Rüyada Babamla Gezmeye Gitmek

Rüyada babamla gezmeye gitmek maddi olarak küçük de olsa bir kazanç elde edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bilgili bir kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, pek çok olumlu gelişmelere, sorunlarının ve korkularının bitmesini sağlayacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada babamla gezmeye gitmek rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, problemsiz geçim süreceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına işarettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sağlığından ve ağız tadından hiç bir şey kaybetmeyeceğine, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada babamla gezmeye gitmek umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, hoşlandığı kişinin iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, sıkıntıların çözüm bulacağına, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, işlerinde başarı elde edeceğine, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntıların ve stresin son bulacağına, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sündüz

Rüyada babam annem kardeşim falan bir restorantan çıkıyoruz babamın eli benim omzumda karşıda biri var eli silahlı ateş ediyor biri vuruluyor biz hemen gidiyoruz işte ben onu nasıl öldürürsün diye silahlı adamı bıçaklı yorum sonra babam çalı yığını var onun üzerinde uyuyor ama malının altında yılan kardeşim annem o yılanı oradan alıyorlar

barış

rüyada rahmetli babamla güzel güneşli bir günde yokuş yukarı beraber sohbet ederek gidiyoruz acaba bunun yorumu nedir

MERYEM

Rüyada ölmüş babam ve Bütün Aile hep beraber yürüse çıkıyoruz ısrarla babamla resim çekmek istiyorum Babamda çektirmek istemiyo babama Annem le ve seninle hiç resmim yok diyorum ısrarla ikisinin arasında durup resim çekmeye çalışıyorum sonra apartmandan aşağı iniyoruz bir anda sanki yürüyüş apartmanda devam ediyo sonra babamla annem yolu bulamaz deyip onları apartmanın içinde arıyorum