Rüyada Böcek Görmek

Rüyada böcek görmek yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından hiçbir şey kaybetmeyeceğine, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile gelen bir teklife olumlu cevap vereceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin sevinçli ve güzel haberler alacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, belalardan korunacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada abdest bozan böcek görmek kısmetlerinin ve şansının artacağına, hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağ ören böcek görmek rahatının yerine geleceğine, zenginlik elde edeceğine, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ağaç böceği görmek gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, geçmişte yaptığı hataları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, yakınlarının sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine delalettir.

Rüyada akvaryumda böcek görmek üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına işaret eder.

Rüyada alnında böcek görmek kazancının günden güne çok artacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına inanılmaktadır.

Rüyada altın böcek görmek bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacak gelişmeler olacağına, işlerinin toparlanacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına tabir olunur.

Rüyada apartman böceği görmek sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada arabada böcek görmek aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada arı böcek görmek zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, yüklü miktarda para kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada asalak böcek görmek kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, emeklerinin karşılığını en güzel şekliyle alacağına delalet etmektedir.

Rüyada at böceği görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, bekârlığına da veda edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada avucunda böcek görmek çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya tabir olunur.

Rüyada ayakkabıda böcek görmek yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, hayatının güzelleşeceğine, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bağıran böcek görmek iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bahçede böcek görmek başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, bekarsa hayırlı bir kısmete, evliyse evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, gülmekten yana bolca nasipleneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bakliyatta böcek görmek bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, zenginliğe sahip olacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına alamet eder.

Rüyada bal böceği görmek kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, zorlukların biteceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada balık böceği görmek mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, doğru yatırımlar yapacağına alamettir.

Rüyada balkonda böcek görmek sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, bahtının açık olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bambul böceği görmek mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada banyoda böcek görmek sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına rivayet eder.

Rüyada beşikte böcek görmek kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına vesile olacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada binlerce böcek görmek canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına delalettir.

Rüyada bıyıklı böcek görmek hayat arkadaşı ile aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, ferah bir döneme girileceğine, korkularını ve şüphelerini yeneceğine delalettir.

Rüyada boğazda böcek görmek kişinin rahat edeceğine, gerilimin doruk noktasına geldiği bir ortamda herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına, alacağı başarılarla daha da hırslanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bordo böcek görmek elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada boynunda böcek görmek aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kendisini korumaya alacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine alamettir.

Rüyada buğday böceği görmek hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada bulgurda böcek görmek tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, büyük işlere imza atacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada burunda böcek görmek gittiği yolda muvaffak olacağına, daha rahat hissedeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük abdeste böcek görmek rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, hiç riske girmeyeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyüyen böcek görmek iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sıkıntılı günler yaşayan eski eşine ya da sevgilisine destek olacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cam böcek görmek askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada camide böcek görmek kısmetlerin artacağına, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada canavar böcek görmek maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, büyük miktarda para kazanacağına, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada canlı böcek görmek huzurlu, mutlu olacağına, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, ferahlığa çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çantada böcek görmek sıkıntılarının hafifleyeceğine, işlerinin bir süre güzel gideceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada çatal böceği görmek gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine, ailesi ile mutlu olacağına, daha fazla mal sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çatallı böcek görmek sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına ve aradığı çözümü bulup rahat bir nefes alacağına, fakir çocukları giydireceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çatıda böcek görmek alınan borçların günü gününe ödeneceğine, hayatın kendisine huzur ve kazanç getireceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına işarettir.

Rüyada cebinde böcek görmek rahat bir hayata sahip olunacağına, sağlığın günden güne iyiye gideceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada çekirge böcek görmek çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çekmecede böcek görmek zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, rahatlığa erileceğine, hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada çengelli böcek görmek işlerin yoluna sokulacağına, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına alamettir.

Rüyada cennet böceği görmek içine büyük bir huzurun dolacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, yeniden can bulacağına yorulur.

Rüyada çiçek böceği görmek hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çiftleşen böcek görmek dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına inanılmaktadır.

