Rüyada Astrolog Görmek

Rüyada astrolog görmek sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine, talihinin artacağına, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına, işlerin eski haline döneceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada astrolog görmek umutlanacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayallerin gerçeğe döneceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ünlü astrolog görmek eğlenceli günler geçirileceğine, işlerin yoluna gideceğine, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, bekarsa güzel bir birliktelik sonrasında dünyaevine gireceğine, kendisini sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, kendisini daha rahat hissedeceğine, canını sıkan şeyleri yeneceğine işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Astrolog Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Ruyamda gercek hayatta ölmüş biri tanimadigim bir evde dirilmiş siyasi kavga çıkartıyor. bu kişi erkek ama yüzü net değil. Askerler geliyor ama kıyafetler asker kıyafeti gibi değil pis gibi, ben korkup karşı daire tanınmış bir astronotun evi oraya saklanmaya çalışıyorum. sanki bir ara annemi de görüyorum

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyanız hayata, değerlere ve huzura alamettir. Rüya tabirine göre hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına; yakınındakileri ve değer verdiği doslarını her zaman destekleyeceğine; ağız tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim