Rüyada At Görmek Binmek

Rüyada at görmek binmek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre son zamanlarda karşılaştığı bir soruna çözüm bulacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, sorunların sona ereceğine, bütün maksatlarının gerçekleşmesine, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına vesile olacağına, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz at görmek binmek borçlarının ödeneceğine, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin ticaretinin ilerleyeceğine, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve bu sayede rahat bir yaşam süreceğine, kudretinin yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada siyah at görmek binmek kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, sorunlarından kurtulacağına, ruhunun dinleneceğine, garanti olacak makama oturacağına, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına alamet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, Allah’ın tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine inanılır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada At Görmek Binmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyada cumhurbaşkanı ve karısı ayrı ayrı beyaz atlardaydı sonra karısı cumhurbaşkanı ile aynı ata bindi ama karısı atda bacak bacak üstünde oturmuşdu sonra cumhur başkanı bir apartmanın önünde konuşma yapdı sonra ben el çaldım annemle abimde alkişladı yorumlarsanız sevinirim bide ben bekar bi kızım öyrenciyim lazım olursa diye yazdım

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyada cumhurbaşkanı ve eşinin beyaz ata bindiğini konuştuğunu görmek şansa, fırsatlara ve tercihlere yorulmalıdır. Rüya, yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine; eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine; sorun yaratan olayların yakın zamanda çözüme kavuşturulacağına alamettir.
      Gündüz Niyetine rüyanız yolunuza ışık tutsun…

Rüyanı Tabir Edelim