Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, maaşının artacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, dost ve akrabaların şaşırtılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına alamettir.

Rüyada aç fare görmek uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, eğer hali hazırda bir iş kurma planı zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağaçta fare görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına tabir olunur.

Rüyada ağlayan fare görmek karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, eğitimle ilgili bir sektörde işe başlanacağına yorumlanır.

Rüyada ahırda fare görmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, bekar bir erkek ise hanımının güzel ahlaklı olacağına, evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada akvaryumda fare görmek akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, yüksek mertebeye geleceğine işarettir.

Rüyada alaca fare görmek kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine delalet eder.

Rüyada alacalı fare görmek sevilen bir kişiye yardım edileceğine, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada altın fare görmek zafer elde edeceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ambarda fare görmek rahat edilecek bir döneme girileceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada anne fare görmek işlerinin hızlanacağına, ticaretten yana hak ettiğini alacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada apartmanda fare görmek mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına işaret eder.

Rüyada arabada fare görmek aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, dileklerin yerine geleceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada asansörde fare görmek kendisine kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine, evlatlarının hayrını göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada asılı fare görmek çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, kazalardan, belalardan korunacağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine delalet eder.

Rüyada avucunda fare görmek yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, giden birinin geri döneceğine, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine inanılır.

Rüyada ayağında fare görmek müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada ayakkabıda fare görmek bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına delalet eder.

Rüyada bacağında fare görmek geçimini daha rahat sağlayacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine delalettir.

Rüyada bağıran fare görmek sevdiğine sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına alamet eder.

Rüyada bağlanmış fare görmek ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına, adının yayılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bardakta fare görmek çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada baygın fare görmek rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada bebek fare görmek kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada belinde fare görmek zorlukları aşacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına inanılır.

Rüyada bembeyaz fare görmek uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada beşikte fare görmek uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, müjdeli olaylar yaşayacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine yorulur.

Rüyada beyaz kahve fare görmek yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, olumsuz gelişen bir durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, kimseye borçlanmayacağına alamet eder.

Rüyada bilgisayar faresi görmek her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada binada fare görmek ele geçen fırsatların hayır getireceğine, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada binlerce fare görmek ferahlığa çıkacağına, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada birtane fare görmek yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, paraya ve mala kavuşacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bitli fare görmek elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bolca fare görmek yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine inanılır.

Rüyada boynunda fare görmek emeklerinin boşa gitmesinin önüne geçecek bazı atılımlar yapacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine delalet eder.

Rüyada boz fare görmek çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, dünya malı edineceğine tabir olunur.

Rüyada büyüyen fare görmek dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, ticaretten yana hak ettiğini alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada camda fare görmek yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada camide fare görmek hatalarını düzelteceğine, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüyada çamurda fare görmek helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, asla yüksünmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada can çekişen fare görmek eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına işaret eder.

Rüyada çantada fare görmek rahata ereceğine, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada cardın fare görmek büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, parasının, malının ve aşının çoğalacağına, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada çekmecede fare görmek yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada cepte fare görmek ticaretinin hızlanacağına, parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çift fare görmek yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine yorumlanır.

Rüyada çiftleşen fare görmek alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, kar sağlayacağı işlere gireceğine, çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada cılız fare görmek zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, yeni duygular tadacağına, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına delalet eder.

Rüyada cinsel organında fare görmek kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çirkin fare görmek aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, bir bebek sahibi olacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çoğalan fare görmek hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına işaret eder.

Rüyada çokça fare görmek güzel sözler işiteceğine, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına alamet etmektedir.

Rüyada çöl faresi görmek girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerinin hemen hallolacağına, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir başarı yakalanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çöpte fare görmek gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına inanılmaktadır.

Rüyada çukurda fare görmek ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, her daim Allah yolunda olacağına, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dağ faresi görmek kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine rivayet eder.

