Rüyada Çocuğu Olduğu Görmek

Rüyada çocuğu olduğu görmek memur ise terfi edeceğine, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ömrünün çok uzun olacağına, özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, başarılarının daim olacağına delalet eder.

Rüyanın açıklamasına göre isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, hatalarını düzelteceğine delalet eder.

Rüyada abinin çocuğunun olduğunu görmek kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ablamın çocuğu olduğunu görmek çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada akrabanın çocuğu olduğunu görmek sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada amcanın çocuğu olduğunu görmek kazancının katbekat artacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına delalettir.

Rüyada babaannenin çocuğu olduğunu görmek aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, birbiriyle dargın olan herkesi bir araya getireceğine, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine rivayet eder.

Rüyada başka ailenin çocuğu olduğunu görmek çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada bekar çocuğunun olduğunu görmek hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, kafasının rahat edeceğine, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, büyük fırsatlar yakalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beşiz çocuğu olduğunu görmek işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük çocuğu olduğunu görmek geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, küslüklerin biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada cinden çocuğu olduğunu görmek dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, maddi ve manevi olarak epey olumlu gelişme yaşanacağına delalettir.

Rüyada çirkin çocuğunun olduğunu görmek can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok çocuğu olduğunu görmek kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, sevinçli ve güzel bir haber almaya delalet ettiği söylenir.

Rüyada çok güzel çocuğunun olduğunu görmek gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına alamet eder.

Rüyada dayımın çocuğu olduğunu görmek karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine tabir olunur.

Rüyada dördüz çocuğunun olduğunu görmek gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, dünya malının çoğalacağına ve kişinin rahatlığa ereceğine, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, hayırlı bir iş için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, yetkili bir göreve atanacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına delalettir.

Rüyada düşmanının çocuğu olduğunu görmek huzur bulunacağına, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eltimin çocuğu olduğunu görmek neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada engelli çocuğu olduğunu görmek aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, güzel ve bereketli işlere gireceğine, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, çevresinin genişleyeceğine, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek bebek çocuğunun olduğunu görmek hayallerinin gerçek olacağına, rızkının kesilmeyeceğine, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada esmer çocuğunun olduğunu görmek iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, çok saygın bir iş markası olacağına, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına, hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine yorumlanır.

Rüyada evlatlık çocuğu olduğunu görmek kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, işlerinin çoğalacağına, şifa bulacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada evlilik dışı çocuğun olduğunu görmek yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, zorlukların aşılacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gelinin çocuğu olduğunu görmek ailesinden taraf hayır göreceğine, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına alamettir.

Rüyada halamın çocuğu olduğunu görmek eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, rahat bir döneme gireceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına yorulur.

Rüyada iki çocuğu olduğunu görmek gerek sosyal hayatında gerekse de iş hayatında saygınlık kazanacağına, bir başarısı sonrasında herkes tarafından tebrik edileceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, en çetin zorlukların aşılacağına, mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ikinci çocuğu olduğunu görmek dönmeyen şansın artık döneceğine, rahat bir nefes alınacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, olumlu şekilde etkileneceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kayınvalidenin çocuğu olduğunu görmek mutlu bir insan olunacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, refahının ve varlığının artacağına, kısmet alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kaynananın çocuğu olduğunu görmek yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına inanılır.

Rüyada komşunun çocuğu olduğunu görmek kazancının da mutluluğunun da artacağına, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada küçük çocuğu olduğunu görmek istediklerini elde etmeyi başaracağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada küçük yaşta çocuğunun olduğunu görmek çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacağına ve dertsiz bir sürece gireceğine, alım gücünün artmasına, sevdikleri ile aradaki kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine işaret eder.

Rüyada kuzenin çocuğu olduğunu görmek yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mavi gözlü çocuğunun olduğunu görmek aradığı huzura yeniden kavuşacağına, tövbelerin kabul olacağına, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara işarettir.

Rüyada oğlunun çocuğu olduğunu görmek sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, önündeki engellerin ortadan kaybolacağına yorumlanır.

Rüyada öğretmenin çocuğu olduğunu görmek eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün çocuğu olduğunu görmek sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, hastalıklarının biteceğine, makamının sarsılmayacağına inanılır.

Rüyada otistik çocuğu olduğunu görmek sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, şimdiye kadar hiç sevinmediği kadar sevineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada patronun çocuğu olduğunu görmek sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sakat çocuğun olduğunu görmek daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine, hakkında yayılacak dedikodulara ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine alamettir.

Rüyada sarışın çocuğunun olduğunu görmek neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, iş hayatında sevdiği kişileri yanına almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine inanılır.

Rüyada sevdiği adamdan çocuğu olduğunu görmek refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, sevdiği kişi ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına alamettir.

