Rüyada Eski Patronun Yanında Çalışmak

Rüyada eski patronun yanında çalışmak dünyasının bir anda değişeceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, canının kıymetini bileceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, gireceği işlerden kazanç elde edeceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski patronun yanında çalışmak ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, sağlık içinde yaşanacağına, yaptığı işte verimi ve başarıyı yakalayacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin kurulan yeni yaşamda isteklerine kısa zamanda erişileceğine, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına, atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, yılların emeğini ve birikimini kendisinden sonraki nesillere aktaracağına inanılır.

Rüyada eski patronun yanında çalışmak hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, sorunlarını ortadan kaldıracağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve garantili adımlar atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, yaşadığı bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların telafi edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eda

Rüyamda eski patronumun yaninda tekrar ise baslamisim anlasamdim is arkadasi vardi ona cok kiziyor yeni bi tane taha kadin var o da beni kötülemeye calisiyor ikisine karsi beni koruyor

Mehmet

Sürekli eski patronun yanında çalışıyorum . Hep bu ruyayi goruyorum