Rüyada Kapı Görmek

Rüyada kapı görmek epey uğraştıktan sonra sorunlarını biraz düzelteceğine, ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, engellerin ortadan kalkacağına, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada adliye kapısı görmek musibetlerin kovulacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ahır kapısı görmek sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına delalet eder.

Rüyada ahiret kapısı görmek uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, kazancın artacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine inanılmaktadır.

Rüyada alçak kapı görmek içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, bol hayır duası alınacağına inanılır.

Rüyada altın varaklı kapı görmek yaptığı hataları tekrarlamamak için tüm hayatını baştan sonra yeniden inşa edeceğine, rahat nefes alacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altın yaldızlı kapı görmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada alüminyum kapı görmek kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, yeni bir çocuk dünyaya getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada anahtar kapı görmek geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine yorulur.

Rüyada antika kapı görmek eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, hayat boyu desteği olacağına inanılmaktadır.

Rüyada apartman kapısı görmek sürekli yakınında bulunan kişiler ile dayanışma içinde kalacağına, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine delalettir.

Rüyada aralanmış kapı görmek aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada aralık kapı görmek önünde güzel ve başarılı günler olacağına, itibar kazanacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine delalet eder.

Rüyada askeriye kapısı görmek ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına, işlerini büyüteceğine yorulur.

Rüyada avlu kapısı görmek uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, gelişmelerin olumlu olacağına, evlat sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayakkabıyı kapıda görmek yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineceğine ve mutlu olunacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, varlıklı kimse olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada aydınlık kapı görmek harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına delalettir.

Rüyada ayna kapı görmek yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada azraili kapıda görmek hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, rızkın genişleyeceğine, ailesine rahat bir hayat sağlayacağına delalet eder.

Rüyada bakır kapı görmek kendini çok şanslı addedeceğine, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada başkasının kapısını görmek kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, iyi hissedileceğine, bereket ve zenginlik elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada beton kapı görmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, hayatının güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada beyaz banyo kapısı görmek işlerin yeni kapılar açacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, çok başarılı işlerin altına imza atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bina kapısı görmek sağlığının yerinde kalacağına, bir arkadaşının yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına, günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada birden fazla kapı görmek yaşanan kötü olayların unutulacağına, bazı kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine alamettir.

Rüyada bodrum kapısı görmek gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına inanılır.

Rüyada bordo kapı görmek sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine alamettir.

Rüyada büyük garaj kapısı görmek çok mutlu olunacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, emeğinden hayır göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada büyük okul kapısı görmek hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çamurlu kapı görmek neşe ve sevinç içinde olacağına, sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine ve evlerine ekmek götürmelerine ön ayak olacağına yorulur.

Rüyada çatal kapı görmek baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çatı kapısı görmek hayırlı bir işe adım atılacağına, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzelteceğine, hayatında yapacağı bir değişikliğin kendisine uğur getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çatlak kapı görmek dünya malına kavuşulacağına, güzel günlerin en sonunda geleceğine, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına inanılır.

Rüyada cennet kapısı görmek kulluk derecesinin artmasına, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ceviz kapı görmek rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cezaevi kapısı görmek her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, rahatsızlık vereceğine kanaat getirdiği bir işin kendisine ziyadesiyle fayda ve rahatlık sağlayacağına delalet eder.

Rüyada çift kapı görmek borçlarının kalmayacağına, kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine alamet eder.

Rüyada çivili kapı görmek ayrılanların birleşeceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, çok büyük başarılara kavuşacağına inanılır.

Rüyada çok sayıda kapı görmek musibetlerin kovulacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada cümle kapısı görmek hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, hastalıkların şifa bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada çürük kapı görmek kendisine inanmayanları utandıracağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dağda kapı görmek çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, güzel haberlerin ve mutlulukların peşin sıra geleceğine, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada daire kapısı görmek gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, rahatlayacağına, bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında inanılmaz güzellikte etkiler bırakacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dam kapısı görmek arzularınızın gerçekleşeceğine, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına işarettir.

Rüyada dar kapı görmek mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine alamettir.

Rüyada define kapısı görmek alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada değişik kapılar görmek güzel ve önemli işler yapacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine ve gelirinin artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada demir parmaklı kapı görmek büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına tabir olunur.

Rüyada demir parmaklıklı kapı görmek ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada denizin ortasında kapı görmek makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına yorumlanır.

Rüyada dergah kapısı görmek uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiç bir şeyin kalmayacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada deri kapı görmek bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada desenli kapı görmek ticaret hayatına atılacağına, bir yandan düğün, bir yandan da mutlu haberler alacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada devlet kapısı görmek ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, hidayete erip huzuru bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dolap kapısı görmek bereket ve zenginlik sahibi olacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına yorumlanır.

Rüyada dönen kapı görmek sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada döner kapı görmek aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına alamettir.

Rüyada dört kapı görmek uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, sayılan ve sevilen kimse olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dükkan kapısı görmek bir aile büyüğünün el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, bir konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine inanılır.

Rüyada düşen kapı görmek sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, ticaretten yana kısmetlerinin bollaşacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada düşmanı kapıda görmek hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına alamettir.

Rüyada duvarda kapı görmek ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eflatun kapı görmek hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada elinde kapı görmek yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına alamet eder.

Rüyada fabrika kapısı görmek anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, kendisini nitelikli bir topluluğa yakın göreceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına rivayet eder.

Rüyada geniş kapı görmek çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine inanılır.

Rüyada gizli kapı görmek kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura delalet ettiği söylenir.

Rüyada gök kapısı görmek hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına, uzun yıllar boyunca sevdiği kişi ile arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada gökyüzünde kapı görmek umutlarının boşa çıkmayacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine delalettir.

Rüyada gösterişli kapı görmek sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, daha güler yüzlü ve sevecen bir insan olacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine inanılır.

Rüyada gümrük kapısı görmek yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, çok büyük mutluluklar duyulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gümüş kapı görmek kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada güvenlik kapısı görmek haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına, iyi geçiminin biteceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada hamam kapısı görmek ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına işarettir.

Rüyada hapishane kapısı görmek anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına inanılmaktadır.

Rüyada harabe kapı görmek harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hasır kapı görmek yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine rivayet eder.

Rüyada hastane kapısı görmek ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hazine kapısı görmek yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına tabir olunur.

Rüyada hela kapısı görmek iyi olan maddi durumun bir ömür süreceğine, yaşadığı zorluğun biteceğine, itibar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada hırsızı kapıda görmek maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, borçların kapanacağına işarettir.

Rüyada ihtişamlı kapı görmek strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iki kapı görmek iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, hiçbir zaman dara düşmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada iş kapısı görmek amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, başı sıkışan tanıdıklarına yardımda bulunacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine yorulur.

Rüyada ışık saçan kapı görmek yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, içinde bulunduğu kötü bir durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ıslak kapı görmek maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kabe kapısı görmek çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, esenlik bulacağına rivayet eder.

Rüyada kalın kapı görmek önemli kararlar alınacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kara kapı görmek aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada karakol kapısı görmek atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, duruma göre davranacağına ve olayların gidişatını iyi yorumlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada karanlık kapı görmek kendisini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, hasta ise iyileşeceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karton kapı görmek nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, kazancının çoğalacağına, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kayadan kapı görmek huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, önemli ve ciddi işler yapacağına inanılır.

Rüyada kemer kapı görmek sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, cesaret ve inançla hareket edeceğine, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına inanılır.

Rüyada kilise kapısı görmek hasta olanın iyileşeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, maneviyata daha çok önem verileceğine yorumlanır.

Rüyada kırık dökük kapı görmek ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, yapacağı kazançla başka işlere gireceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, kişinin isteklerine nail olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kırılan kapı görmek ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, işinin ehli durumuna geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kocaman kapı görmek mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kolsuz kapı görmek herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada komşu kapısı görmek beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada konak kapısı görmek bereketli bir yaşama sahip olunacağına, hayatın kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, beklenen bir haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada köşk kapısı görmek kendi işini kuracağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada köy kapısı görmek dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, itibar göreceğine, işinin gücünün hal yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada küflü kapı görmek çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, oldukça büyük başarılara işaret eder.

Rüyada kulpsuz kapı görmek nimetin ve kazancın artacağına, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine ve bu sayede verdiği kararların hep doğru olacağına yorulmaktadır.

Rüyada lacivert kapı görmek uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine inanılır.

Rüyada mağara kapısı görmek dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada mahkeme kapısı görmek işlerinin yaver gideceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada makam kapısı görmek olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada market kapısı görmek rahat bir dönem yaşanacağına, tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada medrese kapısı görmek çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada mescit kapısı görmek yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mezar kapısı görmek saygı değer bir konuma çıkacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarlık kapısı görmek dönmeyen şansın artık döneceğine, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada minare kapısı görmek geleceğinin güzel olacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına rivayet eder.

