Rüyada Hoşlandığın Erkeğin Sana Mesaj Atması

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana mesaj atması gösterişli halinin hemen fark edileceğine, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, işinde ustalaşacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine tabir olunur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorluk çekmeyeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana mesaj atması anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin ilerleyeceğine bu sayede amaçlarına nail olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, mutlu olunacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana mesaj atması arkadaş çevresinde özel muamele göreceğine, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, iş hayatında değişikliklerin kapıda olacağına, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, daha farklı işlerle uğraşılmaya başlanacağına, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
54 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

rüyamda metro istasyonundayız sınıfca hoşlandıgım erkeğin üzgün oldugunun haberini alıyorum gidip ona cıkısta bir seyler yapmak ister misin diyorum (bu arada gercek hayatta bunu asla yapamam bakıstık sadece tanısmadık daha tam) işte o an sonunda adım attım diye de mutlu oluyorum o redediyo orda sonra ben çok üzülüyorum bi süre sonra bana mesaj atıyo bn diyorum a beni aslında rededmemiş ki ama o an rüya bile olsa o hisleri cok derin yaşadım gercek hayatta cok istediğim cok ciddi düşündüğüm biri

Anonim

Rüyamda hoşlandığım ama bir yıldır hiç görüşmediğim kişi bana pişmanlık içeren ve ilgisini, sevgisini daha önce göstermesi gerektiğini belirten bir mesaj atmıştı.

Şu emine

Rüyamda hoşlandığım erkek bana ben güzel kızlardan hoşlanıyorum diye mesaj atmıştı ?

Anonim

Dün gece rüyamda hoşlandığım ve aynı zamanda şu an iletişimde olduğum erkekle whatsapp’ta mesajlaşıyor oluyoruz aniden mesajlarının içeriğinde aşkım, sevgilim yazmış oluyor ben şaşırıyorum çünkü sevgili değiliz, sevgili mi olduk yoksa diye düşünüyorum herhalde öyle olduk diyorum instagram biyografime isminin baş harfini yazacak oluyorum normalde yapmadığım bir şeydir ve rüyada da yapmaktan vazgeçiyorum önce o yapsın madem öyle ona göre sevgiliysek diyorum ve uyandım. Yorumlar mısınız?

gece

Rüyamda hoşlandığım erkek, bana sürekli laf ediyorlar sence bu doğru mu onlar haklılarmı gibi bir şey yazmıştı birde her zor anımda yanımda olduğun için teşekkür ederim seni seviyorum yazmıştı.

Ayse

Rüyamda hoslandigim kisi paylastigim kendi resmimin altina “deli miyiz biz?” gibi seyler yaziyordu ve altina baska yorumlar da yapmis ama onlari hatirlamiyorum.

yume

hoşlandım cocuk tiyatroda oyun oynamıstı uzerinde beyaz bi gömlek vardı ve bana birden sey yazdı ”beyaz gömlek giymiştim canımıniçi” anlamadım valla yardımcı olursanız yada cok mu etkilendim