Rüyada Böğürtlen Görmek

Rüyada böğürtlen görmek yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, rüya gibi bir hayat yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına alamet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin geçim kaygısı duymayacağına, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, kazancının artacağına, hayat enerjisinin yenileneceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağaçta böğürtlen görmek maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, refah içinde yaşanılacağına, içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, zor zamanların geride kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ahududu böğürtlen görmek inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, kafa olarak daha rahat edileceğine, gönül hoşluğuna kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bahçede böğürtlen görmek hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, karlı işler yapacağına, rızkın ve kısmetin artacağına, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye başlayacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz böğürtlen görmek cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, iyi gitmeyen bir ticari yatırımdan herhangi bir zarara uğranmayacağına, anne baba duası alınacağına, hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, sırtının asla yere gelmeyeceğine, aile içerisindeki önemiz bir sorununu kolayca çözeceğine alamettir.

Rüyada büyük böğürtlen görmek yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, maddi kolaylığa ulaşacağına, güvendiği kimselerden istediği bir yardım konusunda elinin boş dönmeyeceğine, sorunların tarihe karışacağına yorulur.

Rüyada çilek böğürtlen görmek cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına, para sıkıntısının olmayacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için harcanacağına işarettir.

Rüyada dalında böğürtlen görmek sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına delalet etmektedir.

Rüyada iri böğürtlen görmek kendisi için isabetli adımlar atacağına, çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, mutluluğunu çoğaltacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, mal mülk edineceğine inanılır.

Rüyada kara böğürtlen görmek düzenli bir işe girileceğine, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, hayır duaları alacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı böğürtlen görmek ortalığın sakinleşip, durulacağına, geçim derdi nedir bilmeyeceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, aile büyükeri ile bir araya gelip, hem moral hem de dertlerine çareler bulacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kurtlu böğürtlen görmek daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, ailesini mutlu edeceğine, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, haksızlıkların ortadan kalkacağına, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada mavi böğürtlen görmek bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, tatsızlıkların aşılacağına, bir arkadaşı ile kardeşten öte olacağına, yanlış anlaşıldığı bir konuda kendisini aklama imkanı bulacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, ailesini mutlu edecek işler yapacağına işarettir.

Rüyada mor böğürtlen görmek yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, yakınındaki bir kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çıkılan bir yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, sahip olduğu motivasyon sayesinde her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğine rivayet eder.

Rüyada olgun böğürtlen görmek maddi gücünün yerine geleceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup tek tek yardım edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pembe böğürtlen görmek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, malının ve parasının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada renkli böğürtlen görmek yaşanan maddi ve manevi sıkıntıların bir bir ortadan kaldırılacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, parasının, malının ve aşının çoğalacağına, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah böğürtlen görmek fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, işlerinin çok açılacağına, işlerin rast gideceğine, konferans ve seminerlere katılacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine delalettir.

Rüyada yabani böğürtlen görmek mevcut bir sıkıntının çok sürmeyeceğine, çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil böğürtlen görmek iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, umutlanacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, rahata erileceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şevval

Eski oturduğumuz evdeyim babamı görüyorum evlenmek istediğim bir kişi varmış babama onu söylüyorum yüksek sesle konuşma birisi bizi duyabilir diyor. Ağız ağıza gelmiş konuşuyoruz. Bir bayanın geldiğini görüyoruz dinlediğini düşünüyorum ve ileride böğürtlenler var kırmızı siyah yeşil.Baba bana böğürtlen toplayacagini söylemiştin diyorum iki kişi çıkıyor hayırlı olsun diyip gidiyorlar diğer kadına. tanımıyorum o kişileri çünkü başka birisine düşünüyorlar beni istemiyorum diğerini ben. Bu kadardı ☺

Samet

Rüyamda almanyadan dayımlar gelmiş hepimiz toplanmışız anne tarafım sonra uyuyodum kalmak istemedim kahvaltı sofrası gördüm çok büyüktü ve eksiksiz herşey vardı ben yemedim uyumak istedim sonra dayımın evine gittim orda incir ağacı varmış bi avuç topladım yedim hazırlandım dayımla biryere gittim orda eskiden tanıdığım bi amca vardı o ve ben başka biryere gidecekmişiz hemen yanımızda da böğürtlen satan bi satıcı var amca almak istedi bende istedim kırmızı mor siyah her çeşit vardı baya yedim