babasının bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ultrason bebek görmek geleceğinin güzel olacağına, eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine, düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine delalettir.

Rüyada umrede bebek görmek sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, ailesini çok sevdiğini bir şekilde tekrar göstereceğine, parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına inanılır.

Rüyada ünlü bebek görmek girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya işaret etmektedir.

Rüyada unutulmuş bebek görmek aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, bir sohbet ortamında ortaya atılan fikirlerin yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına işaret eder.

Rüyada uslu bebek görmek kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada üşümüş bebek görmek yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek çok iyi hissetmesine yarayacağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına inanılmaktadır.

Rüyada üvey bebek görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, hayata daha sıkı tutunacağına, zevki sefa içinde olacağına yorumlanır.

Rüyada uykudan uyanan bebek görmek geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine yorumlanır.

Rüyada uzakta bebek görmek yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzaylı bebek görmek kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, etrafındaki kişilerin takdirlerini kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada üzgün bebek görmek aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına, borçların hafifleyeceğine, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine alamet eder.

Rüyada uzun kirpikli bebek görmek kazancı arttıracağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, hasret çekenlerin birleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun tırnaklı bebek görmek kendisini geliştireceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, kazancının ve rahatlığının daim olacağına işaret eder.

Rüyada vampir bebek görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, iş konusunda yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, işlerin büyük başarılar getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yabancı uyruklu bebek görmek insanların takdirini kazanacağına, maddi gücünü katlamakla kalmayıp ruhen de ilerleme kaydedeceğine, daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada yağmurda bebek görmek çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, makbul olan şeylere, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yahudi bebek görmek aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, kudret ve itibar sahibi olacağına delalettir.

Rüyada yakılan bebek görmek uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine alamettir.

Rüyada yakının bebeğini görmek işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getireceğine delalet eder.

Rüyada yalancı bebek görmek iş hayatında terfi alınacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, anne duasının alınacağına işarettir.

Rüyada yalnız bebek görmek uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yangında bebek görmek takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine yorumlanır.

Rüyada yapay bebek görmek yatırımlarının kendisine kar getireceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yapışık bebek görmek büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına, sevdikleri ile birlikte olacağına inanılmaktadır.

Rüyada yaralanan bebek görmek arif kimselerden sayılacağına, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine yorulur.

Rüyada yaratık bebek görmek rahatın ve konforun yerine geleceğine, daha yüksek bir noktaya geleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada yarım bebek görmek dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, istediği arabaya bineceğine, dileklerinin kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yavru bebek görmek iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yedi bebek görmek çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, tabiri caizse can bulacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yediz bebek görmek girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, sevinçli haberler alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeğen bebek görmek en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, duygularının karşılıklı olacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yengenin bebeğini görmek maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde ve kazanılan özgüven ile yeni projelere adım atılacağına, bereket ve zenginlik bulacağına, tüm zamanını bir çocukluk hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine alamettir.

Rüyada yeni bebek görmek sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada yeni oluşan bebek görmek galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, yarınlara olan inancından hiçbir zaman ödün vermeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yerde bebek görmek hayırlı bir yuva kuracağına, kazancının ve mutluluğunun çoğalacağına, mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yetim bebek görmek sıkıntılarından kurtulacağına, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada yetişkini bebek görmek sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yılan bebek görmek yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, evli ise bir çocuk sahibi olacağına, şifaya kavuşacağına delalettir.

Rüyada yolda bebek görmek şansın açılacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine delalet eder.

Rüyada yumurtada bebek görmek harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine yorumlanır.

Rüyada yürümeye çalışan bebek görmek üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Rüyada yuvarlanan bebek görmek uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzlerce bebek görmek kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yüzü yanık bebek görmek dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zehirlenen bebek görmek üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, büyük bir başarıya ulaşılacağına işarettir.

Rüyada zikreden bebek görmek başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada zina bebeği görmek çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada zıplayan bebek görmek borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize  alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
71 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda beyaz kundak beziyle kundaklanmış erkek bir bebek gördüm. 3 yada 4 aylık falandı. Bebeğin alnının iki tarafında birer tane küçük boynuz çıkmıştı

Semih

Güzel tabir böyle olur inşallah tez çıkar 🤲 Allah razı olsun 🤲

Tuğba

Gündüz niyetine rüyamda abimle yengem, Fatih isminde bebeklerini bu senin bebeğin diye bana veriyorlar. Eşimle birlikte bebekle ilgileniyoruz seviyoruz ama abimgile diyorum ki bu bebek sizin bana niye verdiniz.

Tuğba

Çok teşekkür ederim Gündüz niyetine

Ayşe Şaşar

Rüyamda hamileydim babası belli değildi bir arkadaş ben bakarım ona falan diyordu, sonra evde yan yatarak normal doğum yaptım hafif acı hissettim bir erkek çocuğu doğurdum kız kardeşim göbek bağını kesti, yorumlar mısınız

Yağmur

(Rüyamda) Birisi bebeğini kollarının arasına alıp kaldırmış, bebeği göstererek, işte bakın dedi. Bebek kat kat giydirilmişti, bebeğin kafasında şapkası da vardı.

Meysera

Merhabalar rüyamda evde yerde emekleyen bir bebek görüyordum ,arkadaşımin bebeğidi , onu kucağıma alıp seviyordum ,oynuyordum, yorumlayabilir misiniz?

duygu

rüyamda çok güzel bir bebek bana doğru koşuyor ben kucağıma alıp emziriyorum bazen abimin heheği oluyor bazende benimbebeğimmiş görüyorum

Meysera

Selam size , rüyamda kucağimda küçük bir bebek vardı, benim miydi ,değil miydi bilmiyorum, sanki bana aitti , akıllıydi ve konuşuyordu , cok kucuk olmasina rağmen. Kucağimda onunla biraz dolaniyordum. ALLAH iyilik versin inşallah. Yorumlayabilir misiniz ?

Meysera

Teşekkür ediyorum

Adiyok

Merhaba rüyamda su dolu cam bir kasede çok minik bir bebek ( sanki minyatür kadar küçük ) vardı dokunmak istedim ama komşum dokunma o bebek değil aslında 47 yaşında diyordu.bu ne manaya gelir acaba çok ilginçti.

Adiyok

Cok teşekkürler

Sema

Merhaba, rüyamda seccadeye sarılmış bebek gördüm.

Feyza06

Hamile falan olmadan bir bebeğim olmuş.Guzel bir bebekmis boyle onu severken icim akiyordu.Bebegi disariya gezmeye götürdüm. Bir yerden yeşilliğe bakıyorduk. Birileri bizi ev cafe gibi bir yere davet etti gittik.sigara iciliyordu o yüzden kalktık.Bebegin basini bir yere çarptım.icim ezildi çok üzüldüm.Annem aradi eve donun diye dönerken telefonun sarji bitince bebeğinde sarji bitti

Cansu

Rüyamda evdeyim benim evimde eşim hepimiz evdeyiz annem diyor bir bebek vardı burda bir tane kadına verdim baksın diye ama söylediği kadın ruhanı bir kadın annem dememiş işte biraz sonra getir bana diye kadında alıp girmiş bende kadınj bekliyorum çünkü anneme kızıyorum neden bebeği bırakıyorsun diye sonra kadın gelince geldiği gibi elimden bebeği alıyorum o kadını kovuyorum ama bebek kimin bilmiyorum

Adnan

Günaydın birkaç kezdir rüyamda eşimi görüyorum rüyamdayken bana rüyasında bebek gördüğünü söylüyor hayrolsun

Melike

Ruyada sanatçı alisanin kizini görüyorum onu giydiriyorum suçum olmadığı halde beni annesine babasına şikayet ediyor

Rümeysa

Rüyamda çok güzel bir kız bebek kucağımdaydı doğum yapmıştım bebeği öyle seviyordum ki sanki gerçekti rüyam gözleri mavi ve buğday tenli yada beyaz gibiydi babaanneme benziyor dedim yorumlar mısınız teşekkürler

ELİF MELİSA

Rüyamda bebeğimin olduğunu gördüm çok güzel bir bebekti herkes seviyordu (bekarım)

Fuat

Rüyamda kanepede oturuyordum.kanepenin önünde 2 yaşlarında bir erkek çocuğu yer yataginda uykudan uyandi ,direk kanepeye kucagima tırmandı ve sarıldı bana.
Benim cocugummuş (gerçek hayatta iki oğlum var .15 ve 22 yaşlarında
Ben 47 yaşımdayım)

Gülhanım

Merhabalar. Gunduz niyetine rüyamda eski eşimin ailesinin yanindayim. 5 yıl önce sorunlu bi sekilde ayrilmiştık. Şuan başkasıyla evliyim. Rüyamda onların evindeyim ve beklenmedik bi sekilde doğum yapmışım. Bi kız bebegim olmuş. Çok guzel bi bebekti. Kucagımdayken kakasını yapıyor ve kakası bezin dışına taşıyordu. Bezini eski kayinvalidem temizlemek istiyor ama ben temizlemişim. O kısmi net hatırlamıyorum. Temizleyip kıyafetlerini giydirmişim bebege. Gülümseyen çok güzel bi kız bebekti.