Rüyada çıngıraklı böcek görmek ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, moralinin genel olarak yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada cinsel organda böcek görmek işlerindeki yada okul hayatındaki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, malını ve canını emniyete alacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çirkin böcek görmek yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada çokça böcek görmek yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çölde böcek görmek bir yeniliğin kendisine iyi geleceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına işarettir.

Rüyada çöp böceği görmek çok büyük bir mutluluk duyacağına, hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına tabir olunur.

Rüyada çorbada böcek görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada cüzdanda böcek görmek iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, düşmanlarımızı alt etmeye, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına yorulur.

Rüyada dal böceği görmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına rivayet eder.

Rüyada değişik tür böcek görmek kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada demir böcek görmek başarıya giden yolların açılacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine yorumlanır.

Rüyada deniz böceği görmek sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, kaybedilen malları tekrar kazanacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına yorulur.

Rüyada devasa böcek görmek aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına ve aradığı çözümü bulup rahat bir nefes alacağına, her zaman şükür içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada dilde böcek görmek eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, elde edilen nasibin artacağına delalet eder.

Rüyada dişi böcek görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada dışkıda böcek görmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada doğuran böcek görmek eğer rüya sahibi kadınsa çok anaç olacağına, kendisini bir süredir meşgul dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına inanılır.

Rüyada donmuş böcek görmek çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, rahatının yerinde olacağına, eline büyük paralar geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada dükkanda böcek görmek kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, sevgi ve hürmet göreceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eflatun böcek görmek elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine örnek olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ekin böceği görmek herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına yorulur.

Rüyada ekmekte böcek görmek zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girip mutlu olacağına, fakirlikten kurtulmaya işaret eder.

Rüyada elbisede böcek görmek eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, boş işlerle vakit kaybetmeyeceğine delalet eder.

Rüyada ensede böcek görmek maddi sorunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine yorulur.

Rüyada evcil böcek görmek ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada evde dolaşan böcek görmek moralinin yerine geleceğine, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, dirayetli olmasının kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada evde karınca böcek görmek sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ezilmiş böcek görmek eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, kalabalık aile toplantılarına katılacağına delalettir.

Rüyada farklı böcek görmek şeref ve haysiyetin artacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, sorunlarının son bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada fırında böcek görmek yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, Allah yolunda ilerleyeceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine alamet eder.

Rüyada fosforlu böcek görmek zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, Allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine delalet eder.

Rüyada garip böcek görmek eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine delalet eder.

Rüyada gergedan böceği görmek eline geçen paranın bereketinin daim olacağına, hep dua edeceğine, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına tabir olunur.

Rüyada geyik böceği görmek kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada göbeğinde böcek görmek hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kısmetlerinin açılacağına tabir olunur.

Rüyada göbek deliğinde böcek görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada göğsünde böcek görmek sorunların aşılacağına, yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada gözde böcek görmek yeni bir işe girileceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada gübre böceği görmek kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, daha yüksek bir noktaya geleceğine, içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada gümüş böcek görmek maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, müjdeli haberler alacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada güve böceği görmek berekete kavuşacağına, bolluk içinde zengin bir hayat sürüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının düzene gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada güzel böcek görmek daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, kurulu düzeni olacağına, iş ve ekmek elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada haber böceği görmek dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, adından konuşulur olacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına işaret eder.

Rüyada halıda böcek görmek hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, bazı konularda sevdiği kimselere önayak olunacağına delalettir.

Rüyada hamile böcek görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hamurda böcek görmek sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada haşere böcek görmek kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, sağlanacak bir başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hastanede böcek görmek yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, sıkı çalışmalarının karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına inanılır.

Rüyada havuzda böcek görmek üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına işarettir.

Rüyada haziran böceği görmek uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, yakınları sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada hızlı böcek görmek aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına, işinde uzmanlaşacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine işaret eder.

Rüyada hızlı giden böcek görmek yeni bir eve ve semte taşınılacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine inandığı bir işe atılacağına rivayet eder.

Rüyada iç çamaşırında böcek görmek maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, çok önemli noktalara geleceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada idrarda böcek görmek uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine alamettir.

Rüyada iğneli böcek görmek yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin son bulacağına, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine işarettir.

Rüyada iki böcek görmek ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, itibarını geri kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki tane böcek görmek iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine yorumlanır.

Rüyada ilginç böcek görmek huzurlu bir hayat süreceğine, hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ince böcek görmek uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, kazancının artacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına yorulur.

Rüyada insan boyunda böcek görmek maddi açıdan rahata erileceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine, güç ve kudret sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada insana dönüşen böcek görmek elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, hakkında konuştuğu bir kişiden özür dileyeceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ısıran böcek görmek başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına alamet eder.

Rüyada kaçışan böcek görmek elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, insanlar arasındaki saygınlığını geri kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada kafası kopmuş böcek görmek çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, dik durmaya çalışacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Rüyada kafeste böcek görmek sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına tabir olunur.

Rüyada kahvede böcek görmek yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada kakada böcek görmek üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, hem makamının hem de kazancının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada kalabalık böcek görmek yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, borçlarının kalmayacağına alamet eder.

Rüyada kalorifer böceği görmek sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, her konuda şansın yaver gideceğine, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kan emen böcek görmek kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, ruhun ve kalbin rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada kan emici böcek görmek başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, sağlık ve şifa bulacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kancalı böcek görmek iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kantar böceği görmek başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, koltuğunun ve makamının yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada kapıda böcek görmek kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada kapkara böcek görmek açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kara fatma böcek görmek kazanılan maddi gelirin devamının geleceğine, ayağının tökezlemeyeceğine, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta böcek görmek daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, işlerine verimin hâkim olacağına işaret etmektedir.

Rüyada karışık böcek görmek eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, şanslı günlerin kapıda olduğuna, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada karnında böcek görmek kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına inanılır.

Rüyada kavanozda böcek görmek kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kendi kabuğuna çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kelebek böceği görmek kazancın daha da artacağına, yeni şeyler deneneceğine, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kene böcek görmek çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, bilgin ve usta kişi haline geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kertenkele böcek görmek ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada kestane böceği görmek malının üstüne mal ekleyeceğine, çok istenen bir şeye sahip olunacağına, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kıllı böcek görmek sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kımıl böceği görmek saygınlık elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, bir girişimi yaptığı için tabiri caizse kendisine methiyeler düzüleceğine yorulur.

Rüyada kırkayak böceği görmek hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada kırmızı benekli böcek görmek dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kıskanç böcek görmek yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, rahata kavuşacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına alamettir.

Rüyada kıyafetinde böcek görmek Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret için de her gün şükredeceğine, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine inanılmaktadır.

Rüyada klozette böcek görmek kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine inanılır.

Rüyada kokan böcek görmek kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kokulu böcek görmek düzeninin yeniden sağlanacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, iş ortağı ile hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada koltukta böcek görmek atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, etrafının kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine alamet eder.

Rüyada konuşan böcek görmek zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada koza böceği görmek kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, makamının yükseleceğine inanılır.

Rüyada küf böceği görmek sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kulağa giren böceği görmek zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, iyiliğe kavuşacağına, bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kumda böcek görmek çok büyük miktarda para elde edeceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine delalettir.

Rüyada kurbağa böcek görmek bir kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kurumuş böcek görmek sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuş böcek görmek daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacak bir işe başlanılacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına yorulmaktadır.

Rüyada kutuda böcek görmek yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, hem kazancının hem de huzurunun artacağına, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küvette böcek görmek zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuyuda böcek görmek hayallerini gerçek kılmak için koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada lağım böceği görmek gayrimenkul işine girileceğine, yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada lavaboda böcek görmek hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına inanılmaktadır.

Rüyada makatta böcek görmek çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada marulda böcek görmek işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, hayatında huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına alamet eder.

Rüyada masada böcek görmek gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, maddi anlamda kalkınacağına işaret etmektedir.

Rüyada mayıs böceği görmek bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, işlerin rast gideceğine rivayet eder.

