Rüyada Arıdan Korkmak

Rüyada arıdan korkmak oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, kesesinin dolacağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine, kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, başarıya giden yolların açık olacağına, yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin tamamen biteceğine delalettir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, işlerin açılacağına, dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arıdan korkmak adının tüm dünyaya yayılacağına, sıkıntılarını ve sorunları halledeceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, kafasının rahatlayacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına tabir olunur.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, neşeleneceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına, bir fikrin çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok
işe yarayacağına işaret eder.

Rüyada bal arısından korkmak işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, başarılı çalışmalara imza atacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Arıdan Korkmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda arabanın arka tarafında uyuyorum elimin içinde bir şeyin hareket ettiğini hissedip uyanıyorum ve açtığımda elimin içinde arı varmış ama sokmamış şaşırıyorum sonra bana saldırıyor korkuyorum öldüremiyorum ön koltukta annem oturuyor ona gidiyor anneme öldür o arıyı diyorum annem denese de olmuyor sonra tekrar bana dönüyor ama bir şey yapmıyor

  • Sevgili Burcu,
   Rüyada arabada uyurken arının saldırdığını görmek haneye, kudrete ve kararlara işarettir. Bu rüya kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına; tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına; sergileyeceği olumlu davranışlar ve aldığı yerinde kararlar ile tüm zararlarını telafi edeceğine delalet eder. Rüyada arıdan korktuğunu ama zarar vermediğini görmek huzurdur, sevinçtir ve moraldir. Gördüğünüz rüya derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine; ilerleyen günlerde küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına; moral açısından yüksek bir noktada olunacağına tabir olunur.
   Gündüz Niyetine rüyan senin adına hayırlara vesile olsun…

 2. Rüyamda Hava kararmak üzere bir yerdeyiz bir tane arı geliyor. sonra sırtıma yapışıyor. arkadaşıma diyorum arıyı al o alırken arı kaçıyor kolumu sokuyor. sonra arkadaşım onu yakalıyor. sonra sol bacağım arkasında birşey hissettim bir baktimki 10 /15 tane arı ayağıma yapışmış. hemen söyledim arkadaşa şunları al diye. o anda hepsi uçtu 7 tanesi falan soktu elimden kolumdan. baya şişti ellerim kollarım sonrasını hatırlamıyorum teşekkürler.

  • Sevgili Hüseyin,
   Rüyada arıdan korktuğunu ve arıların elinden kolundan soktuğunu görmek rüyayı gören kişinin zorlukları aşarak kazandığı harcamalara, sonuçlara ve ilerlemeye delalettir. Rüya, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine; kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen, büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına ve yükseleceğine, ilerleyeceğine; isteklerine tahmin ettiğinden daha kısa sürede kavuşacağına işarettir.
   Rüyanız Gündüz Niyetine yolunuza ışık olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim