Rüyada Baba Amca Görmek

Rüyada baba amca görmek aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, sıkıntıların son bulacağına, her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, kazançlı kapıların açılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, bazı sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir eş ile evleneceğine, şerefli bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada baba amca görmek dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, mutlu bir evliliğe delalettir.

Rüyada ölmüş baba amca görmek kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, sevdiklerine imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine işaret etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sevdikleri rahat etsin diye konforunu feda edeceğine yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali mehmet

Rüyamda babam la ben yürüyoruz o birinin tekxtil işini görüyor diyor ki bunlar baya büyütmüş işleri vb, sonra babamla bunüş yerine giriyoruz , babam tırmanıyor lambayı açıyor, sonra köydeymişiz cami tuvaletinde amcam babam ben konuşuyoruz , babam diyor eskiden köyün girişinden buraya yayan gelmek zordu vb ben tuvaletten çıkıyorum uyandım.

Mesnevi

Rüyamda gerçek hayatta ölmüş babamı yine kısa zaman önce gerçek hayatta ölmüş amcamı gördüm. Üçümüz bir aradayız amcam gayet sağlıklı,babam hasta. Amcamla birlikte onunla ilgileniyoruz.