Rüyada Ağzından Solucan Çıkması

Rüyada ağzından solucan çıkması hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, kazancının önce azalacağına fakat sonra katbe kat artacağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, işlerinin yolunda gideceğine, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına yorulur.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılması ile başarıya ulaşılacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, ticaret hayatına ilk adımı atacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, işinde çok ilerleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının ağzından solucan çıkması parasının ve malının eksilmeyeceğine, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, rahat yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına delalet eder.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin ağzından solucan çıkması birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, planladığı şeylerin istediği gibi ilerleyeceğine, kişinin sağlığını geri kazanacağına, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, kendisini kazanmaya odaklayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, mesleğinde çok başarılı olacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına delalet eder.

Rüyada çocuğun ağzından solucan çıkması uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu bir işi hayata geçireceğine, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, işlerinde çok başarılı olacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine işaret eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre akrabaları ile hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, yapacağı yerinde hareketler sayesinde gelirinin çoğalacağına alamettir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Ağzından Solucan Çıkması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba .Bir arkadasimın ağzının içinden tarif edemeyeceğim jöle kıvamında irinli bir pislik çıkarıyordum ve bir kaç çıktıkça cıkıyordu ağzının haznesinden fazlaydı alt dudağının içinden kesesinden çıkıyordu ve sonunda da beyaz 10 cm kadar 2 parmak kalınlığında yine jöle gibi kese içinde solucana benzer bir şey çıkıyordu ama sanki kese içinde doğumu bekleyen bir şeydi tamamen temizleniyordu sonra ağzı ne anlama geliyor olabilir ilk kez algılayamıyorum

  • Sevgili Gökçe,
   Rüyada arkadaşının ağzından büyük solucan çıkardığını görmek eşe, ilişkiye ve kazanmaya işarettir. Bu rüya eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine; gönül ilişkileriyle ilgili yeni hayırlı bir sayfa açılacağına; kısa süre içinde var olan sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına delalet eder. Rüyada kese içinde solucan görmek olaylardır, haberdir ve yeniliktir. Gördüğünüz rüya yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına; uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine; yeni bir sosyal çevreye girileceğine, meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine tabir olunur.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara çıksın, güzellikler getirsin

Rüyanı Tabir Edelim

Facebook veya Google ile hemen giriş yapın ve sayfanın altında açılacak kutucuğa rüyanızı yazıp gönderin.

 • "Gündüz niyetine" diye arattığınız rüyalar öncelikli olarak tabir edilir.
 • Sitemizde Aktif üyelik puanınıza göre rüyanızın tabirine öncelik verilecektir.
 • İlgili sayfaya yazılmayan rüyalar, sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.