Rüyada Erkeği Yanaktan Öpmek

Rüyada erkeği yanaktan öpmek yeni alacağı bir terfinin çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bir sorunun tersine çevrileceğine, din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre hayatının afiyet içinde geçeceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hoşlandığın erkeği yanağından öpmek hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, gönül gözünün açılacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına işaret eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kadının erkeği yanağından öpmesi herkesin şaşırtılacağına, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul edileceğine, kazancını doğru şekilde kullanacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, tartışmaların sona ereceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, hanesine huzurun dolacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, girilecek bir işin fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına, yeni alacağı bir terfinin çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği erkeği yanağından öpmek uzun soluklu bir çalışmanın başarıyla taçlandırılacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine, yaptığı yardımların karşılığını bulacağına, yakın zamanda rahat edeceğine, insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, herkes tarafından takdir göreceğine tabir olunur.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin gücünü ve itibarını geri kazanacağına, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına rivayet eder.

Rüyada tanıdık erkeğin yanaktan öpmesi çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, verilecek olan kararları tek başına vereceğine ve daha iyi bir hale geleceğine, bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, hataları için ettiği tövbelerin Allah katında yerini bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yabancı erkeğin yanaktan öpmesi rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına inanılır.

Rüya alemine göre yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, rahatının ve konforunu yerinde olacağına, hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, başarılarının devam edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Btl

Rüyamın başında çok farklı şeyler oluyordu ama bir erkek hastaydı yatakta yanında bir kadın muhtemelen annesiydi benimde yakınım belliki erkek arkadaşım yqdq hoşlandığım birisi rüyamda onu net anlayamadım uyandığı için çok mutlu oluyorum hemen yanaklarını doya doya öpüyorum sonra konuştukça mutlu oluyorum sonra yatakta yanına yatmaya çalışıyorum ve yanımdaki herkes mutlu kadın falanda büyük ihtimalle sevgilim falandı Yüzünü net hatırlayamıyorum birilerine benzetiyorum ama hayatımda öyle biri

Btl

Teşekkür ederim ihtiyacım olan şeyleri söylediniz valla mutlu oldum

Ceyda

Merhaba rüyamda eski erkek okul arkadaşımı görüyordum. Kendisini bir anda öpüyordum sonra neden bunu yaptığımı sorguluyor ama bir cevap bulamıyordum. Kendisinin tepkisini hatırlamıyorum ama kötü bir tepki vermemişti. Yorumlarsanız sevinirim

Ceyda

Teşekkürlerr

Anonim

Merhaba ruyada bir yakışıklı tanımadigi erkegi yanaktan optum ve arkadaşlara cay ve yıecekler ikram ettim

Anonym

Merhaba.. Ben bi oğlandan hoşlanıyorum o bilmiyor hoslandigimi ve o heb rüyama giriyor.. ve bugun rüyamda gördüm ki o hoslandigm erkek bide yanaktan 2 deva öpdü bu ne anlama gelir?

Didem

Merhabalar rüyamda okulda takıldığım arkadaşlarımdan birinin eski sevgilisi(şu anda arkadaşım yüzünden düşman gibi birşeyiz)ile çok iyi anlaşıyorduk sevgili gibi ve seviçten kucağına atlayıp birbirimize sarılmıştık onu yanağından öpüp bir kaç kere sen mükemmelsin demiştim.
Bunun anlamı nedir acaba?
Yorunlarsanız sevinirim

Emsal

Merhabalar! Rüyada sevdiğin birini bir yerde sıkıştırıp sıkıca sarılmak sonra dudağından öpmeye calisacakken bas geçip yanağından hafifçe öpmek ne manaya gelir ?

elif

Merhaba rüyam çok farklı tanımadığım bir erkek beni sanki kurtarıyor gibiydi kurtarıyor derken ben birimlerden korkmuştum ve hiç tanımadığım insanlar tahtadan merdivenlerle yukarı çıkıyordum o da yukatıdaydı ve ben yukarıya vardığımda ona dedim ki yanağından öpebilir miyim oda dedi tamam şaşırmış bir şekilde ve ben onu yanağından öptüğümde çok şaşırıp odadaki pencereden yere atlamıştı
Apartmandı yani yüksekti ama ona birşey olmamıştı
Yorumlarınız sevinirim
Teşekkürler