Rüyada Altın Bilezik Bulup Satmak

Rüyada altın bilezik bulup satmak daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, isteklerinin yerine geleceğine, çok başarılı olacağına, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada altın bilezik bulup satmak sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine, feraha er geç kavuşacağına, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, gözyaşlarının dineceğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, aile bireyleri ile dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, mevcut kazançları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, hayallere kavuşulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada altın bilezik bulup satmak kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için sayısız olanaklarla karşılaşacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, aile içinde geçim derdinin olmayacağına, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, kısmetsizliğin ve şanssızlığın kendisinden ve ailesinden uzaklaşacağına alamettir.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Azra esin

Rüyamda kalın güzel altın bilezik buldum birine gösterdim ne kadar ediyor diye adam bileziği duvara vurdu az para eder dedi bende bilezigin daha değerli olduğunu söyledim ordan gitim arkadaşımı aradım bileziği satmak istediğimi söyledim sonra zengin bir akrabamin arabasına yanlışlıkla binmeye çalıştım akrabam görünce kızmaya ve saldirmaya başladı bileziği de aldı benim dedi bilezigin kırmızı uzun bir elbiseye işlenmişti o elbiseyi gizlice alıp altın yerini makasla kestim