Rüyada metal böcek görmek işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına yorulur.

Rüyada meyvede böcek görmek sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, kendi hakkında güzel sözler duyulacağına işarettir.

Rüyada mezarda böcek görmek karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta böcek görmek işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına delalettir.

Rüyada midede böcek görmek sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına, hayatının güzellikler içinde geçeceğine inanılır.

Rüyada milyonlarca böcek görmek çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada misafirlikte böcek görmek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, tartışmaların sona ereceğine, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mor böcek görmek kısmetinin açılacağına, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, yaşama dört elle sarılacağına inanılmaktadır.

Rüyada müjde böceği görmek kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, yapılan zararların telafi edileceğine, hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada müjdeci böceği görmek elindekilerle yetinmeyi bileceğine, düzeninin yıkılmayacağına, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada mutfak böceği görmek çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada namazda böcek görmek kendisine kötülük gelmemesi için bir kişinin gözetimi altında bulunacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada nem böceği görmek ekmeğinin çoğalacağına, pürüzleri ortadan kaldırarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, zinaya ve yasak olana uzak duracağına delalet etmektedir.

Rüyada okulda böcek görmek kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, çıkacağı bir yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada öldürücü böcek görmek huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, işini büyüteceğine alamettir.

Rüyada ölü böcek görmek tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü yusufçuk böceği görmek kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada omuzda böcek görmek çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ormanda böcek görmek daha güler yüzlü ve sevecen bir insan olacağına, aniden alcağı mutlu bir haber ile nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada örümcek böcek görmek bir tanıdığını borçtan kurtaracağına, ekonomik durumunun düzeleceğine, geçiminin kolaylaşacağına işaret eder.

Rüyada osurgan böceği görmek çevresindeki sevdiği kişiler ile büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, akıllıca ve isabetli kararlar verilmesi sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, daha çok kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına delalet eder.

Rüyada ot böceği görmek rahat bir hayat yaşanacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına delalet etmektedir.

Rüyada otelde böcek görmek zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, hayırlı bir terfi alınacağına, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine işaret eder.

Rüyada öten böcek görmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına inanılır.

Rüyada oyuncak böcek görmek hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parmakta böcek görmek ahiretteki kendini bekleyen ödülleri gibi, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada patates böceği görmek hayırlı işlere girileceğine, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine delalettir.

Rüyada pencerede böcek görmek işlerinde ve ticaretinde zarar etmeyeceğine, ayrılanların kavuşacağına, düzeninin yıkılmayacağına alamet eder.

Rüyada perdede böcek görmek çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pervane böceği görmek sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pire böcek görmek helal ve bol rızka kavuşacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına alamettir.

Rüyada pirinç böcek görmek kendi işini kurarak, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, yaşanan güzel günlerin ardından daha daha güzel olayların yaşanması ile birlikte çok keyifli hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada pişmiş böcek görmek borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, nefsini terbiye etmeyi başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada plastik böcek görmek endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına delalet eder.

Rüyada rengarenk böcek görmek sevgisinin artacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada robot böcek görmek çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada saç diplerinde böcek görmek işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına rivayet eder.

Rüyada saç kesen böceğini görmek sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına alamet eder.

Rüyada saçkıran böceği görmek kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, yeni hobiler edinileceğine delalettir.

Rüyada saksıda böcek görmek girdiği her işte çok başarılı olacağına, yüksek tahsil yapacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada saldırgan böcek görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada salyangoz böcek görmek kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, elinden geliyorsa kötü durumdaki bir dostuna borç vereceğine, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine alamet eder.

Rüyada sandıkta böcek görmek düze çıkacağına, şansının her zaman yaver gideceğine, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine yorulur.

Rüyada sarıkız böceği görmek daha geniş rızık elde edeceğine, iş güç sahibi olacağına, iş hayatının düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada seccadede böcek görmek kötü halden iyi hale geçeceğine, kazancının daha da artacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada şeffaf böcek görmek çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, muradının olacağına inanılmaktadır.

