Rüyada Gümüş Görmek

Rüyada gümüş görmek sahip oldukları için yaradana şükredeceğine, ilerleyeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, doğru bir karar verileceğine, çok iyi paralar kazanılacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine işaret eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine, hayatında yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, işinin gücünün hal yoluna gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada altın gümüş görmek maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, başarıdan başarıya koşacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, aile işlerinin başına geçeceğine alamet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına tabir olunur.

Rüyada antika gümüş görmek atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, kısa süre içinde hayatını esenliğe çıkaracağına, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, ailesi için yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin maddi durumunun her geçen iyiye doğru gideceğine, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde sıkıntıya neden olacak olayların bulunmayacağına, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine yorumlanır.

Rüyada bakır gümüş görmek yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, sosyal ilişkilerinin daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, ailesini utandırmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, hayat boyu desteği olacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, kazancının artacağına delalettir.

Rüyada büyük gümüş görmek hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı bulacağına, kendi işine sahip olacağına, kazancın artacağına, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, gelişim içine gireceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, düşmanını alt edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, güzel fırsatların elde edileceğine, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada çeyrek gümüş görmek rahat bir hayata başlayacağına, isteklerini yerine getireceğine, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada eski gümüş görmek güzel ve önemli işler yapacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, sevdiği kimselerin üzüntülerini bölüşeceğine, önemli bir şahsiyet olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kararmış gümüş görmek zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, güzellik ve hayır geleceğine, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, sevdiğine sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilere karşı galip geleceğine işarettir.

Rüyada külçe gümüş görmek aksiliklerin son bulacağına, yüzünün güleceğine, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına tabir olunur.

Rüyada parlak gümüş görmek istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, epey uğraştıktan sonra sorunlarını biraz düzelteceğine yorulur.

Rüyada paslanmış gümüş görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında bir arkadaşının yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, herkesin şaşırtılacağına, işlerinin yolunda gideceğine, çok hayırlı günler görüleceğine alamet eder.

Rüyada saf gümüş görmek rahat bir hayata kavuşacağına, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, çevresindekilere yaptıklarına karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla karşılaşmayacağına, başarıya giden yollarının açılacağına, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, içinde bulundukları zor durumları ailesi ile birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, yaşamının bir disipline oturacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine alamettir.

Rüyada sarı gümüş görmek günah işlemeyi terk edeceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, en kötü zamanında yakınında bulunan ve çok değer verdiği bir kişi tarafından düzeltileceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine rivayet eder.

Rüyada suyun içinde gümüş görmek yaptığı işlerden bereket göreceğine, var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, maddi olarak güç kazanacağına, yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumunu düzelteceğine, büyük kazanç elde edeceğine alamettir.

Rüyada yüzük gümüş görmek malının ve parasının eksilmeyeceğine, dünya malının çoğalacağına ve kişinin rahatlığa ereceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da güçleneceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cansu

Rüyamda bir video izliyorum adam orda her gün 3 gr gümüş alın diyor bunu her gün alın diyor çünkü alışkanlık edinin diye diyor