Rüyada Eşin Kardeşini Görmek

Rüyada eşin kardeşini görmek sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, bolluğun ve bereketin geleceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, gülüp eğleneceğine, ibadetlerini aksatmayacağına alamet eder.

Rüya alimine göre rüyayı görenin hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, bir kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, başarılar elde edileceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve yaşamak istediği hayata sahip olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, yeni iş kapılarının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayrıldığın eşinin kardeşini görmek sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, zenginliğe kavuşacağına, iyilik ve güzellik göreceğine, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine yorumlanmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, hedeflerine yaklaşacağına, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının baki olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada boşandığı eşinin kardeşini görmek şifa bulacağına, güzelleşeceğine, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, rakiplerinin kendisi ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, kişinin afiyette olacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına işaret eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, çok mutlu olacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşin kardeşini görmek kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, mutluluğu yakalayacağına, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin sağlık ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir dönem geçirileceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, gelirinin sürekli olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
UĞUR

Hocam seher vaktinde tekrar uyuduğumda evime halamın geldiğini gördüm sonra evimin önünde yığınla 3.kata kadar kum vardı ve akabinde küçük Yavru kuşlar sürü halinde evime dolustu hocam bir kaç gün sonra arkasından gündüz vakti öğlen saati öncesi uykumda babam bir bakkal dükkanı açıyor eşimin kız kardeşinin çocuklarıyla konuşuyorum sonra kendisiyle konuşuyorum sonra eşimin kız kardeşinin kocası değişik bir kıyafet giyinmiş oynuyordu evin içinde hocam bunlar neye işarettir

Umut

Eşimle boşanma aşamasındayım dokuz aydır ayrıyız dün gece eşimin kız kardeşini rüyamda gördüm annemlere gelmiş sohbet ediyoruz güler yüzlüydü giderken sigara paketini unutuyor paketin içinde iki sigara ve çakmak var tam kapıdan çıkıp gidiyorsesleniyorum sigara paketini ona geri veriyorum kapıda babamda duruyordu görümcem normalde de sigara içen biri hayr olsun inşallah

Umut

Allah razı olsun çok teşekkürler