Rüyada Kağıt Para Saymak

Rüyada kağıt para saymak yeni bir ilişkiye başlanacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, sosyal durumunu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre refah içinde yaşanılacağına, kısa bir süre sonra sorunların aşılacağına, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, yaptığı hatalardan ders alacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının kağıt parasını saymak borçların kısa zamanda ödeneceğine, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların sona erip güzel günlere kavuşulacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, zararların telafi edileceğine, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin çok çalışıp emeklerinin karşılığı olarak bolluk, bereket, rahatlık, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine, sorunlarla baş edebilmeyi öğrendiği için artık çok daha hafif olacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada çok kağıt para saymak eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının iyi yönde değişeceğine, sevinilecek bir haber alınacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, korkusuzca işinin başında duracağına işaret ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibinin kendisini yardım işlerine adayacağına, iyilik yaparak ve insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, yerinde saymayacağına, olumlu ve sevindirici haberlerin ardı ardına gelmesi ile ne yapacağını şaşıracağına, kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada deste kağıt para saymak büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, dua alacağına, önemli işlerin başındaki kimse olacağına, işinde çok ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüya ilmine göre kendini garantiye alarak harekete edeceğine, darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, suçlamalardan aklanılacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada eski kağıt para saymak sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, kazançlı bir adım atılacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, isteklerini yerine getireceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına rivayet eder.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin düşmanından uzak olacağına, sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, başarılarının artacağına, gücünün ve şansının yaver gideceğine, zenginlik elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tomarla kağıt para saymak çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, hayatını düzenlemek için etrafındaki kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, aradığı çareleri bulacağına, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine yorumlanır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, çok başarılı işlere adım atacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada yabancı kağıt para saymak hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, konforunun artacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, işlerin açılacağına, huzurlu bir hayata adım atacağına rivayet eder.

Rüyanın anlamına göre eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, mal varlığının yaşanacak güzel bir olaydan ötürü artacağına ve sıkıntıların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeni kağıt para saymak çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, çekilen zahmetin sona ereceğine, mutluluğuna kavuşacağına, kötülüğe uğramadan yaşayacağına yorulur.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin yeni mallara kavuşacağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, adını herkese duyuracağına, ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda elimi cebime attım. Kağıt paraları çıkarıp saydım. Beş tane 100 vardı. Paraları tekrar katlayıp cebine koydum. Kağıt paralar çok yeniydi

Semih

Güzel yorum için teşekkür ederim Allah razı olsun şükran 🤲

Semih

Gündüz niyetine dün gündüz pantolonumun cebindeki paraları düzeltmiş tim. Paraları sadece düzeltip aynı cebine koymuştum paraları saymamıştım paraların hepside yeni banknottu bir tanesi farklı tutarda diğerleri aynı tutardaydı. Dün gecede rüyamda pantolonumun cebindeki paraları çıkarıyorum hepsi aynı tutarda ve yine yeni banknotlar ve rüyamda sayıyorum….. TL var iyi fena değil diyorum.

Semih

Mükemmel yorum için teşekkür ederim 👌 🙏

Merve

Merhaba ruyamda bir başkasının toparla kagit 100 lira parayi kamyon arkasından indiriyorum onun yerine ne anlama geliyor birde çuval çuval kabuklu cevizli indiriyorum onun evine bazıları ıslanmış cevizlerin yağmurda ne anlama geliyor yorumlar mısınız?

Hasan demir

Selam hocam rüyamda bir odanın içinde çok büyük kağıt paraları sayiyorım.100 milyar ile 200 milyar belkide 300 milyar vardı Öyle sayarken bile yoruluyorum ara veriyorum sonra parayı tekrar saymaya gelirken paramı orda göremiyorum aramaya çalışıyorum en sonunda buluyorum tekrar sayıp cebime koyuyorum

Hande

Rüyada az para ve eski para saydıgını görmek bunun rüya tabirini edermisiniz hocam