Rüyada Aşık Olduğun Kişiyle Fotoğraf Çekilmek

Rüyada aşık olduğun kişiyle fotoğraf çekilmek çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, dini bütün bir eşe sahip olacağına, atılan adımların son derece isabetli ve doğru olacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin dua alacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, yaşamının keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine işaret eder.

Rüyada aşık olduğun kişiyle fotoğraf çekilmek eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde her gün şükredeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine ve düzelme yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, bunaldığı işlerine ara vererek rahat bir nefes alacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine, zor günlerin biteceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada aşık olduğun kişiyle fotoğraf çekilmek sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, bilgi sahibi bir kişinin tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin çok büyük bir işe girileceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına, kendini çok iyi hissedeceğine, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şaziye

Rüyamda hoşlandığım kişiyle fotoğraf çekilmek istedim o da kabul etti sınra çekildik ama telefona bakınca fotoğrafı göremedim bir daha çekilmek işteyince beni tersleyip gitti ne anlama gelir acaba???

Şaziye

Teşekkür ederim Allah razı olsun

Lara

Rüyamda araba kullanıp onu ve arkadaşımı sevdiğim insanı alıpta sinemaya gidiyorduk o ara fotoğraf çekiniyorduk sevdiğim insanla ne demek şimdi bu?

Lara

Teşekkürler

Sema

3gündür sürekli rüyamda onu görüyorum fotoğraf çekiliyorduk bugün çıkıyor gibiydik dünde benimle gelmek istediğini utangaç bir şekilde başı öne eğik bi şekildeydi gerçek hayatta asla belli etmemeye çalışıyor ve hoşlandığını inkar etmiş ama davranışlarından belli oluyordu bu nedemek sizce ?

Sezin

Rüyamda daha önce hiç görmediğim bir bakkal gördüm yanımda ailem de vardı dükkan galiba bizimdi aynı rüyada sevdiğim çocuk ve ailesi de vardı. Fotoğraf çekilmek istediler. Sevdiğim çocuk koşup maske taktı ve kendisiyle beraber hepimizi çekti. Sevdiğim çocukla iletişimim henüz yok ve ilk defa rüyamda gördüm.

Piyade

Rüyada aşık olduğum kız önce tam lavaboya girdiğim sırada üstten beni izlediğini farkettim ve gülüştük ve çıktıktan sonra dışarıda fotoğraf çekilicektik ama bir türlü telefonun kamerasını açamadım acilmiyordu çekilemedik.

Piyade

Cevapladığınız için gerçekten çok teşekkür ederim Allah razı olsun.

Mihriban

Rüyamda bir sevgilim olduğunu ve onunla deniz manzarasında sarılarak fotoğraf çekildiğimizi gördüm (ama gerçek hayatta aşık olduğum kişi değildi; galiba tanımadığım biriydi). Daha sonra fotoğraflara baktığımda kendi fotolarımızdan ilave çok güzel güvercinler olan ve şehrin manzarası olan fotoğraflar gördüm. Fotoğrafları çok sevmiştim ve arkadaşıma onları bana atmasını rica ettim ve ona bunları sosyal media hesabımda paylaşmak istediğimi dedim.

Ehk

Okulda bakıştıgım cocugu gördüm rüyamda onceden hic gormemistim disardayiz fotoğraf çekmek istiyo bende kameran kötü diyip cekinmiyorum sonra markete gidelim diyo ve yanımdaki kisi mahalleden bi erkeğe dönüşüyo. Karışık baya ama açıklaması nedir

Monalisa

Sevdiğim kişiyi sürekli hergün rüyamda görmüyorum onunla fotoğraf çekilmişiz onlara baktığımızı görüyorum. Ama sürekli var sanki gerçekmiş gibi hissettiriyor.

Rabia

Rüyamda sevdiğim adamı görüyorum onun maçının bitmesini beklerken ondan bir tane daha geliyor ama maç oynayanın yanına gidiyorum birlikte memeleketine gidiyoruz ve tek çekildiği bir mağrada birlikte fotoğraf çekiliyoruz ellerimiz birbirine kenetlenmiş bir şekilde ama aynı anda ben ona doğru giderken onun aynısının da yanımdan arkadaşlarıyla geçmesi ve benim başından beri bekledğim aynı adamın yanına giderek sıkıldım gideceksek gidelim dediğimde kendi teklif etmesi yani biraz karışık oldu ama kusura bakmayın 🙂

Lider Kurt

3 gündür her gece aşık olduğum kızı görüyorum, hep birbirinin benzeri rüyalar, kız gerçek hayatta istemiyor beni, bir fotoğraf çekiliyoruz bir yemek yiyoruz. nedir açıklaması