Rüyada Burunda Kurt Çıkarmak

Rüyada burunda kurt çıkarmak hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, borçlarının hafifleyeceğine, üzüntülerin sevince döneceğine, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağızdan burundan kurt çıkması beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına tabir olunur.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin çevresinin genişleyeceğine, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, insanlar arasında yüceleceğine yorumlanır.

Rüyada bebeğin burnundan kurt çıkması yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, şansının kendinden yana olacağına, çocuklarını iyi bir okula göndereceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, refah içinde bir hayat süreceğine, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğunun burnundan kurt çıkması hoşluklarla karşılaşacağına, geçim derdinin olmayacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, yeni bir işe gireceğine, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, değer verdiği bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağına, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, ailesinin dirliği için çabalayacağına, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sümeyye

Merhabalar ben dün gece rüyamda şunu gördüm: Burnumu sümkürdüm ve sarmal olarak uzayan bir şey çıktı. Sonra o sarmal olan şeyin içinden yüzlerce binlerce siyah kurt çıktı. Bunun anlamı nedir. Şimdiden çok teşekkür ederim ☺️

Sümeyye

Tamamdır çok teşekkür ederim ☺️

Tebessüm...

Merhaba hocam dün ilginç bir rüya gördüm, kızımın oturabilir büyüklüğündeki bebeklik halinde burnunu siliyorum ve ben sildikce canlı beyaz kurtçuklar geliyor burnundan hareket ediyor aman görmesin korkar diye telaşa kapılıyorum ben ve biran önce doktora götürmek istiyordum

Nihad

Rüyamda insanlar burnumdan uzun tırtıla benzer küçük hayvanlar çıkarıyordular. 10-15 tane çıkarmışdılar.

Yasemin Yobaş

Rüyamda burnumun icinde birşey hissettim elimi attım biŕşey geldiğini gördüm uzun tırtıla benziyordu nekadar cektiysem cıkardım sonra burnumdan kan geldi