Rüyada dans eden fare görmek dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına alamettir.

Rüyada değişik fare görmek Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, kasasının gittikçe ağırlaşacağına yorumlanır.

Rüyada deney faresi görmek rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada deniz faresi görmek bol nimete kavuşacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada depoda fare görmek beklenen haberlerin nihayet geleceğine, zenginlik kazanacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına yorulur.

Rüyada derede fare görmek daha iyi yerlere geleceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada derisi soyulmuş fare görmek kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada desenli fare görmek üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, kalkınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dev fare görmek kısmetlerinin artacağına, can sıkıntısının sona ereceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına alamettir.

Rüyada dikenli fare görmek hakkıyla kazanca, gözyaşının duracağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine rivayet eder.

Rüyada diri fare görmek ferah bir haneye sahip olunacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, hayırlı bir işe adım atılacağına yorulur.

Rüyada dışarıda fare görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, yasta olan bir tanıdığının elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine alamettir.

Rüyada dişi fare görmek çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye yardım ederek onu mutlu edeceğine, daha önce çektiği çilelerin mükafatını tez zamanda göreceğine inanılır.

Rüyada doğuran fare görmek zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada düğünde fare görmek önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına işaret etmektedir.

Rüyada dükkanda fare görmek musibetlerle karşılaşmayacağına, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada duvara tırmanan fare görmek büyük işlere imza atacağına, hayırlı adımlar atacağına, çok mutlu ve güler yüzlü bir insan olacağına rivayet eder.

Rüyada elbise giymiş fare görmek sosyal çevrenin değiştirileceğine, stresini ve yorgunluğunu atacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada elbisede fare görmek yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada emziren fare görmek çok para kazanacağına, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, geçecek güzel bir ömre delalet ettiği söylenir.

Rüyada ensede fare görmek geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada erkek fare görmek kazancını başkalarıyla paylaşacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, haramdan ve zinadan uzak duracağına işarettir.

Rüyada eve giren fare görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine işaret eder.

Rüyada eve girmeye çalışan fare görmek layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, moral bulacağına, kısmetin bollaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evin dışında fare görmek kasasının ağırlaşacağına, rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, çok büyük miktarda para kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ezilmiş fare görmek daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, endişelerin biteceğine delalet eder.

Rüyada firavun faresi görmek hayırlı işlere gireceğine, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine rivayet eder.

Rüyada gebe fare görmek sevilip sayılacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada gebermiş fare görmek beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına ve başarıya ulaşılacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, tüm zamanını bir çocukluk hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada gece fare görmek daha çok saygı ve destek göreceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına inanılır.

Rüyada gelincik faresi görmek uzun ömürlü bir kişi olunacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, hep alın terini yiyeceğine alamet eder.

Rüyada geme faresi görmek çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, yakınındaki kişilerin her zaman kendisine faydası dokunacağına yorumlanır.

Rüyada gemide fare görmek uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, hayırlı haberler alacağına, sevineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gezinen fare görmek içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, kardeşlerin birlikte iş kuracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada giyinmiş fare görmek karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, variyeti ile herkesi kıskandıracağına inanılır.

Rüyada göğsünde fare görmek zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına, kendisine zararı dokunan kişileri gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına alamet eder.

Rüyada gülen fare görmek kazancın daha da artacağına, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, kendisi için hayırlı olacak gelişmeler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada hamamda fare görmek çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile fare görmek kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, arabasını ve toprağının olacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada hamurda fare görmek kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, iyi bir evlilik yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hapishanede fare görmek aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, şansının açılacağına, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hareketsiz fare görmek kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, sıkıntılarının son bulacağına, gülmekten yana bolca nasipleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hastalıklı fare görmek variyet sahibi olacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına delalettir.

Rüyada hastanede fare görmek yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin, rahat bir nefes alacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine delalettir.

Rüyada havlayan fare görmek umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine tabir olunur.