Rüyada sevdiğin insandan çocuğunun olduğunu görmek hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, yeni tanışacağı hayırlı kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları değerlendiren kişinin, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına yorulur.

Rüyada sevdiğinden çocuğu olduğunu görmek temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sonradan çocuğunun olduğunu görmek sabit geliri olacağına, doğru kararların alınacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sürekli çocuğunun olduğunu görmek işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine rivayet eder.

Rüyada tanıdığının çocuğu olduğunu görmek sağlık sorunlarının şifa bulacağına, zor durumda kalınan bir dönemin son bulacağına, bir sorunla baş edebilmek ve çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, zaman zaman ölen bir yakınının ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, kudret ve itibar sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada teyzemin çocuğu olduğunu görmek yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri unutturacağına, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada üçüncü çocuğunun olduğunu görmek ailesi, akrabaları, iş arkadaşları gibi sürekli yakınında olan kişiler ile hep iyi geçineceğine, daha çok okuyacağına ve bilgileneceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada üvey çocuğu olduğunu görmek çok mutlu ve sevinçli olacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yakının çocuğu olduğunu görmek ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, çok hayırlı yollara girileceğine, çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine tabir olunur.

Rüyada yeğeninin çocuğu olduğunu görmek makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yengemin çocuğu olduğunu görmek sağlığına kavuşacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden büyük yardımlar alınacağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına alamet eder.

Rüyada yeni doğan çocuğunun olduğunu görmek borçlarının kapanacağına, yaşanan sorunların bir anda ortadan kalkacağına, iyi geçiminin devam edeceğine, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, yetkili bir göreve atanacağına, çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni doğmuş çocuğu olduğunu görmek mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, kavgalı durumların nihayete ereceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamettir.

Rüyada yeni evli çiftin çocuğu olduğunu görmek amaçlarının gerçekleşeceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Misafirkız

Merhaba iki yıl önce bir rüya görmüştüm ozaman oğluma hamileydim ama cinsiyeti belli değildi henüz.
Rüyamda iki evladım olmuş ilki oğlan ikincisi kız. Aralarında 3 veya 4 yaş fark olduğunu fark ediyorum yani ilgimi çekiyor bu durum. Sonra o esnada bir yazlık evde yaşadığımızı deniz kenarında camdan içeriye rüzgar vurdukça beyaz perdelerin havalandğını gördüm. Sonra yatak odasında eşimin (şimdilerde ayrıldık) iki evladımızıda kollarıyla sardığını görüyorum.

Yüsra

Merhabalar ben ruyamda kız çocuğum yeni olmuştu çok güzel bir çocuktu onu emzirmeye çalışıyordum babası yoktu ( bide ben bekarım ) bir gun sonra ablamda aynı ruyayı görmüş benim çocuğumun olduğunu ama çirkinmiş aynı şekilde babası yokmuş emzirmeye çalışıyormuşum.

Aslı

Merhaba ben rüyamda çocuğumun olduğunu gördüm kucağımdaydı seviyordum ve şarkı söylüyordum ona rüyamın tabiri hayırlı olur inşallah

Ömer

Selamün Aleyküm rüyamda 2 tane çocukla kendimi görüyorum biri kız biri erkek 5 ile 7 yaşlarında benim çocuklarımmiş rüyada sevdiğim kişi ile evliymisim ikimizin cocuklariymis ama sevdiğim yoktu rüyada sadece çocuklar ve ben vardık hayra çıksın acaba nedir.

Zeynep

Meraba bekar olmama rağmen rüyamda 2 yaşlarında falan bir çocuğun benim olduğunu gördüm .. aaa diyordum bu benim mi gerçekten ve sonra onunla ilgilenmeye başladığımı gördüm benden ayran istiyordu bende içiriyordum.. yorumlarsanız sevinirim

Banu

Hayırlı günler rüyamda dayımın kızının yanında büyük oğlu vardı ama gerçek hayatta çocuğu olmuyor ne anlama geliyor beni aydınlata bilirmisiniz rica etsem

Ferhat

Eski sevgilimden küçük Kız çocugum varmış. Ki kız arkadaşım şuan evli ve hamile. Bi parkta çocugumu görüyorum, onu seviyorum. Ağlıyoruz hatta çocuğumla, annesiyle ayrı oldugumuz için beni özlediğini söylüyor bana. Ben tezkin ediyorum kızımı. Öyle etkisinde kaldığım bir rüyaydı.. Sizlerede sonsuz teşekkür ediyorum.

Nursema

Hayırlı günler rüyamda bir çocuğum oluyor cinsiyetini hatırlamiyorum eltim benim kucağıma verirken çocuk benim ağzımın içine kusuyor o sırada kayınvalidem ablam eniştem ve eve başka insanlar geliyor çocuğu emziriyorum tabir ederseniz sevinirim