Rüyada Çok Üzülmek

Rüyada çok üzülmek aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını korumak için çaba göstereceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, bol şanslı bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, hayatını baştan aşağı değiştireceğine, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, eşinden yana huzurlu olacağına, düşmanlarını kaybetmeye inanılır.

Rüyada çok üzülmek ticaret ehli bir kimse olacağına, hayatının güzelleşeceğine, hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, mal sahibi olacağına, sevdiği kişilerin mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağlamak çok üzülmek kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, parasının ve malının artacağına, eline geçen gelirin de çoğalacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine, rakiplerinden hep bir adım önde olacağına, Allah’ın tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine işaret ettiği söylenir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Çok Üzülmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

    • Sevgili Rukiye,
      Rüyada kocasının öldüğünü ve çok ağlayıp üzüldüğünü görmek güzelliğe, katkıya ve hayallere işarettir. Görülen rüya hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine; kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına; ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine alamettir.
      Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara çıksın inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim