Rüyada İsmini Duyup Uyanmak

Rüyada ismini duyup uyanmak sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete sahip olunacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, hayırlı haberler getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada ismini duyup uyanmak edindiği deneyimleri gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, iş hayatında uzunca bir süredir üzerinde çalıştığı projenin gerçekleştirileceğine, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, kazancın devamlı olacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ismini duyup uyanmak gözünün sevdiğinden başka kimseyi görmeyeceğine, mutlu günlerin yaşanacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin her zaman neşeli olacağına, her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, yeni mallara sahip olacağına, uzakta yaşayan bir akrabadan sevindirici bir haber alınacağına, uzun zamandır göremediği sevdiklerine hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine yorulur.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada İsmini Duyup Uyanmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  • Sevgili Aslı,
   Rüyada eve hırsız girdiğini görmek ve aile halkının bağırış seslerini duymak rüya sahibinin yenilgiden sonra gelen iyimserliğe ve paraya delalettir. Bu rüya erkek arkadaşıyla yaşadığı sorunda takındığı iyimser tavrın ilişkilerinde rahatlama sağlayacağına; belirlenen prensiplere uygun çalışarak muvaffakiyet elde etmeye, geçim derdi olmadan yaşayacak kadar para kazanmaya işaret eder. Rüyada bir kadının kulağına ismini fısıldadığını duyup uyanmak sağlıktır ve kazançtır. Rüya, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına; sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına; hayatında şaşırtıcı ve olumlu değişimler gerçekleşeceğine yorulmalıdır.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlıklara çıksın inşallah…

  • Sevgili Senanur,
   Rüyada babanın üç kere ismini söylediğini duyup uyanmak kolaylığa, yaşama ve çözümlere alamettir. Bu rüya hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına; kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için güzel olanaklarla karşılaşacağına; ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, akıllıca bir kararla aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine rivayet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız yolunuza ışık olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim