Rüyada Aşure Görmek

Rüyada aşure görmek dünyanın nimetlerinden daha fazla faydalanabileceğine, zenginleşeceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, sorunların sona ereceğine, hasta ise şifa bulacağına delalettir.

Rüya alimine göre korkularından kurtulacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bozulmuş aşure görmek hikmete kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada ekşimiş aşure görmek sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hayatına yeniliklerin geleceğine inanılmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin kötü durumda olan eski bir arkadaşına üzüleceğine ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, geçiminin kolaylaşacağına, bir hobinin iş olarak benimseneceğine, sevdiği kimse ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına alamet eder.

Rüyada etli aşure görmek tatsız sözlerin unutulacağına, güzel işler yapacağına, problemlerinin çözümlerine kavuşacağına, ferahlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kasede aşure görmek dertlerin sonlanacağına, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına, hasret kaldığı güzel günlere, huzura kavuşabilmek için mücadelesine devam edeceğine ve bu önemli süreçte etrafında her zaman güvendiği, sevdiği insanların olacağına, aniden hayatına girecek bir insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaynayan aşure görmek kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, neşenin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada kazan dolusu aşure görmek borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, hafifleyeceğine, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, aile fertlerinin mutluluğu için kendisini adayacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada kurtlu aşure görmek gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye başlayacağına, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, çevresinde sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, hayatında her daim bereket ve zenginlik olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine delalet eder.

Rüyada muharrem ayında aşure görmek istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, maddi zararının gittikçe azalarak biteceğine, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine yorulur.

Rüyada narlı aşure görmek kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada pişmiş aşure görmek ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, hoşgörülü biri olunacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şekersiz aşure görmek başarıların her geçen gün çoğalacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine alamet etmektedir.

Ulemaya göre hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine, ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden kurtulacağına, iyi haberler alınacağına, işlerinin yoluna gireceğine, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanmayacağına inanılır.

Rüyada sıcak aşure görmek aile fertlerinden destek göreceğine ve hayır bulacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceğine, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine yorulur.

Rüyada sütlü aşure görmek kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, işlerinin artacağına, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, yarınlarına umutla bakacağına alamet eder.

Rüyada tabakta aşure görmek kurulu düzeninin devam edeceğine, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, manevi bir rahatlama yaşanacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada tatlı aşure görmek işinin ehli biri olacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine alamettir.

Rüyada tuzlu aşure görmek eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, çalışkan bir kişi olunacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, doğruluğu bulacağına rivayet eder.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, içinin ve kafasının rahat edeceğine, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Funda deligöz

Rüyamda aşure yapıp dağıtıyorum bana aşure kalmıyordu hiç ve okadar kalabalıktı ki pazar gibi bi yer bi kac tanıdık birini görüyorum rüyamda ve bi çocuğa çorap hediye ediyorum içinde çamur gibi birşey çıkıyor çorabı açınca

Funda deligöz

Teşekkür ederim

Tuğba

Gündüz niyetine Rüyamda aşure yapmışım. Aşure den dağıtacam, tadı acaba nasıl olduki diye bakıyorum, biraz şekeri eksikmiş.Samimi olduğum bi arkadaşımdayım, arkadaşımla eşi aşureye eklemek için şekerli su hazırlıyorlar. Şekerli suyu ilave edince tadı daha iyi olmuş.Hayırlar olsun.

Tuğba

Allah razı olsun

Hayal

Rüyamda iş yerinde aşure yapılmış müdürlerin odasında iki büyük kasede bol narlı malzemeli aşure gördüm çok lezzetli güzel görünüyordu ben de yemek için kaşık aldım

Buse

Annem rüyasında aşure pişirdigini görmüş. Ancak aşureyi hep çok yapardım bu sene neden az oldu ki dağıtmaya yetmeyecek heralde diyormuş. Yorumlarsanız sevinirim.

Kezban

Rüyamda eşim aşure yiyor hiç tanımadığımız bir evdeyiz Ben de kendi evimize gelince aşure pişirmeye başlıyorum rüyamın yorumu nedir teşekkürler

Kezban

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için

Serpilkim

Rüyamda geçen sene ölen komşularım aşure yapmış karı koca banada getiriyor çok kalmadı diyor olsun diyorum tabağını alıyorum içine üzüm ve hurmada koyuyorum hatta aşureyi getiren rahmetli komşularıma çay icermisiniz diyorum iceris diyor

Aynur

Halamın tanımadığım bir mutfakta aşure pişirmiş olduğunu gördüm kazanda sicakdi o kadar çok mutlu oldum ki aşure görünce
tencerenin yanında kaselerdede aşure vardı bir tanesini aldım yedim o bitince iknciyide tencereden koydum yedim mi hatirlamiyorum

Elif

Rüyamda önüme bir tabak aşure koydular ve dedilerki içine incir koymadık üstüne incir tozu ufalayıp koyduk . Ne anlama geliyor acaba rüyam ?