Rüyada El Gırgırı Görmek

Rüyada el gırgırı görmek çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, başarılarının artacağına, sözünde duracağına, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin problemlerinin çözüleceğine, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, kendi işini kurmak için adım atacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, hoşgörülü biri olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada el gırgırı görmek sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, işlerinde yeni bir sayfa açacağına, sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, planladığı kariyeri yapacağına, yeni malların alınacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada el gırgırı görmek maddi durumun düzeleceğine, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, söz ve yetki sahibi olacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin hasretin biteceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Koyu pembe renkli tekli el gırgırı gördüm. Halı temizlemek için kullanılan el gırgırı koyu pembe renkliydi

Semih

Teşekkür ederim sağolun 🙏

Esra

Rüyamda yeni ev alışverişinde gırgır alıyorum. Tekli alacakken satıcının önerisiyle ikili gırgır alıyorum.

Havva

Gündüz niyetine inşallah rüyamda ablam bana gırgır alıp geliyor

mustafa

merhaba rüyada bir düğün oluyor ben o düğündeyken gırgır almaya gidiyorum hiçbir dükkanda yok bir dükkanda buluyorum alıyorum bakıyorum yerine koyuyorum giderken tekrar dönüyorum fakat bütün dükkanlar kapatılmış ve dükkanların olduğu sokak komple yıkanmış düğüne dönüyorum tekrar bakıyorum ki dayım yaralanmış düşmüş dediler yüzü felan kan içindeydi pansuman felan yapmışlar öyle değişik bür rüya.