Rüyada Evin Yerinden Çıkması

Rüyada evin yerinden çıkması ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, iç dünyasının zenginleşeceğine yorulur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, fakirlerin güleceğine, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evin yerinden çıkması çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilere karşı galip geleceğine, diploma ve meslek sahibi olacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, ele birçok fırsat geçirileceğine tabir olunur.

Rüya yorumlarına göre başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, hayallerin gerçekleşeceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına alamettir.

Rüyada evin yerinden çıkması kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, kötü yola sapmayacağına, büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin ticaretten ve kazançtan yana nasibinin gür olacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, sorunlarının günden güne azalacağına, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını gün geçtikçe arttıracağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatmamur

Rüzgar sonucu soldaki binanın yerinden çıkıp bizm evin üstüne yıkılması ama bizm evde cam dahi kırılmadı kızımla sarılıp oldugumuz yerde öylece kaldık