Rüyada Aslanın Çocuğu Yemesi

Rüyada aslanın çocuğu yemesi sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, yaşayacağı güzel günlerin çoğalacağına, bolluğa, berekete ulaşıp kişinin kafasının rahat edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre çok hayırlı şeylere, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, maddi imkânlarının artacağına, yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına, kimseye borçlanmayacağına, iyi kazanç getirecek bir işte ortaklığa girileceğine işaret eder.

Rüyada aslanın çocuğu yemesi sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten sonra kendi işini kurmak için adım atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aslanın çocuğu yemesi kendisinin faydasına çalıştığını sandığı bir kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, bir arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına, ailesine inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, istek ve arzularının gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin çekilen sıkıntıların sona ereceğine, yaşamın kolaylaşacağına, başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına, dünya malı elde edeceğine, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eray

Merhaba,
Rüyada bir aslan karşımda duran tanımadığım birinin bebeğini ağzına aldı, ne kadar uğraşsamda ağzından bebeği çekemedim. Rüya bu şekilde bitti yorumunu merak ediyorum.

Teşekkürler.