Rüyada sevimli böcek görmek ruhen rahatlığa erileceğine, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada şeytan böceği görmek yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girip mutlu olacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine işarettir.

Rüyada sıçrayan böcek görmek eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına delalet eder.

Rüyada simsiyah böcek görmek yaşamın daha kolay bir hale geleceğine, sağlığının yerinde kalacağına, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına yorulur.

Rüyada sırtta böcek görmek kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, aynı ortamda bulunduğu kişilerle iyi geçineceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına işarettir.

Rüyada sofrada böcek görmek borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sokakta böcek görmek maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine, mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine alamet etmektedir.

Rüyada sokan böcek görmek kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine delalettir.

Rüyada solucan böcek görmek derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada süleymancık böceği görmek rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, istediği gibi yaşayacağına, sıkıntılarının son bulacağına inanılır.

Rüyada sülük böceği görmek bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, güzel günlerle tanışılacağına delalet eder.

Rüyada süne böceği görmek öz güven konusunda daha iyi hissedeceğine, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına alamettir.

Rüyada sürekli böcek görmek kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak kötü bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, rahat ettirecek adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sürü böcek görmek uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına yorulur.

Rüyada sürü halinde böcek görmek asla yapmam dediği şeyleri yapacağına ve mutlu olacağına, güzel günler görüleceğine, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına inanılır.

Rüyada süslü böcek görmek her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Rüyada tahta böceği görmek rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, gelirinin artmasının elinin bollaşmasına vesile olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tarakta böcek görmek gönlünün ferahlayacağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarla böceği görmek yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına yorulur.

Rüyada tehlikeli böcek görmek sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ten böceği görmek kendisini iyi hissedeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada tencerede böcek görmek eğlenceli günlerinin çoğalacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve hayatında sahip olmak istediklerine bir bir ulaşacağına, yeni bir ortama girileceğine alamet eder.

Rüyada ters dönmüş böcek görmek çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada tonlarca böcek görmek işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca rivayet eder.

Rüyada top böceği görmek ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına işaret eder.

Rüyada toplu böcek görmek işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına alamettir.

Rüyada toprakta böcek görmek içinin rahatlayacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada toz böceği görmek attığı adımların geleceğini şekillendireceğine, disiplinli çalışması sayesinde zamandan kar edeceğine, aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına rivayet eder.

Rüyada tuvalet böcek görmek mevki edineceğine, problemlerinin çözümüne kavuşacağına, istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada üç böcek görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, dini inançların güçleneceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ufak böcek görmek yakınındaki kimselerin başarıları ile övüneceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, şans, bereket ve kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada un böceği görmek kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, akıl danışmak için birçok insanın kendisine geleceğine delalettir.

Rüyada uyurken böcek görmek yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine, önemli bir makama terfi alacağına, edilen duaların tutacağına işaret etmektedir.

Rüyada uyuz böceği görmek kendisine zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine, parasal anlamda rahat edeceğine, çalışmaları ile çevresindekileri büyüleyeceğine delalet eder.

Rüyada üzüm böceği görmek büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide hiç kusur etmeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına işarettir.

Rüyada vahşi böcek görmek yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, çocuklarını iyi bir okula göndereceğine delalet eder.

Rüyada vajinada böcek görmek kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına işarettir.

Rüyada vücuda yapışmış böcek görmek malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, rızkın kesilmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada vücuttan çıkan böcek görmek hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, kendisine inanmayanları utandıracağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yağmur böceği görmek elinin darlık görmeyeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada yakan böcek görmek yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yanan böcek görmek çok büyük başarılar kazanacağına, bir arkadaşıyla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaprak böceği görmek gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaratık böcek görmek kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, sosyal ilişkilerinin daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, zorlukların aşılacağına yorulur.

Rüyada yastıkta böcek görmek yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine alamettir.

Rüyada yatakta böcek görmek ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, herkesten ileriye gideceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yavru böcek görmek atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına delalet eder.

Rüyada yengeç böcek görmek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine işarettir.

Rüyada yıldız böceği görmek kazancın katbekat artacağına, iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına, işlerinde berekete kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yorganda böcek görmek biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, borçlarını yakın zamanda kapatacağına inanılır.

