Rüyada Annesinin Yanına Geldiğini Görmek

Rüyada annesinin yanına geldiğini görmek büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, herkesin takdirinin toplanacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, ihtiyaç sahibi kimselere gereken her şey ile yardım edeceğine, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına tabir olunur.

Rüya alimine göre rüya sahibinin dualarının kabul olacağına, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına, dertlerinin şifasını bulacağına tabir olunur.

Rüyada annesinin yanına geldiğini görmek elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına, kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, uzaktan güzel haberler işiteceğine, sevdiklerinden uzak kalmadan, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin iş ve ev değişikliğine gidileceğine, yaşamındaki gelişmelerin olumlu olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına, iş sahibi olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada annesinin yanına geldiğini görmek mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, hayırlı bazı adımlar atacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, kendi işine kavuşacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına işaret etmektedir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, şansının hep açık olacağına, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, aile içerisindeki önemiz bir sorununu kolayca çözeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ela

Selamun aleyküm,şimdilik ben kaynanam gil ile birlik oturuyorum, rüyamda ise annem birlik oturduğum kaynanam gilin evine yanıma geliyordu, mutfaktaydık sohbet ediyorduk bana yardım ediyordu sarılıp hasret gideriyorduk, bi önceki rüyamda ise, dışarda bahçe gibi bi yerde kocaman çadır vardı yağmur mu fırtına mı vardı hatırlamıyorum akşam vaktiydi çadıra girip geçmesini bekliyordum çadıra hiçbir şey olmuyordu dışarı çıktım ve büyük güzel bir çadırdı, lütfen yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum.