Rüyada Gözünün Kırmızı Olduğunu Görmek

Rüyada gözünün kırmızı olduğunu görmek doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, yakınları ile birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına tabir olunur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, yönetici makamına geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, elinin bolluk göreceğine, bazı gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada annemin gözlerinin kırmızı olduğunu görmek iyi bir evlilik yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, yaşamını kolaylaştıracağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, yeni mekânlara gireceğine, yeni ilişkiler kurulacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre mutlu zamanlar geçireceğine, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, haramdan ve zinadan uzak duracağına, ün ve itibar sahibi olacağına, herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine ve bu sayede verdiği kararların hep doğru olacağına, gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına işarettir.

Rüyada bebeğin gözlerinin kırmızı olduğunu görmek etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, toplum tarafından sevilen bir kişi ile dünyaevine gireceğine, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rahat nefes almaya başlayacağına, mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada insanların gözlerinin kırmızı olduğunu görmek rahatın ve konforun yerine geleceğine, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, kafasındaki tüm soru işaretlerine cevap bulacağına, her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getireceğine, maddi sıkıntıya düşen bir yakın arkadaşına yardım elini uzatacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, nimet ve bolluğu yaşayacağına, çevresinde sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, hayallerini yerine getirmeyi başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada köpeğin gözlerinin kırmızı olduğunu görmek verdiği isabetli kararların çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, gireceği bir işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, atılacak adım sayesinde ortaklar arasında iki tarafında çok mutlu olacağına, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, bir haber aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin huzursuzluklarından kurtulacağına, yeni gelişecek olayların hastalıklarının ve kötü günlerinin son bulmasına vesile olacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, zenginleşeceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kutlu

Rüyamda boşandığım eşim karşımda durmuştu gözlerinin içi (beyaz olan yerler) kıpkırmızı idi