Rüyada yumurtlayan böcek görmek atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yusuf böceği görmek kafasının boşalacağına, rahata ereceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada yüzlerce böcek görmek iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, işlerini büyüteceğine işaret eder.

Rüyada zararlı böcek görmek önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
26 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bahar

Rüyamda bir mısırın üzerinde minik böcekler gördüm. Canliydilar. Hatta normal sarı haşlama misirdi ve aralarını açıyorum minik böcekler var. İstihareye yatmistim hastalik durumuyla ilgili ve bunu gördüm

Bahar

Teşekkürler

Tuğba

Gündüz niyetine günaydın. Rüyamda dik duran demir bi merdivendeyim, sanki orayı temizliyorum. Ellerime ordan çokça küçük böcekler bulaşmış. İniyorum biyerdeyim önümde birkaç kişi var. Onlara ellerimi gösteriyorum, onlarda dikkatli ve detaylıca ellerimdeki bütün böcekleri temizliyorlar. Sanki bir iki tane derimin içine de batmış, onları da çıkartıyorlar. Sonra bi bakıyorum hiç böcek kalmamış, ellerimi hep temizlemişler.

Tuğba

Teşekkürler, iyi ki varsın gündüz niyetine

Meysera

S, aleykum ; gözümun içinde küçük bir siyah bocek dolasiyordu , onu cikarmaya calisiyordum , sonra elimi yüzüme dokunduğumda yuzumden siyah gittikçe büyümeye baslayan bocekler dusmeye basladi , Allaha sığındım, ellerimi dua seklinde actim icleri biraz sariydi ,besmele cektim ,Allah sığındım ,lutfen anlami hakkinda bana dönüş yapar mısınız

Meysera

Teşekkür ediyorum

bir rüya gördüm

Merhaba,
rüyamda mutfak tezgahin üzerine hazirladigim legen icinde kiyma koyuyorum arkami döndügümde bir büyük masmavi parlayan bir böcek yumurtalarini koyuyor kiymanin icine sonra ben patlican oyacakla almayi düsünüyorum ama bir bakiyorum o yumurtalardan parlak mavi böcekler cikiyor ben uzaklasiyorum hizla mutfaktan

Rukiye

İyi günler rüyamda eski krili bir tuvaletteyim temizlemek için tuvalete giriyorum kapıyı kapatıyorum tüylü bir böcek görüyorum korkuyorum gitsin diye su döküyorum sonra bir hayvan görüyorum böceği yemeye gidiyor sanırım ondan da korkuyorum duvarda askılıkta duran kıyafetleri elime alıyorum kapıyı açmaya çalışıyorum ama tam açmadan dönüp bakıyorum böcek ve hayvan gitmiş mi diye

Aydan

Merhaba, ben rüyamda sırtıma böcek girdiğini gördüm be çıkartmaya çalışıyordum çıkarttıktan sonra ise yere düşüyor ve eziyorum. Sonrasında bu böcek çoğalıyor ve bütün evi kaplıyordu. En sonunda hepsini öldürüp temizlemiştim. Bunu anlamı nedir ? Teşekkür ederim

Ayşegül

Rüyada küf patates yemek içinden böcek çıkması

Mihri meyra

Rüyamda okul kantininde duvardaki fayansın üstünde siyah böcek gördüm kantinci adam hani burdan almazdın dedi ben de kapalı ambalajlı yiyeceklerden alacağim dedim biraz cok aldım herhalde param yetişmedi 2 3 bisküviyi bırakıp diğerlerini aldım yanımda bi arkadaşim vardı ne anlama geliyor ?

sudenur

iyi günler. Rüyamda denizin ortasında kayadan bir evdeydik. Birsürü garip büyük böcekler vardı. Ama temizledikçe çıkıyorlardı. Temizledikten sonra farklı tür büyük böcekler ortaya çıkıyordu. Rüyamı yorumlar mısınız?

Figen

Gündüz niyetine rüyamda böcek yuvası gördüm yuva ahşap sehpada ama yuvanın ağzı tıkalıydı 3 -5 böcek çıkmış yuvadan