Rüyada Fare Dışarı Atmak

Rüyada fare dışarı atmak gelirinin artmasının elinin bollaşmasına vesile olacağına, hayırlı haberler alacağına, evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında olumlu yönde değişim olacağına, daha güzelleşeceğine, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin Allah yolunda gideceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada evdeki fareyi dışarı atmak rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, iyi günler yaşayacağına, kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin sevilen biri ile birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, parasının üstüne para ekleyeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, mutluluğunun her geçen gün artacağına rivayet eder.

Rüyada siyah fareyi dışarı atmak sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, sağlığına kavuşacağına, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, borçlarının biteceğine, kurtuluşa kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, büyük miktarda para kazanılacağına, şansın ve bahtının açılacağına, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Omer

Rüyamda yatak odamda kapalı poşet içinde küçük findik faresi gördüm ve poşet ile birlikte dışarı attım komşunun tuvalet penceresine geldi

Omer

Yorumunuz için çok Teşekkür ederim