Rüyada Gelin Tülü Görmek

Rüyada gelin tülü görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, bahtın açık olmasına, yaşamın kolay hale geleceğine, ticaretinin gelişeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine, oturduğu makamın sarsılmayacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada gelin tülü görmek çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, zevki sefa içinde yaşayacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda gelir elde edeceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, aradığı aşkı bulacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, yüzünün her daim güleceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına işarettir.

Rüyada beyaz gelin tülü görmek sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yaşamdan istediklerini alacağına, oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, hayatının güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hayris

Rüyamda bı doktor kızını gelin olarak görüyorum.Gelin biraz kilolu ve boyu kısa.Sonra onu kuzenim olarak görüyorum.Regli olmuş,çamaşırına koyması için beyaz bı bez veriyoruz.Bi arabaya biniyoruz bize kiraz veriyorlar,ben kiraz çekirdeklerini avucunda biriktiriyorum.Bi kısmı da arabanın içine atıyor,bunun için de kızıyorlar atanlara