Rüyada Ayakkabı Tabanının Düşmesi

Rüyada ayakkabı tabanının düşmesi yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine, alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde üzerinde çalışılan bir projenin ayağa kaldırılacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine alamet eder.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, etrafında sürekli kendini rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, esenlik bulup, mutlu olacağına, yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ayakkabı tabanının düşmesi işlerini toparlayacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, tüm zamanını bir hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, düzeninin yıkılmayacağına, yaşanan sorunların bir anda ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin var olanlar ile yetinip huzurlu bir şekilde geçineceğine, sorunlarından samimi bir kişi sayesinde kurtulacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, yaşanan yokluğun biteceğine yorumlanır.

Rüyada ayakkabı tabanının düşmesi işlerinin açılacağına, gireceği bir iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bazı olumsuz durumlardan kurtulacağına, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına işaret eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, oğlu evli ise torun sahibi olacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Boncuk

Isyerindeyim,Sag ayakkabimin tabani acildi,ikinci kez olmus utandim,Kadin isarkadasi seffaf renk yapistirici surdu,kadin mudurum arkamdan sarildi,tesekkur etti isten ayrildigim icin,agladim en iyisi buydu dedim.