Gülhanım

Çok teşekkür ederim

ayben

rüyamda büyük kalabalık bir yerdeyim bebeğimde kucağımda (yüzü güzel kız) yanımda bir erkek hoca var bana birşeyler anlatıyor sonra da kısa diyor ne kısa diyorum çocuğunun ömrü diyor bunu derken de dalga geçer gibi gülüyor sonrada birden saçları açık bir kadına dönüşüyor ve oşekilde uyanıyorum bu ne demek acaba

Şevval

Rüyamda kız bebeğim oluyor. Kucağımda tutuyorum, emziriyorum. İçimden de diyorum ki hep kız çocuğum olsun isterdim oldu falan diye seviniyorum. En yakın arkadaşlarım yanımda bebeği ona veriyorum düzgün tutmaya çalışıyor ona yardımcı oluyorum tutmasında. Sonra birden duruyorum düşünüyorum bu çocuğun babasını sorduklarında ne dicem diye çünkü evli değilmişim. Yani bebek nası oldu hatırlamıyorum afallıyorum böyle bir anda. (21 yasindayim bekarim)

Ayşe Saliha Dede

Merhaba ruyamda ölmüş olan annemin kucağında yüzleri anneme dönmüş olan üç bebek gördüm.Bu bebeklerin üçü de farklı büyüklükte idi.Biri büyük, diğeri orta öbürü ise en küçüktü.Ben gidiyorum annemin kucağindan bebekleri alıyorum ama en küçuk ile orta büyüklükte olan bebeği alıyorum.En büyük bebeği almıyorum.Bu bebeklerin anneler başka bir kadınmış. Bu bebekleri yedirmiyormuş
Ben hemen mama hazırlayıp bebekler yedirmeye çalışıyorum. Teşekkürler

Nur

Rüyamda yeni doğmuş bir kız bebeği görüyordum bu bebek dayımın bebeğiymiş hem de kız ben orada öğreniyorum hatta isim bile koyuyorum ona Ayşe Nazan diye sizce bu ne demek ?

Ece Zeynep

Sağolun allah razı olsun

Ceyda

Merhabalar, ruyamda teyzemle bir nehir kenarında yürüyorduk bir baygin bebek yatiyordu teyzem koşup o bebegi eline aldı we koşarak buyuk bir elma ağacinin yanina geldik, teyzem bebeği ağaca doğru uzatdi bebek kendine geldi, sonra gök yüzünde bir sürü beyaz kuslar uçuyodu kuslardan iki tanesi ölü bir halde yere dusuyordular, teyzem bebeği bana verdi we kuşları yakaladı onlarıda elma ağacına doğru uzatdı kuslar canlandı we uçup gitdi.

Ceyda

Teşekkürler

Şevval

Rüyamda bebek gördüm fakat cinsiyetini hatırlamıyorum çünkü sanırım yeni doğmuştu çok küçüktü. Kimin bebeği bilmiyorum ama ben düzgünce tutmak için çabalıyodum hani doğru şekilde tutayım bişe olmasın diye uğraşıyodum

timu

Rüyamda evli olduğumu bir tanede oğlum olduğunu gördüm. Oğlum daha 6 ya da 9 aylık sanırım. Rüyadaki eşimle beraber duvara dayanmış tahta bir merdivenden oğlum ile çıkmaya çalışıyoruz. Zoraki bebeği eşimle beraber yukarı doğru itiyoruz ardından bizde çıkıyoruz. Çıktığımızda lüx bir arabaya biniyoruz. Eşim,oğlum ve ben arka koltuğa oturuyoruz. Öndede şöförüm var. Rüyada zengin aynı zamanda saygın ve korkulan birisiyim. Sanırım mafya olabilir.