Rüyada mobilya kapı görmek hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mor kapı görmek attığı her adımı Allah yolunda ve atacağına, dinin hüküm ve gereklilikleri doğrultusunda hareket edeceğine, ailesini daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mühürlenmiş kapı görmek sevdiklerinin hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada müze kapısı görmek rakiplerini yeneceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, hayatında çok büyük sıkıntılar ile hiç karşılaşmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nizamiye kapısı görmek bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, büyük adımlar atacağına, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada numaralı kapılar görmek hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına yorumlanır.

Rüyada nurlu kapı görmek dertlerin sona ereceğine, yakın arkadaşları ile aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Rüyada odun kapı görmek zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, daha rahat bir nefes alacağına alamet eder.

Rüyada ormanda kapı görmek pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, şan şöhret, itibar kazanacağına işaret eder.

Rüyada örülmüş kapı görmek sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine alamet eder.

Rüyada osmanlı kapısı görmek daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, boş işlerle vakit kaybetmeyeceğine, sevgiyi ve hürmeti göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada otel kapısı görmek işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına işarettir.

Rüyada otobüs kapısı görmek sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine inanılır.

Rüyada otomatik kapı görmek epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine alamettir.

Rüyada parlayan kapı görmek güzel bir döneme girileceğine, bir girişimi yaptığı için tabiri caizse kendisine methiyeler düzüleceğine, karşısına güzel olanaklar çıkacağına delalet eder.

Rüyada paslı kapı görmek başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına, her şeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, iş yeri sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada pencere kapı görmek yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, insanlar arasında yüceleceğine, kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına rivayet eder.

Rüyada perdeden kapı görmek iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine işarettir.

Rüyada peygamber efendimizin kapısını görmek gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, rakiplerin teker teker alt edileceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada raylı kapı görmek çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, kazancını bir kaç kat arttıracağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Rüyada rızık kapısı görmek zorlukların biteceğine, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına, bol muhabbette kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sağlam kapı görmek şeref ve haysiyetin artacağına, huzurlu olunacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına yorumlanır.

Rüyada sallanan kapı görmek bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, planlı ve programlı davranacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine alamettir.

Rüyada şeffaf kapı görmek kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada şehir kapısı görmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına alamettir.

Rüyada sevdiğini kapıda görmek günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanların geride kalacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine delalettir.

Rüyada şifreli kapı görmek zengin bir hayat sürüleceğine, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine yorulur.

Rüyada sihirli kapı görmek bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, mal edineceğine yorulur.

Rüyada sınıf kapısı görmek talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanacağına, eşi ile yeniden aşklarının artacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada şişmiş kapı görmek aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına rivayet eder.

Rüyada sökük kapı görmek üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, hane içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada sur kapısı görmek ticaretin önünün açılacağına, çok iyi noktalara geleceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada süslü kapı görmek büyük bir ferahlık yaşanacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tarihi eser kapı görmek ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada tarlada kapı görmek gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, problemlerini çözeceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tavanda kapı görmek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tel kapı görmek başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbir şeyin kalmayacağına, hayırlı haberler duyacağına, ağız tadına kavuşacağına yorulur.

Rüyada temiz kapı görmek aile içindeki huzurun hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine alamet eder.

Rüyada teneke kapı görmek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, çok büyük çalışmalara girileceğine, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada ters kapı görmek kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına alamet eder.

Rüyada toprak kapı görmek mal mülk sahibi olunacağına, başarılarının artacağına, başarılarının ön planda kalmayı sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tozlu kapı görmek sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, borç ödemeye, başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tünel kapısı görmek büyük miktarda para kazanacağına, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada turkuaz kapı görmek çok büyük bir işe girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada turuncu kapı görmek hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, güzel bir evlilik yaşanacağına, verimliliğinin artacağına tabir olunur.

Rüyada üç kapı görmek hayatında hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine, kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri bertaraf edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada uçak kapısı görmek elinin bollaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine delalet etmektedir.

Rüyada üçgen kapı görmek gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada üniversite kapısı görmek dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, zorlukların üstesinden geleceğine, hayatını yoluna koymaya işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzun kapı görmek emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına alamet eder.

Rüyada vernikli kapı görmek sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yamuk kapı görmek sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, işlerine verimin hâkim olacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına alamet eder.

