Rüyada Esmer Erkek Görmek

Rüyada esmer erkek görmek kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına alamet eder.

Yorumcuya göre rüyayı görenin zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, rahata erileceğine, kazancının her geçen gün artacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, bereketin ve verimin çoğalacağına, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine alamet eder.

Rüyada mavi gözlü esmer erkek görmek gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, mutlu olunacağına, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, yeni tanıştığı birisi ile birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, daha iyi şartlarda yaşayacağına, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tanıdık esmer erkek görmek tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının bitmesine vesile olacak olaylar yaşanacağına, iş hayatında sevdiği kişileri yanına almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, başarı getirecek adımlar atmanıza delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre hep dua edeceğine, ferahlık veren sözler duymaya, huzurunun eski haline döneceğine, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip feraha erişileceğine, yakınlarının sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada uzun boylu esmer erkek görmek bekar erkekler için güzel bir bayanla evlilik yapacağına, işinin en iyisi olacağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, mutlu günler göreceğine, huzurunun yerine geleceğine, kafasının rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret bulacağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada yabancı esmer erkek görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, her anlamda güçleneceğine, kazancın her geçen gün daha da artacağına, işlerinin çok açılacağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine işaret eder.

Ayrıca bu rüya gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen her şeyin en iyisini gerçekleştireceğine, stresin ve üzüntülerin biteceğine, ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine ve kendini Allah yoluna revan edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yakışıklı esmer erkek görmek bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, yokluğun biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına delalettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin etrafındaki insanlara yardım edeceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, çok iyi paralar kazanılacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ruru

Rüyamda zorla kolumdan sürüklenerek evlilik görüşmesine götürülüyordum adamı beğenmiyordum. Sonra bana seçenekler gösteriliyordu. Fotoğraflarını arkadaşıma atıyordum o da diş yapılarına bakıp.Bunlar saliha, dua eden bir kadının evleneceği adam olamaz diyordu. Sonra telefonumla görüntülü konuşurken yolda geçen, uzun boylu,esmer, siyah saçlı, sakallı erkeği görüyordu çok beğeniyordu. Bende ayarlayalım sana gibisinden birşey diyordum. Birde rüyamda mavi safir kolye ve küpe takıyordum.