Rüyada Kaftan Giymek

Rüyada kaftan giymek karşısına hayırlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, yaşamayı bileceğine, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin şansının açılacağına, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, bol nimete kavuşulacağına, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz kaftan giymek elinin bolluk göreceğine, yeni bir hayat kuracağına, itibar göreceğine ve sözüne güvenilir bir kimse haline geleceğine, hasretliğin biteceğine, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine alamet etmektedir.

Ayrıca bu rüya hayat kalitesinin yükseleceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine, üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bordo kaftan giymek çarelere ve çözümlere ulaşacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, işin düzeltileceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına inanılır.

Rüyada kadife kaftan giymek hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada kına gecesinde kaftan giymek işlerinde atılıma geçeceğine, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, insanlara yardım edeceğine, yeni işlere atılacağına, en yakın arkadaşı ile aralarından su sızmayacağına, şansın ve bahtın açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kına kaftanı giymek uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, maddi olarak küçük de olsa bir kazanç elde edeceğine, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına inanılır.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, güç ve kudret sahibi olacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı kaftan giymek bolluğun sürekli olacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, kazancını iki kat arttıracağına, hayatının güzelleşeceğine, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine işaret eder.

Rüyada lacivert kaftan giymek içinin ferahlayacağına, iş hayatında terfi alınacağına, hayatın kendisine şöhret ve hayır getireceğine, yeni bir ilişkiye başlayacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, borçlarının kalmayacağına yorulur.

Rüyada mavi kaftan giymek eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına alamettir.

Rüyada mor kaftan giymek keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada padişah kaftanı giymek daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, isabetli adımlar atacağına, kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına alamettir.

Rüyada pembe kaftan giymek sevdiklerinin kendisine aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, muradının olacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına, ticaretin değer ve hız kazanacağına delalettir.

Rüyada sarı kaftan giymek alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, yaşanılan güzel olaylardan bir kişi sayesinde daha da fazla tat alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah kaftan giymek çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, zor günlerinde en çok sevgilisinden ya da eşinden destek göreceğine, her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
merve

40-50 yaşlarında bir erkek hafifçe gülümseyerek bana bir kaftan giydirdi. Uzun yakası olan, malzemesi yünden, rengi turuncu kırmızı karışımı bir kaftan. Tamamen yere kadar uzanıyor, vücuduma cuk diye oturuyor, benim için dikilmiş. Kendimi dünyanın en güzel insanı hissediyorum.

merve

Teşekkürler