Rüyada Hırsız Girmesi Görmek

Rüyada hırsız girmesi görmek güzel bir hayat geçireceğine, sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, işinde uzmanlaşacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı görenin iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, çok hayırlı işlere imza atacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına işarettir.

Rüyada araba hırsız girdiğini görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına, hanenizde bolluk olacağına, ummadığı yerden rızka nail olmaya yorumlanır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin insanların takdirini kazanacağına, kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, rakiplerini alt edeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, beklentilerin hızla gerçek olacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada eve camdan hırsızın girdiğini görmek imkânsız denilen kavramı kafasında yıkmış olacağına, büyük kazanç sahibi olacağına, hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, yakın bir tanıdığının yaşadığı ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, rahata ereceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin malın bereketinin artmasına, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, çok yükseleceğine, geçmişte uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, çok sağlıklı olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve kadın hırsız girdiğini görmek sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, dine ve Allah’a yakınlaşacağına rivayet etmektedir.

Rüya kitabına göre hedeflerin gerçekleştirileceğine, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, moralinin yükseleceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
esra

Merhaba rüyamda tanımadığım bir evde olduğumu, o eve de iki tane sapığa benzer ellerinde bıçak olan hırsızların girdiğini gördüm bana saldırmasınlar diye kuzenimin erkek bebeğini kucağıma aldım ve evde odalarda bulunan bütün anahtarları topladım. Kendimi ve bebeği başka bi odaya kapattım bunun anlamı nedir?

Alya

Hayırlı günler, rüyamda kızım beni uykudan uyandırıp :”Anne evde bir ses var” demesi üzere evi aradım koruyucu bir tavır ile. Kimseyi bulamadık. Kızımı tekrar odasına götürdüğümde ses gelmesi üzere odasından çıktığımda dış kapının tam kapalı olmadığını gördüm. Kimseyi göremedim.

Alya

Allah razı olsun sizden tşk ederim.

Samet

Rüyamda apartmanımı bulamadım daire numarası kaybolmuştu rüyamda bulamadım 7 numara vardı girdim normalde 8 numara sonra hırsız geldi 3 tane 1 tanesi kiloluydu kapıyı kilitledim evde abim annem ben varım polis arıyorum dedim gider gibi oldular sonra pencereden girdiler silahları vardı galiba bişey yapamadık sonra gene polis aradım babam geldi eve gülüyodu bide beyaz çiçekli bi gömlek giymişti silah çıkardı babamı korudum hala gülüyodu sonra kaçarlarken şişkoyu yakaladım öbürlerı kapıda yakaladım

müstesna y2

rüyamda evime anne ve yavru kedi girdi ve anne kedinin ayağında bant gibi birşey vardı beni ısırıp tırlamamasın diye ensesinden tutup banttı ayağından temizledim ve ondan sonra gittiler….tekrar rüyamın devamında kapıma bir sürü kadın hırsız dayandı ve zorla içeriri girdiler.. altınlarımı almaya çalıştılar ben onları büyük ve ağzı tırtırlı bıçaklarla savuşturmaya çalışırken başka rüyaya geçtim…..çalınma durumu olmadı girişimde bulunuldu sadece herhangi bir zararda görmedim…

müstesna y2

Teşekkür ederim ağzınıza sağlık

Nurlanliaieg

Rüyamda goruyordumki evimdeyim ebin bodrum katının kapsının sesi geldi sonra bodrum katından sesler geliyordu bende hırsız sanıb dışarı çıkdım ve dışarı çıktığımda 3,4 tane erkek vardı onların elinde balta tahta boyle şryler vardı ben hırsız var soyledim annamgil dışarı çıkdı sonra hırsızlar aldıklarını yere bıarkdılar ruyayı buraya kadar hatırlıyorum

Nurlanliaieg

İnşAllah teşekkur ederim🙏🏻♥

Mus

Gündüz niyetine Rüyamda evime iki kadın hırsız girmişti cüzdanımın bazı yerlerine gizlediğim paraları bulamadan onları gördüm ve kaçtılar cüzdanıma baktım ve alamamışlar bulamamışlar diye hayretler içinde kaldım ve sevindim

Mus

Teşekkür ederim