Rüyada Eşya Tamir Etmek

Rüyada eşya tamir etmek bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, dertlerinin biteceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, elde edilecek menfaatlere, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, üzüntüsünün ve ağırlığının kaybolup gideceğine, getirisi çok olan işler yapacağına, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına delalet eder.

Rüyada beyaz eşya tamir etmek mutlu olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, kısmetin bollaşacağına işaret etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin çok mutlu bir dönem geçirileceğine, çok bereketli bir döneme gireceğine, aşkının kalıcı olacağına, yatırımlarının büyüyeceğine, gururlandıracak işler yapacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine yorulur.

Rüyada eski eşya tamir etmek sorunlarını aşacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, işveren pozisyonuna geleceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına tabir olunur.

Rüyada kırık eşya tamir etmek çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına alamettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, kötü duygularından arınacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet

Rüyamda haftada bir birseyleri tamir etmek yerleştirmek goruyoum en sonda arabamı tamir ettiriyorum devamlı görmeğe devam ediyorum

Meteora Rise

Rüyamda cuma günü herkes camide ben de oradayım. farz namaz kılınacak ancak hoparlörlerden ses gelmiyor. ben de içeri gidip hoparlörün elektronik aksamını tamir etmeye çalışıyorum.