Rüyada havuzda fare görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, büyük bir başarıya ulaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada iç çamaşırında fare görmek içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini bulacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada içi boş fare görmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada ikiz fare görmek çok büyük ve akıllıca hareketler ile kötü bir durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, ağız tadının yerinde olacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacağına ve dertsiz bir sürece gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada inşaatta fare görmek hasret ve özlem gidereceğine, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, çok büyük yenilikler yapacağına işarettir.

Rüyada insan boyunda fare görmek hayatının çok iyi bir hale geleceğine, sorunlarını ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada insan kılığında fare görmek yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada irili ufaklı fare görmek insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamettir.

Rüyada ısıran fare görmek öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine, işlerini büyüteceğine inanılmaktadır.

Rüyada ıslak fare görmek kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, istediği her şeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada iyi fare görmek gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine işaret eder.

Rüyada kaçışan fareler görmek kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına, daha çok dünya malı edineceğine, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine alamet eder.

Rüyada kafada fare görmek anne babanın hayır dualarının alınacağına, kişinin afiyette olacağına, iç sıkıntınızın azalacağına inanılmaktadır.

Rüyada kafeste fare görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, hasret gidereceğine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kalabalık fare görmek kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, rahatının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kanal faresi görmek hayırlı ve uğurlu gelecek girişimlerde bulunacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına işarettir.

Rüyada kanalizasyonda fare görmek bazı önemsiz konuların kısa sürede kendiliğinden yok olacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına delalet eder.

Rüyada kapana kısılmış fare görmek bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kapanda fare görmek daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada kapı eşiğinde fare görmek iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına inanılır.

Rüyada kapkara fare görmek hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine işaret eder.

Rüyada karanlıkta fare görmek uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle muhattap olunmayacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, manevi olarak kendisini çok iyi hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada karnında fare görmek sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, malının ve parasının çoğalacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine delalettir.

Rüyada kavanozda fare görmek yaşamının tazeleneceğine, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, sorunların aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kazanda fare görmek başladığı bir işte yol alacağına, ailesinden alacağı desteğin kendisi için büyük bir şans olacağına, bazı güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada keme fare görmek büyük işlerin ortaya konulacağına, hasta olanlar için şifa bulmaya, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada kemiren fare görmek faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, büyük miktarda kazanç sağlayacağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kilerde fare görmek hayatının istediği gibi ilerleyeceğine, uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, küslerin barışacağına delalet etmektedir.

Rüyada kilolu fare görmek işinde ön plana çıkacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, hayatından huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına inanılır.

Rüyada kirli fare görmek yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada kıyafetli fare görmek maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, kendisini iyi doğrultuda eğiteceğine, arkasından dua edenlerin çoğalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kızarmış fare görmek bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, iş hayatında uzunca bir süredir üzerinde çalıştığı projenin gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada kızıl fare görmek manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada klozette fare görmek aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kobay fare görmek korkularının sona ereceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada koca fare görmek yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı olacağına, ortaya çıkacak bazı sorunlardan kurtulacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada koltukta fare görmek askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, dayanışmanın ve düzenin artacağına işarettir.

Rüyada komşuda fare görmek zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, kötü giden olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kömürlükte fare görmek uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, bir anda büyük bir kazanç getirecek bir işe girişileceğine, çok hayırlı bir evlada sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kör fare görmek sahip olacağı malın fazlalığına, kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, şöhret ve itibar kazanacağına delalettir.

Rüyada korkan fare görmek çok sevineceğine, gamsız bir hayat süreceğine, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kovada fare görmek endişelerinin yerini umudun alacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, maddi olarak çöküntüye uğraşım aile dostlarına yardımda bulunacağına yorulur.

Rüyada koynunda fare görmek sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, zorlukların aşılacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kucağında fare görmek edilen duaların kabul olacağına, güzel işlere imza atacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine alamettir.

Rüyada kuduz fare görmek çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzurlu ve rahat olacağına, dünya hayatından yana razı geleceğine işaret eder.

Rüyada kumda fare görmek girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, elinin bolluk ve bereket göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kümeste fare görmek iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada kurbağa fare görmek evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına, hayatının bir düzene gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kurtlanmış fare görmek içinin hafifleyeceğine, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, farklı şeyler deneyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuş kafesinde fare görmek hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, başlayacağı bir işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kusan fare görmek huzurunun yerine gelmesi için ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kutuda fare görmek borçları varsa ödeyeceğine, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, hayatı boyunca hep yeni bir şeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına yorulur.

Rüyada kuyuda fare görmek daha fazla kazanç elde edeceğine, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine işaret eder.

Rüyada lacivert fare görmek hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada lavaboda fare görmek uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına rivayet eder.

Rüyada lokantada fare görmek Allah’ın kendisinden yana olacağına, kazancın daha da arttırılacağına, ferahlığa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada mağarada fare görmek sağlık problemleri yaşamayacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada mağazada fare görmek uzun soluklu ve keyifli bir yolculuğa çıkılacağına, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine alamet eder.

Rüyada markette fare görmek Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret için de her gün şükredeceğine, hayatının kolaylaşacağına, başarı kazanacağına alamet eder.

Rüyada merdivende fare görmek işlerinde çok hayırlı sonuçlar elde edeceğine, başarısı ile ön plana çıkacağına, yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada mezarda fare görmek emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına işaret eder.

Rüyada mezarlıkta fare görmek yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına alamet etmektedir.

Rüyada midede fare görmek platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, işini en iyi şekilde yapacağına, gireceği işin bereketli ve hayırlı olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada milyonlarca fare görmek hayatının güzelleşeceğine, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine yorumlanır.

Rüyada misafirlikte fare görmek sevdiklerine doyasıya sarılacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bereketin artacağına işarettir.

Rüyada mor fare görmek dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, dünya malının çoğalacağına, beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada odunlukta fare görmek çok büyük bir rahata ereceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ofiste fare görmek dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada okulda fare görmek kurtuluş yollarına ulaşacağına, rızkın artacağına, Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine alamet eder.

Rüyada omuzda fare görmek sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, daha çok okuyacağına ve bilgileneceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına delalet eder.

Rüyada onlarca fare görmek çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, dualarının kabul olacağına, ailesi ve sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada ormanda fare görmek eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine ve muhtaç kişilere yardım elini uzatacağına, çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına yorumlanır.

Rüyada örümcek fare görmek kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine yorulur.

Rüyada otelde fare görmek sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada otobüste fare görmek aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına işarettir.

Rüyada oturan fare görmek daha fazla gelir sahibi olunacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, iş hayatında çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak çalışmalar gerçekleştirip hiç aklına gelmeyecek kadar büyük başarılara imza atacağına alamet eder.

Rüyada oynayan fare görmek düşkün kimselerin yardımına koşacağına, etrafındaki kimseleri projesine çok inandıracağına, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına yorulmaktadır.

Rüyada parçalanan fare görmek huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, makamının artacağına işarettir.

Rüyada parkta fare görmek şansın ve kısmetin açık olacağına, kimseyi yapmadığı şeylerden sorumlu tutmayacağına, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada parlak fare görmek endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, ailesini her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine delalettir.

Rüyada pencerede fare görmek bekârlığına da veda edeceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada perdede fare görmek kaderinin yüzüne güleceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, darlığa düşmeyeceğine alamet eder.

Rüyada pilavda fare görmek korkularını ve şüphelerini yeneceğine, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine alamettir.

Rüyada rengarenk fare görmek aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, sıhhat ve moral bulacağına rivayet eder.

Rüyada restoranda fare görmek çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, elinin bolluğa kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada saçında fare görmek icat yapacağına, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, zarar edilen bir dönemin biteceğine inanılır.

Rüyada saçta fare görmek çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, bir arabulucu gibi davranarak mevcut gerilmiş ortamı sakinleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sahte fare görmek çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, edilen bir zararın telafi edileceğine, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine delalettir.

Rüyada sakat fare görmek iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına rivayet eder.

Rüyada saklanan fare görmek dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada saldırgan fare görmek hayattan yana her istediğini elde edeceğine, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada salonda fare görmek zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, mal mülk sahibi olunacağına, aşkının kalıcı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada samanlıkta fare görmek sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, kendisine kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, en yüksek makamdaki isim haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada şeffaf fare görmek iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sersem fare görmek düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına işaret etmektedir.

Rüyada sıçan fare görmek işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, helal kazanç elde edileceğine, Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına inanılır.

Rüyada sıçrayan fare görmek şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine işarettir.

Rüyada simsiyah fare görmek etrafına güzel insanların dolacağına, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada sincap fare görmek Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine işarettir.

Rüyada sınıfta fare görmek malını ve parasını sağlama alacağına, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceği işler yapmayacağına, büyük başarılar kazanılacağına yorulur.

Rüyada şirin fare görmek bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına yorumlanır.

Rüyada sırtında fare görmek aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkaracağına alamettir.

Rüyada sofrada fare görmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada sokakta fare görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine yorulmaktadır.

Rüyada sürekli fare görmek yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına, hayat boyu desteği olacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sürü fare görmek yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, gireceği işten kazanç elde edeceğine, büyük düşüneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada süs faresi görmek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada süslü fare görmek üstün başarılar alacağına, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada tatlı fare görmek ferahlığa çıkılacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tavşan fare görmek maddi açıdan borçların ödeneceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tek fare görmek maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada teknede fare görmek hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, çok büyük bir sevinç duyacağına, kolay yollardan maddi gelir kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada tencerede fare görmek karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, kısmetlerin günden güne artacağına inanılır.

Rüyada tombul fare görmek çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada topal fare görmek düşmanların yenilgiye uğratılacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada toplu fare görmek kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine, eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına inanılır.

Rüyada toprakta fare görmek kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, eline geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada torbada fare görmek hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, maddi olarak güç kazanacağına bu nedenle de zorluklarla mücadele eden kişilere el uzatılabileceğine, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına yorumlanır.

Rüyada turuncu fare görmek mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, planlı programlı çalışmasının kendisine hem başarı, hem birincilik hem de gelir getireceğine işarettir.

Rüyada tuvalete fare görmek ayağının tökezlemeyeceğine, kısmet alacağına, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına inanılır.

Rüyada üç fare görmek ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine yorumlanır.

Rüyada uyuyan fare görmek üzüntü veren olayların düzeltileceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada uzaktan fare görmek hakkında asılsız yere adli süreç başlatılan bir kişiye büyük yardımının dokunacağına, elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, ani ve sonu sevinçle bitecek bir yolculuğa çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada vahşi fare görmek sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, refaha ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada vajinada fare görmek kötü şansının yakasını artık bırakacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, işinde ve kariyerinde yükseldikçe yükseleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada vücutta fare görmek çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada yarasa fare görmek aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı fare görmek tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, aydınlık bir yola çıkılacağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yavrulamış fare görmek elindekilerinin kıymetini çok daha iyi bileceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bazı kişilerden destek isteyeceğine, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yemekte fare görmek zararlı kişilerden uzak durulacağına, zor günlerin sona ereceğine, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada yeni doğan fare görmek alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına inanılmaktadır.

Rüyada yılan akrep fare görmek yeni fırsatlar sunulacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına, kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine yorumlanır.

Rüyada yılan kertenkele fare görmek çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, malının artmasına, bereketlenmesine, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına alamet eder.

Rüyada yorganda fare görmek hayata yeni bir başlangıç yapacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına delalettir.

Rüyada yüzlerce fare görmek başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına, kafasını rahatlatacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına alamettir.

Rüyada zararsız fare görmek kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına, sağlık sorunları ile ilgili güzel bir haber alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada zayıf fare görmek çok rahat bir döneme girileceğine, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işinde başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada zehirli fare görmek hayatının daha güzel ve yaşanılır hale geleceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
31 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet can

Merhaba rüyada abim koltuğun altından ses geldiğini söyledi. Bakınca uzun vucutlu kısacık kuyruklu büyük bir fare gördüm sürekli aynı yerlerde gidiyordu yavaş hareket ediyordu ben ona vurdukça dahada yavaşlıyordu. Teşekkürler

Zeynep

Rüyamda evde onlarca fare var ve küçük kardeşimle bana değmesinler diye kaçınıyoruz, fareler evde beslenen temiz beyazlardan fakat aralarda renklilerde var pembe yeşil sarı gibi, istila etmiş gibi etrafa kaçışıyolar zıplaşıyolar. Aynı şekilde ertesi gün tekrar farelerin evin içinde çokça olduğu benzer bir rüya daha gördüm..

Zeynep

Teşekkür ederiim🌸

Ali

Ruyada ayaktayim ayagimda ayakkabi var ayakkabinin ucunda bir fare bekliyor yorumlarsaniz sevinirim

Kürşat

Rüyada evde bir farenin ölü fareyi kemirdigini gördüm uyandım
bekar

derya

merhabalar rüyamda evimizde siyah bi fareyi yakalamaya çalışıyodum tam yakaladım derken bir anda kediye dönüştü anlamadım bundan bir şeyy.. anlamı nedir teşekkür ederim simdiden

Ekin

rüyamda küçük kahverengi bir fare gördüm. Fare çoçukluğumda oturduğumuz evin mutfağındaydı. Ve bana kızıyor gibi birşeyler söylüyordu tabii fare sesiyle. Ben de korkup fare var dedim. Birileri süpürgenin ucuyla ezdi. Başka varmı diye baktık. Ama yokmuş güya. Birde ekmek dilimleri vardı çekmecede heralde buna geldi filan diyoruz sizce neye çıkar yorumlar mısınız ?

Figen

Merhaba ,rüyamda orta büyüklükte gri bir fare gördüm. Öne dolaşmasına izin verdim sonra kovaladım ve onu yakaladım

birgaripyolcu

Merhabalar rüyamda evde küçük bir fare gördüm öldürmeye çalışıyordum. elime bir gazete almışım onunla vuracakmışım. Yakalayamıyorum sonra yerde beyaz bir kase görünüyor. ve fare neredeyse kedi kadar oluyor büyüyor. ve kasenin içine yatıyor. Şimdiden teşekkürler yorumunuz için.

Two Heart

Annem bir rüya görmüş. Nişanlımın evine gelmiş. Evleri bahçeli. Annem de oraya gelmiş. Yerlerde kusmuk görmüş basmamaya çalışmış. Bunlar ne demiş kim kustu diye. Lağım fareleri kusuyor demişler. Sonra gözünün önünde kediler de yedikleri fareyi kusmuslar. Ardından sanki bi akrabalarına gitmiş orda da hamam böcekleri varmış akrabalara doğru yürüyormuş annemin de sırtına binmiş hamam böceği çığlık atmış sizce anlamı nedir?

ayşegül81

iyi günler gece rüyamda banyoda iki tane büyük fare gördüm. birisi çamaşır makinesinin yanında diğeri çamaşır sepetinin önünde duruyordu. ışıgı açıp banyoya girdim bunlar sağa sola kaçmaya başladı. ben korkudan duşa kabinin içine girdim, farelerin üstüne ne bulduysam attım bir tanesini öldürdüm diğeri gözden kayboldu. kovaya su doldurup yere sürekli su döktüm, banyonun yeri göl gibi oldu sudan, su yükselince diğer farede suyla yükseldi banyo giderinden gitti