İrem

Merhabalar. Rüyamda biriyle sevgiliymisim ama ondan ayrilmisim daha sonra başka biriyle evlenmişim diğer kişi bizi takip edip zarar vermek istiyordu. Arabadaydik bizde elimde de beyaz yüzlü tatlı bir bebek vardı bizim bebeğimizmis anlami nedir

Anonim

İyi günler rüyamda bir bebek gördüm benim bebeğimdi, beşiğinden kucağıma aldım kafasının yanında hafiften kan vardı bebek benim ve eski sevgilimin bebeğiydi sonra ben o bebeği emzirdim ve eski sevgilim rüyamda eşimdi bebeğim tıpkı ona benziyordu bende ona benzediği için seviniyordum anlamı nedir acaba yorumlar mısınız teşekkürler ?

gül

Rüyamda kuzenimle oturuyorduk kız bebeğini bana verdi tutmam için bende ayakta tutuyordum kuzenim eşin sana layık değil dedi o an eşimi gördüm kızgın bi şekilde kuzenime bakıyordu kapı arasından

Mihri meyra

Merhabalar Rüyamda anneannemlerdeyim tanımadığım bir kadının bebeği, teyzemin bebeği ayriyeten bi kaç tane daha bebek bana bakayım diye verdiler 2 tanesini ayağımda sallıyordum biberonla besliyordum diğerini kuçağimda sallayıp biberonla besliyordum uyutmaya çalişiyor gibiydim aynı zamanda bebekleri oynatıp güldürdüm ne anlama geliyor hepsi kız gibiydi ?

Saadet

Gündüz niyetine.hocam rüyamda ameliyat masasındayim doğum yapacam ama doktor falan yok bir arkadaş yanımda .kendi kendime doguruyorum.elimde küçücük bir bebek avucun kadar avucumda.sonra yeti elliyorum elimde kan dogurdum diyorum arkadaşa.ayağa kalkiyorum babamlarin evindeyim sobanın yanındayız Bakıyorum ki bebek yeni doğmuş bir bebek büyüklüğünde kucağımda erkek çocuğu.kafasının kenarında bir kızarıklık ısırılmış gibi.süt veriyorum sütüm o kadar çok ki içiyor çocuk .beyaz bakan sütümü görüyorum.ama annem babam beni evlerinde istemiyor gibilerdi ve ben buna çok üzülüyorum.(hocam bekarim hiç evlenmedim.yorumlarsaniz sevinirim)

Ebru

Merhabalar, rüyamda doğum yapıyorum ama düşük gibi bi durum aslında. Çok acı çekiyorum ağlıyorum. Daha sonra 7 tane bebek yanana görüyorum. Bazıları morarmış. Göbek kordonları yokmuş hemen bağlayın diyorum bağırıyorum bi yandan da ağlıyorum. Bunlar benim bebeklerim mi diyorum eşime. O da cevap vermiyor. Hepsi bizim değil diyor sonradan. Bu morarmış olanlar insallah bizim değildir. Yoksa çok üzülürüm diyorum. Daha sonra bi yere gidip gelme gibi bi durum oluyor ve geldiğimizde bebeklerin hepsi gitmiş o iki bebek kalmış. Onlardan biri de bizimmiş. Bu şekilde bitiyor rüyam. ( Bu arada bebekler çok küçükler 4-5 cm diyebilirim. Bende 4 ay önce düşük yaptım Daha doğrusu almak zorunda kaldı kolay atlatamadım o süreci. Düşük yaptığım bebeğimi gördüm onun büyüklüğündeydi.)

Rana Feyza Şenel

Ruyamda dogum yapmistim,1 tane kiz bebegim vardi. Annemle ben bebege bakiyorduk bebek cok tatli ve bembeyazdi ustunde pembe bir battaniyeye sariliydi basindada pembe beyaz bir sapka vardi

yağmur.bade

selamlar tanımadığım bir kadının rüyamda kucağıma bebek verdiğini gördüm. iş yerimde yemek saatine çıkmaya hazırlanırken kucağında bebek olan çok güzel bir kadın içeri girdi. benim masamın yanında ki sandalyeye oturdu. yeni doğmuş bir bebekti ufacıktı. kadın bana gülümseyip bebeği kucağıma bıraktı. ay yüzlü bir erkek bebekti. bebeği biberonla besledim rüyamda. annesi bana gülümsedi sonra bebeği alıp gitti yanımdan