Rüyada yanan kapı görmek karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yarım kapı görmek ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yedi kapı görmek gönlünün feraha ereceğine, içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduracağına, çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeni takılmış kapı görmek zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni yapılmış kapı görmek ortaklı işlere girileceğine, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yerde kapı görmek mesleğinde terfi alacağına, rızkın genişleyeceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına delalettir.

Rüyada yıkık kapı görmek işlerin devam edeceğine, eğer bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, ettiği tövbelerin amacına ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada yol üstünde kapı görmek tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada yüksek kapı görmek uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yuvarlak kapı görmek çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, sevilen ve sayılan biri olunacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada zincirlenmiş kapı görmek uzun zamandan beri karşılık bulunamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada zincirli kapı görmek sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada zindan kapısı görmek sıkıntılarından arınacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine alamettir.

Rüyada ziyaret kapısı görmek yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Yatak odamdan salona çıktım. Daire kapısının yanından geçerken kapının dışında kısık sesler geldi. Kapu dürbün ünden baktım kapının dışında navi beyaz kareli gömlek giymiş erkek hırsız gördüm kaç kişiydiler göremedim. Yüksek sesle dışarıda kim var diye seslendim. Hırsızlar dan cevap gelmedi ve fısıltılı konuşmaları kesildi uyandım

Semih

Teşekkür ederim

Tuğba

Gündüz niyetine rüyamda sahil gibi bir yerdeyim.Yanımda bir kişi var,elimde büyük genişçe beyaz pimapen kapı taşıyarak yürüyorum.Az ilerde kabin gibi bi yer görüyorum,içerisinde bir erkek bir bayan var,kapısı yok.Elimdeki kapıyı oraya deniyoruz tam oluyor.Hayır olsun

Azra esin

Rüyada 2 kapı biri açık biri kapalı bende kapalı kapıyı açıp geçtim

Azra esin

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Semih

Bu gece rüyamda bilmediğim bir evin odasında yerde oturuyordum oda kapısı aralıktı ve benden başka kimse yoktu fakat evde başka odalarda kendilerini görmediğim birileri varmış herhalde ki odada Kendi başıma otururken bir kadınla bir konuda tartışıyordum kadını görmüyorum sadece tartışıyorduk. Kavga şeklinde değil konuşarak bu sırada odanın Aralık olan kapısında 2 yaşlarında sarışın sevimli bir erkek çocuğunun bana baktığını gördüm çocuk konuşmadan bana bakıyordu bende çocuğa bakıyordum uyandım

Semih

Teşekkür ederim sağolun 🙏

Sude

Rüyamda babam bir kapı almış ve kapı odanın içinde duruyor (gerçekte oda kapısının camı kırık olduğu için kapının camını yaptıracaktık)ve Rüyamda ise babam beyaz bir kapı getirmiş (kapının camını değiştirmeyelim direk kapıyı değiştirelim dedi) ve neden bilmiyorum ben kapıyı yıkayalım dedim ve kapıyı kucaklayıp mutfak dezgesinin üzerine bıraktım kapı çok ağırdı kapıyı yıkadım sanırım (kapının içi baştan sona camlıydı ama camı hiç gözükmüyordu kapı camın üzerinde dahil neredeyse hepsi tahtalıydı)

Anonim

Hayırlı olsun İNŞALLAH ?
Rüyamda 1.gün cocukluk evimin eski karşı komşumuzun çatı evini söküp yerine kısa zamanda cok büyük bir bina diktiğini ama binanın görüntüsü hiç güzel değil beğenmiyorum çünkü ön cephesi olmasına rağmen pencereleri cok küçükbanyopenceri gibi ve ve az rengide soluk griye yaklaşık Bir mavi renk. Diyorum ki böyle apartman mı yapılır hiç güzel görünmüyor sözde yeni bina diyorum yanımda olan kardeşime . Bu gecede yine aynı komşumu gördüm bu seferde evinin kapısı değişmiş cok büyük uzun ve geniş ama ayrı ayrı birbirine menteşeli birbirine katlanan kapı olarak eski görünümlü iç karartan ve rengi kahverengi den griye benzer renkteydı ve bu komsum evinden benimle konuşarak dışarı çıkıyor ve dışarıdan evinin kapısını kapatıyor gördüm Bu seferde de kapıyıda beğenmedim sözde yeni bina ama görüntüsü yeni gibi değildi diyorum. Gercek hayatta Bu komşumu hiç sevmem çok fesat dedikoducu bir kadın. Teşekkürler.

Tuğba Ergün

Rüyamda 3-4 tane kapı gördüm yerde. Herhangi bir yere takılmamış kapılardı