Rüyada Hızla Giden Arabada Olmak

Rüyada hızla giden arabada olmak yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, görevinde yükseleceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin her şeyin yolunda gideceğine, yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına, büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtularak hafifleyeceğine, yaşadığı zor günlerin biteceğine delalettir.

Rüyada hızla giden arabada olmak deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, yeni bir projenin başına geçirileceğine alamet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, rahat edilecek bir döneme girileceğine, işini severek ve içten yapmasının işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada çok hızlı giden arabada olmak çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, düzenlenen bir eğlencenin üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına, alınan bazı haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, borç batağına düşecen yakın bir tanıdığa yardım edileceğine, sorumluluk alacağına ve karşılığında başarı elde edeceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Beyzanur

Merhaba,tesekkurler simdiden. İlk defa tanistigim insanlarin arabasindaydim o kadar hizli gidiyolardi ki durun yavaslayin arkada cok uzun cok buyuk yuk var diyorum dengemizi bozar diye ikaz ederken arkami bi dönüyorum hic bir sey yok ama yine de yavasliyorlardi

Sena

Rüyamda bir anda eşimle hızla giden bir arabanın içerisinde oluyoruz eşim araba kullanıyor fakat yamaçtan sürüyoruz arabayı engellere tepelere çarpa çarpa hızla gidiyor ben yavaşla diyorum ama bana güven diyerek hızlanıyor karşıdan kırmızı araba geliyor çarpmak üzereyken kurtuluyoruz sol tarafımız düzlük yol olmasına rağmen eşim yamaçtan tümseklerden çok hızlı geçerek sürüyor kaza yapacağız diye çok korktum eşimin ehliyeti yok

Derya

Rüyamda yeni tanıştığım biri ile arabadayiz ve arabayı çok hızlı sürüyor du yavaş sür diyorum korktum biraz 🙂

Seda

Rüyamda sevnediğim biriyle biyere gidiyorum yürürken bi bakıyorum yerde birsürü minik minik yılanlar üzerime çıkanları fırlatıp atıyorum sonra sevmediğim kisinin arabasına biniyoruz öyle hızlı gidiyorki korkuyorum teşekkürler

Sema

Rüyada amca kızı araba sürüyor çok hızlı yanındayım sonra eve gidiyoruz hatıraları anıp ağlıyorum