Rüyada Ayak Kaybetmek

Rüyada ayak kaybetmek daha rahat ve huzurlu olunduğuna, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşamayacağına, kafasında planladığı bir işi canlandıracağına, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine inanılmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin sorunlarından kurtulacağına, aydınlık günlerin yakın olacağına, şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, olumlu dönüşümler alacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayak kaybetmek gelir gider dengesini iyi bir şekilde sağlayarak yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacağına ve rahatça yaşayacağına, Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, kısmetinizin açılacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin takdir edilen kişi olacağına, işinde aranan biri haline geleceğine, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, bir dostunun tavsiyesi ile içinden çıkılmaz hallerden kurtulacağına, başarı üstüne başarı kazanacağına, iş ve ev değişikliğine gidileceğine, yaşamındaki gelişmelerin olumlu olacağına işarettir.

Rüyada sol ayağını kaybetmek ticaretinin açılacağına, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, içine düştüğü zor bir durumu olgunca kabul edeceğine, en yakınındaki kişi ile birlikte kâh ağlayacağına kah güleceğine, fakat ne olursa olsun ağızlarının tadının hiç bozulmayacağına delalet eder.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin hem makamının hem de kazancının artacağına, hayır duaları alınacağına, psikolojik olarak düzeleceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, para veya burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bazı çalışmaların ekmeğini yiyeceğine tabir olunur.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Ayak Kaybetmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Ruyamda ablamla ayaklarimizi birlestirmisiz .normalde ablamin ayagi benim ayagimdan kucuktur birlestirmisiz ablam diyo benim ayagim buyuk ben diyirum benim ayagim buyuk oyle uyandim hayrolsub

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyada kendi ayağını ve ablanın ayağını görmek habere ve yola alamet eder. Bu rüya müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına; yakın zaman içinde aileyle birlikte yapılacak kısa güzel bir yolculuğa çıkılacağına bundan moral bulunacağına delalet eder.
      Rüyanız Gündüz Niyetine yolunuza ışık olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim