Rüyada Fotoğraf Görmek

Rüyada fotoğraf görmek çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine delalettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına inanılır.

Rüyada abimin fotoğrafını görmek tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, hakkında asılsız konuşanları kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ablamın fotoğrafını görmek sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, işlerine dört elle sarılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada açık fotoğraf görmek davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine, gönül rahatlığı içinde olacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve yakın bir dostunun çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağlayan fotoğraf görmek yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada amcanın fotoğrafını görmek pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, her zaman hayırlı işler yapacağına, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine delalet eder.

Rüyada askerlik fotoğrafı görmek hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine, kendisini mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine, uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada aslan fotoğrafı görmek atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, bir gönül ilişkisine başlanacağına, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada at fotoğrafı görmek hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, gözyaşının dineceğine ve kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına yorulur.

Rüyada atatürk fotoğrafı görmek büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ayakkabı fotoğrafı görmek fakirlerin güleceğine, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına delalettir.

Rüyada babaannenin fotoğrafını görmek evinde tenceresinin hep kaynayacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, üçüncü gözünün açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada balık fotoğrafı görmek etrafındaki kimseleri projesine çok inandıracağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına yorumlanır.

Rüyada başbakanın fotoğrafını görmek girdiği her işte çok başarılı olacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına delalettir.

Rüyada bayan fotoğrafı görmek takdir toplayacak işler yapacağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, gücünün ve şansının yaver gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz elbiseli fotoğraf görmek kısmetlerinin artacağına, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bikinili fotoğraf görmek yaşamını renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, işlerinin yoluna gireceğine, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada bilgisayarda fotoğraf görmek rütbe alacağına, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüyada boş fotoğraf görmek kısa süre içinde bazı sevindirice olayların yaşanacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, daha çok dünya malı edineceğine alamettir.

Rüyada bulanık fotoğraf görmek yaşamak istediği hayatı bulacağına, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada büyük fotoğraf görmek sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulacağına, işlerindeki karın artacağına, yakın bir tanıdıkla olan geçmişteki tatsız konuların unutulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cami fotoğrafı görmek büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden bertaraf edileceğine, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çerçevede fotoğraf görmek yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, sırtının asla yere gelmeyeceğine, çevreye karşı itibarın artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ceset fotoğrafı görmek kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çiçek fotoğrafı görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cinsel fotoğraf görmek atacağı hayırlı adımların kendisine hayır getireceğine, kasasının ağırlaşacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok fotoğraf görmek musibetlerle karşılaşmayacağına, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine, küslüklerin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok sayıda fotoğraf görmek kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, güzel günler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanı fotoğrafı görmek fakirlerin zenginleşeceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada cüzdanda fotoğraf görmek sorunlarını bitireceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada deniz fotoğrafı görmek yaşanan kötü bir olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, kendisine yardım eden bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, yaşadığı sıkıntıları yakınındaki dostları ile bölüşeceğine yorumlanır.

Rüyada deve fotoğrafı görmek dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine rivayet eder.

Rüyada düşmanın fotoğrafını görmek hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, işlerini hafifleteceğine yorumlanır.

Rüyada duvara asılı fotoğraf görmek keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, hayırlı yollardan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada duvarda fotoğrafını görmek parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elinde fotoğraf görmek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, insan ya da hayvan demeden Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine yorumlanır.

Rüyada eski fotoğraf görmek bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, değer verdiği bir kişiyle durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, kazancının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada ev fotoğrafı görmek ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, huzurunun yerinde olacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine inanılır.

Rüyada evliya fotoğrafı görmek kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, elinin bollaşacağına, başarısının arttıkça doğru orantılı olarak getiri sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada gazetede fotoğrafını görmek maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine yorumlanır.

Rüyada gelin damat fotoğrafı görmek aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duymacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada gelin fotoğraf görmek ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına, işte başarılı adımlar atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gökyüzünde fotoğraf görmek alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, elinin darlıktan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada güzel fotoğraf görmek sorunların kısa sürede aşılacağına, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada hamile fotoğrafı görmek rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hareketli fotoğraf görmek işinde aranan biri haline geleceğine, daha iyi işler yapmaya çalışacağına, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada internette fotoğraf görmek helal lokma yiyeceğine, hanesinde ve kazancında bereket göreceğine, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kabe fotoğrafı görmek sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, sorunlarını çözebileceğine, kader çarkının kişiden yana döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kalabalık fotoğraf görmek iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine inanılır.

Rüyada kar fotoğrafı görmek iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada kedi fotoğrafı görmek beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kepli fotoğraf görmek kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı fotoğraf görmek kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına inanılır.

Rüyada kocamın fotoğrafını görmek hayatın kendisine güleceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, işyerindeki uzman kişilerin bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada köpek fotoğrafı görmek kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına alamet eder.

Rüyada kuzenin fotoğrafını görmek maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına alamettir.

Rüyada mezar fotoğrafı görmek hak yolunu bulacağına, problemlerini çözerek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, refah içinde olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezar taşında fotoğraf görmek yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, sahip olduğu üstün yeteneklerinin kendisini en yukarılara taşıyacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezar üstünde fotoğraf görmek ticaretin büyüyeceğine, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına, hayırlı kararlar alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mezarlıkta fotoğraf görmek büyük ve önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye yorulur.

Rüyada mezuniyet fotoğrafı görmek geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada nikah fotoğrafı görmek ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada oğlumun fotoğrafını görmek rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada öğretmenin fotoğrafını görmek üzüntülerinin kısa bir süre içinde kaybolup gideceğine, yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, büyük bir işin sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü fotoğraf görmek hayatını birleştirdiği eşi ile arasındaki bağın ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine inanılır.

Rüyada peygamber efendimizi fotoğrafını görmek atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada peygamberimizin fotoğrafını görmek aile bireyleri ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına delalet eder.

Rüyada polis fotoğrafı görmek geçim derdinin biteceğine, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, patron olunacağına rivayet eder.

Rüyada renkli fotoğraf görmek kırgınların barışacağına, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada resim fotoğraf görmek çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada şehidin fotoğrafını görmek işlerinde berekete kavuşacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine, kısa süre içinde büyük maddi gelir elde edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği adamın fotoğrafını görmek tazeleneceğine ve canlanacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyle beraber fotoğrafını görmek çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şeyhin fotoğrafını görmek kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada silik fotoğraf görmek işinde söz sahibi olacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, işbirliği yaparak amacına ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada silinmiş fotoğraf görmek tartışma yaşadığı bir kişi ile arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, iş yaşantısında hırslanacağına, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah beyaz fotoğraf görmek hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, içine düştüğü maddi sıkıntının sonunun geleceğine işaret eder.

Rüyada siyah fotoğraf görmek birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, zengin olacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sünnet fotoğrafı görmek kendini dinine daha fazla vereceğine, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada takvimde fotoğraf görmek istediği noktalara geleceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, biraz dinleneceğine alamettir.

Rüyada tanıdığının fotoğrafını görmek sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada teyzenin fotoğrafını görmek zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine inanılmaktadır.

Rüyada toplu fotoğraf görmek sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, çok güzel bir projenin başına geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tuvalette fotoğraf görmek karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada ultrason fotoğrafı görmek hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ünlü fotoğrafı görmek başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, evi kendisinin çekip çevireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada uygunsuz fotoğraf görmek büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, endişe ettiği işlerin son bulacağına, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yakının fotoğrafını görmek kinin ve nefretin son bulacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına yorulur.

Rüyada yanık fotoğraf görmek sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden büyük yardımlar alınacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yanmış fotoğraf görmek aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına inanılır.

Rüyada yarım fotoğraf görmek rızkın genişlemesine, bazı engellerle karşılaşacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada yeğeninin fotoğrafını görmek geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına alamet eder.

Rüyada yerde fotoğraf görmek inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, kafasına göre birini bulacağına, mutluluktan gözyaşı dökeceğine delalet eder.

Rüyada yılan fotoğrafı görmek bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, sorunların tamamen biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yırtılmış fotoğraf görmek büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kurşt

Rüyada ailecek babamın kullandığı otobüsle bir yere gidiyoruz bir binanın önüne geldik orası kardeşimin kayınbabasının evi imiş ramazan bayramını kutlamak için gelmişiz balkondan bize eve çağırdılar yukarı merdivenle çıktık son içeri girdik içeride merdiven iki yöne ayrılıyordu aşağı katlara inen birde yukarı çıkan alt kattalarmis merdivenle inecek iken şehit haberi geldi şehitlerin toplu olarak çekilmiş fotoğraflarını gördüm anneme gösterirken uyandım Bekar

Semih

Gündüz niyetine Kan bağım olan bir kadın düşmanım var kadın bir düşman. Rüyamda onun fotoğrafını görüyorum gençlik fotoğrafını fotoğrafta hem genç hemde mutlu görünüyordu.

Semih

Teşekkür ederim

Muhammed onuR

Rüyamda yeşil bir kutu vardı dikdörtgen şeklinde kutuyu açtığımda kutunun içinde benim yeşil gömlekle çekildiğim bir fotoğrafım vardı bunun anlamı nedir

Selmaâ

Rüyamda ölecekmişim bana kefenimi veriyorlar kefen bezi rulo halinde sariliymis ortasında bir zarf var imam bana diyorki o zarfın içinde ne kadar günah işlediysen o kadar isaretli istersen aç bakalım diyor. Ben ona daha ölmedim ki nasıl goruyum diyorum. İmam Bezin ortasındaki zarfı çekiyor içini aç diyor açıyorum içinden kağıt değil de ilkokulda öğretmenimiz ve sınıfça çekindiğimiz fotoğraf çıkıyor çok şaşırıyoruz ben bakakaliyorum fotoğrafa İmam bu yanlış konulmuş oraya kağıt konulması lazımdı

Selmaâ

Çok teşekkür ederim 🙏🙋‍♀️

Tuana

Rüyamda fotoğraf gördüm ben otobüs durağında balık etli beyaz tenli siyah saçlı uzun boylu tanımadığım bir genç çocukla konuşuyorum sonra rüyamda birden babamın evinde eskiden yaşadığım evde kendi resimlerimi ünite de görüyorum yıl olarak her sene fotoğrafçı da çekilmiş resimlerim ama bazı resminler gerçekte de var bazıları da sadece rüyamda

Selmaâ

Çok teşekkür ederim 🙏🙋‍♀️