Rüyada Derin Havuza Dalıp Çıkmak

Rüyada derin havuza dalıp çıkmak dertlerin ve endişelerin son bulacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına alamet eder.

Rüya alimine göre sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada derin havuza dalıp çıkmak çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, yeni bir eve taşınacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına ya da iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin rızkının çoğalacağına, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, feraha er geç kavuşacağına yorulur.

Rüyada derin havuza dalıp çıkmak zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine, çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, vaaz ve nasihate delalettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin hayatında olumlu değişiklikler olacağına, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, güzel ve bereketli işlere gireceğine, korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden en kısa süre içinde arınacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gül

Rüyamda ilk başta yüzme havuzuna girmemek için havuzun kenarından geçiyorum sonra bir anda kendimi havada buluyorum, çok yüksekten derin havuza düşüyorum. Havuzun dibine dalıyorum, havuzdayken sevdiğim kişi aklıma geliyor sonrasında havuzun dibinden rahatlıkla yüzerek havuzdan çıkıyorum.