Rüyada Coğrafya Öğretmeni Görmek

Rüyada coğrafya öğretmeni görmek işlerinin büyüyeceğine, işlerin eski haline döneceğine, başka insanlara ekmek kapısını aralayacağına, kısmetli bir yıl geçirileceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine, hayatının uzun süreceğine işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin bolluğa, berekete ulaşıp kişinin kafasının rahat edeceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, hayatının kolaylaşacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının artacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada coğrafya öğretmeni görmek işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, lüks bir hayat süreceğine ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına, kafasındaki sorunları çözeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, büyük bir özgüven kazanılacağına, bağımlılık yapan bir madde kullanan bir tanıdığa bu sorununu aşması için elinden gelen yardımı yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada eski coğrafya öğretmenini görmek sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, dualarının karşılığını göreceğine, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine alamet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, evliyseniz eşle iyi geçime, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, lüksünün ve sağlığının baki olacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yağmur

Evimizdeydik. Misafirimiz vardı. Coğrafya öğretmeni de bizdeydi. Garip bir şekilde okul bizdeydi. Birisi giyim konusunda bir şey söylemişti ve Coğrafya Öğretmeni buna izin vermez demiştik. Bir adam sunum yapmaya başladı, İstanbul veya Kocaeli deki bir eğitim kurumunun yıkılacağından bahsetti. Ben öfkelendim. Sonra bir söz söyledim, keşke sizinle tanışmasaydım, gibi bir sözdü. Sizin için bir şeyler yapmak istiyorum ama beni mecbur bıraktıklarınızı değil,gibi. Bana, zorunda değilsin, demişti.