Rüyada Kağıt Üzerinde Yazı Görmek

Rüyada kağıt üzerinde yazı görmek birikmiş parasının olacağına, kazancın günden güne artacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, geçirdiği güzel zamanlardan birisinin bitmeden yenisinin başlayacağına, çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar sevdiği bir kişiye yardım etmeye devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin rızkının genişleyeceğine, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına işarettir.

Rüyada kağıt üzerinde yazı görmek daha iyi işler yapmaya çalışacağına, sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, karanlığın biteceğine, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, çevresindeki iyi niyetli kişilere akıl vereceğine ve onları başarıya ulaştıracağına tabir olunur.

Rüyada beyaz kağıt üzerinde yazı görmek uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine, yakınları ile dayanışma içinde kalacağına, hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına inanılmaktadır.

Rüyanın manasına göre kısa süreli karlar elde edileceğine, sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, zor günlerin biteceğine, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri bertaraf edeceğine, zenginliğinin tükenmeyeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

bir kağıt parçası üzerinde mavi tükenmez kalemle yazılmış yazılar vardı. Fakat yazıların hepsinin üzerini kelime kelime yine tükenmez bir kalemle çizilmişti. Aynı kağıdı iki kere gördüm.

semih

teşekkür ederim inşallah tez çıksın tabiriniz amin

Semih

Not kağıdı büyüklüğünde beyaz bir kağıdın üzerinde pembe renkli beş altı satır yazı vardı. Yazıda ne yazıldığını okumadım

Songul

Beyaz kağıt uzerinde milli piyango yazısı ni okumak

Semih

Rüyamda beyaz bir kağıt üzerinde pembe renkli yazı gördüm. Yazılan şeyi hatırlamıyorum ama kağıdın tüm yüzeyi yazılıydı. Pembe renkli yazı ile doluydu

Semih

Teşekkürler