Rüyada Güvercin Çarpması

Rüyada güvercin çarpması sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, kazandığı başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, yaşamının ve ticaretinin daha kolay hale geleceğine inanılmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, lüksünün artacağına, hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, çeşitli gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cama güvercin çarpması hep dua edeceğine, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, iyi geçiminin biteceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, şansının ve bahtının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, çok iyi atılımlar yapılacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, şanslı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yüzüne güvercin çarpması yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, uzaktaki bir büyüğünün rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine, yakındakilere maddi ve manevi olarak destek olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, hayır dualarına nail olacağına yorulur.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Güvercin Çarpması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Merhaba . Rüyamda tanimadigim birisi ile camiye namaz kilmaya gidiyorum. Camii eski bir cami. iceride cemaat var hepsi ayri ayri yerlerdeler yanyana oturan yok. cami hem ahsap hem taş eseri. bir kac basamak cikio camiden iceriye giriyorum. Bu kisimdan sonra iceride buyuk bolum daha var ama ben ilk giristen sağ tarafa yonelip orada buyuk ihtimalle ogle namazi kilicam . yerde hali var alti ise ahşap. Namaza tekbir alacakken arkamdan bir guvercin sanki b3nden korkmus ucarken kafanin sol tarafina carpiyor ve oraya yapisip kaliyor. kafam sola dogru omuzumun uzerine dogru egiliyor. Guvercin orada öldü gibi. ben elimle onu oradan almaya calisiyiyorum ama alamiyorum. biraz da canim yanmis gibi. cemaatten birine guvercini aldiriyorum bir kac damla kan goruyorum acik renk fwzla degil. disari cikio abdestim bozuldu diye tarihi taslarla tapilmis duvardan akan kusluklarda abdest aliyorum. bu esnada bir adam baska bir abdest alan adama bir konuda satasiyor . kavga cikacekken satasan adami yanima cekiyirum ve niyetin guzel ama uslubun yanlis boyle olmaz deyip oradan ayiriyorum adami. Abdestin sadece farzlarini aldigimi hatirliyirum sanki. Namaz kilmaya tekrar girdigimi bilmiyorum. Yorumlarsaniz s3vinirim.

    • Sevgili Halil,
      Rüyada camide namaz kılarken güvercinin kafana çarpıp öldüğünü görmek eyleme ve haneye işaret eder. Bu rüya düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına; yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına; hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına tabir olunur. Rüyada abdest alırken kavga eden kişileri ayırmak ve nasihat vermek rüyayı gören kimsenin cefa ile birlikte kazanılan atılan adımdır ve olaylardır. Kişinin işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına; rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine yorulmalıdır.
      Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara çıksın inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim