Rüyada Çocuğun Sele Kapıldığını Görmek

Rüyada çocuğun sele kapıldığını görmek çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, sorunlarının yakında biteceğine, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin sorunların ve dertlerin biteceğine, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, aile hayatını eski mesut günlerdeki haline döndüreceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına alamet eder.

Rüyada çocuğun sele kapıldığını görmek işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına yorumlanır.

Rüya tabiri kitabına göre sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, zevcesi ile aralarındaki saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına, dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, sağlığının yerinde kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek çocuğun sele kapıldığını görmek uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, rakiplerin üzüleceğine, kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına yorumlanır.

Rüya alimine göre rüya sahibinin bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve

Merhabalar yagmurlu hava kızımda araba da bekliyor beklerken bianda yavas yavas arabanın içinde sele kapildigini gordum arabadan kizimi kurtardım ve sonrasinda arabayida itekleyerek.cikarttigimi gordum hayırlara vesile olur inşallah

Yağmur

Rüyamda kızım küsmüş ve göl gıbı bır yerde bende cubuk koydum attım ona çık diye o sırada anıden hızlı yağmur yağmaya başladı ve kızım sel ile gıttı

Ayşe

Rüyamda oğlum ile otobüste giderken sele kapıldığını otobüsten düştüğünü gördüm sonra TV den haberleri izlerken oğlumun cesedini 5-6 tane çocukla birlikte arabanın bagajına koyduklarını gördüm çok fazla etkisinde kalıp çok fazla kendimi hırpalayarak ağladığımı gördüm

pınar

Rüyamda kaynımın evindeyiz ve küçük çaplı bir sel geliyor ayaklarımın kirlenmesini istemiyorum. Kaynımın kızı sele kapılacak oluyor ama babası çekip alıyor. Anlamı nedir acaba teşekkür ederim.